Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1891. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerekli olduğu için değil canım istediği için yazıyorum zaten
  • Bazen eve gelir , aynaya bakarsin ve kendine baktiginda tek istedigin sey 1.68 olmak olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar elinde 1. ay fitness programı olan varmı? salon var hoca yokda.
  • Beyler elemana bakın :https://www.instagram.com/p/BDlHHGAyNRi/?hl=tr Roid falan ama baya güçlü çocuk

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Yakında beli eline alır form çok kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Beyler elemana bakın :https://www.instagram.com/p/BDlHHGAyNRi/?hl=tr Roid falan ama baya güçlü çocuk

Eleman çok sağlam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler elemana bakın :https://www.instagram.com/p/BDlHHGAyNRi/?hl=tr Roid falan ama baya güçlü çocuk

Çook iyi, 305 kg deadlift ne demek hem de 19 yaşında
  • bu tiplere acıyorum sadece. kendilerine geri dönüşü olmayacak zararlar veren belki bir iki yıl içinde bırak sporu yürüyemez hala gelecek adamlar. yorumlarda da ayrı bir ego tatmini, gazlamalar.
  • bıktım bu anabolic sevicilerden
  • Ne kıskanmışsınız elemanı ha :D çatlayın

• Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    305 kilo diyoruz form diyorsunMerak ettim hocam kaç kilosun

• JesseBitchman kullanıcısına yanıt
    Ne alaka kafan mı iyi? Adamın fiziği çok iyi ona kimsenin lafı yok form çok çok kötü hala gelmiş o bi kere 305 kg yapıyor tmmmı tribindesiniz. Adamın bel sırt bildiğin yan C formunda. Aç youtubede biraz Bradley Martyn, Matt Ogus izle anlarsın ne demek istediğimi umarım.

• 305 kilo 3 tekrar deadlift yapan birine senin formun şöyle böyle diyebilmek için o kiloların altına girmiş olmak gerekir.
    Bradley Martyn,Matt Ogus hep izlediğim adamlar.
    Senin biraz Konstatin Konstantinovs, George Leeman vs izlemen lazım.
    Bu adamlar 800 pound deadlift çekerken yanlarında olsan " yha belini inciticeksin .s.s " triplerine mi gireceksin?
    Strongmanler bile yüksek kilo deadliftlerde omurgalarını dümdüz tutmazlar.
    Videodaki arkadaş da 250 kiloyla çalışsa inan o omurgayı dümdüz tutar.
    Aslında videodaki form da kötü değil, sadece beli dümdüz değil fakat demek ki limitleri zorlamayı seviyor ki bu seviyeye gelmiş.
    Yapacağın tek şey takdir etmek; saygı duymak olmalı.
  • quote:

Ne alaka ? Nerenden uydurdun bunu ? Şuan yaptığım programda çopu hareket 5 tekrar

20 tekrar lafıma takıldıysan calf raise gibi hareketlerde 20 tekrar yapılabilirde adam barbell row a 20 tekrar demiş böyle bişey olmaz

Sen demedin mi 20 tekrar nedir ya diye komik komik konusma bide soruyorsun nerenden uydurdun diye uslubuna dikkat et.Neye dayanarak 20 tekrar işe yaramaz diyorsun barbell da?

• Mike Ross kullanıcısına yanıt
    Form olarak yanlış gördüğün bir harekete yorum yapmak için o kilolara girmek gerekir. Hmm

Arkadaşın profiline baktın mı bilmiyorum ama 200 küsürlü kilolarda dahi formu kötü ki Ulaş'ın videosu var bende 69 kilo adam mükemmel formda 190 kg kaldırıyor. Yav ben burda adama sadece form olarak kötü diye bir yorum yapyorum hatta fiziğide çok iyi diyorum millet atlıyor yok kıskanmalar yok senin kilon kaçlar havada uçuşuyor. Limitlerini zorlamaya devam etsin inşallah ben haksız çıkarım bir gün sakatlanmaz.

Edit: Bu arada Bradley ve Matt'ı örnek vermemin sebebi 1 rep max kilolarında bile formu bozmamaları içindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 4 Nisan 2016; 1:53:57 >
  • _Sniper kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam 20 tekrar barbell rowda başarılar size . 15 tekrar deadlift falanda yapın

"6-12 tekrar aralığından başkası işe yaramaz kafasında mısın" demişsin . Buna nerenden uydurdun dedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nehoo -- 4 Nisan 2016; 7:39:40 >
  • Mike Ross kullanıcısına yanıt
    Hareketi pazarcı formunda yapıyor adam neyin saygısından bahsediyorsunuz. Bana göre bu sadece ego tatminidir ve zerre saygı duymam.
  • Arkadaşlar çizdiğim tarafı hangi hareketler ile çalıştırabilirim acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

### DH Body Builders ###

• Önceki sayfada Iwan için de birsürü saygısız yorum yapılmıştı.
    60 kg deadlift yapamayan adamlar, 60 kg curl yapan adamın formunu eleştiriyordu.
    Yahu bu adam 300 kg üstü deadlift yapabiliyor, bir düşün sence form bilmemesi mümkün mü?

Bu iş enstrüman çalmaya benzer; yeni birisi önce notaları tek tek basmaya çalışır, öğrendiğindeyse artık umursamaz refleksif olarak o işi uyum içinde yapılır.
    Deadlift de böyledir, herkesin formu, hissiyatı farklıdır.
    Sana göre 430 kilo çeken Konstantin Konstantinovs da ego tatmini yapıyor o vakit.
    Yahut 1000 pound deadlift çeken Eddie Hall?
    Pazarcı formu diye nitelendiriyorsun, fakat şu ana kadar yapabildiğin deadlift adamın ısınma setinin ötesine geçememiş.
    Hangi deneyim, tecrübe ile form bilginin adamdan üstün olduğunu söyleyebiliyorsun?
    O kadar emek harcayıp 300 kilo üstü yapabilmiş biri mi daha ego sahibidir?
    Yoksa çektiği deadlift adamın ısınma setine bile zar zor giren birinin kendini daha bilgili bir konuma sokup adama eleştiriler yapması mı?

Eleştiri yapması kolay çünkü değil mi? Ama birini yaptığı işten dolayı takdir etmek o kadar kolay bir erdem değil.
    Çoğu zaman forumda gördüğüm şeylere susuyorum; çünkü boşa kürek çekeceğimi biliyorum. İnsanlar değişmeye değil; egolarının karartısında değişime kapalı bir hayatı tercih ediyorlar. Fakat bazen konuşasım geliyor işte...
    Kimse kırılsın, gücensin diye istediğimden değil; tartışmak da hoşuma gitmiyor.
    Saygı duyup duymaman adam açısından hiçbir şeyi değiştirmeyecek, sadece farklı bir bakış açısı kazandırmaya çalışmıştım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Arkadaşlar çizdiğim tarafı hangi hareketler ile çalıştırabilirim acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

### DH Body Builders ###

Pulldown hareketleri ile.Lats exercies diye arattır.

• 
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.