Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sikinti cikmaz dusunup kafanizi yormayin bunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 2 Mart 2016; 1:54:38 >
  • Biri çıkmış neden acaba demiş biride tam emin değilim o yoruma ithafense bilgisi sıfır der geçerim steroid yav demiş.Ben steroid kullanıpta gücünü 10 katına çıkaramayan adam görmedim yani o 30 kilonun steroid ile alakası yok ki natural body bir yere kadar senin body sen anlayışın 43-44 cm kol 85-90 kilo civarı bir vücut ise natural en iyisi ama bu işi profesyonel olarak yapan çok adam var öyle aenin kafandaki ben bassam bende yaparım diyende genelde kür sonu en fazla 1-2 kilo alabiliyor deneyip gördüğünüz bilginiz olan konularda yorum yapın mümkünse

• Nesalaksacmasorularbunlar kullanıcısına yanıt
    Dalga gectik be adam kendini komik duruma dusurdun neyse

• Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    tebrik ederim.gayet güzel.ancak ayaklarının arası bana kısa gibi geldi.ben biraz daha açarak yapıyorum.bele yüklenme ve öne doğru düşme durumları nasıl?
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Bazen daha açarak bazen böyle karışık yapıyorum o açıklığı bugün böyle denk gelmiş. Bele herhangi bir yük hissetmiyorum yani herhangi bir ağrı sızı olmuyor belde ne antrenmanda nede daha sonrasında.
  • Full body program önerisi olan var mı?40-50 dakika civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Al doğa kardeş beğendin mi formumu. 100 kg istedin 100 çektik.

Get rekt doğanın bölümü bırakması bekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 16 Ekim 2015; 23:29:57 >
  • Ne salak bi bölüm olmuş bura ya ulan işiniz gücünüz yok mu tüm gün sidik yarıştırıyorsunuz burda? Yok benim kolum ayı gibi, bacaklarım beygir gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Ne salak bi bölüm olmuş bura ya ulan işiniz gücünüz yok mu tüm gün sidik yarıştırıyorsunuz burda? Yok benim kolum ayı gibi, bacaklarım beygir gibi.

2 ayda bir yazıyorum dahada mala bağlıyor bölüm nirvanayı görmedi yani hala gelişim kaydediyor.
  • Bende aylardır yazmıyorum adam öyle bir iddia ediyor ki sanırsın imkansız bişiy.
  • quote:

Ağırlığı bırakırken sakatlanıcan yalnız
  • Kulübe benide yazın

• konu dışından kovulan buraya geliyo galiba.yoksa burada yarıştıran ettiren yoktu ergenelr gibi.
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    Atın ölümü arpadan olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlayalı 1 ay oldu program önerisi verebilirmisiniz.
    Haftada üç gün gidiyorum pazartesi , çarşamba , cuma gitmediğim günlerde arada şınav ,mekik ve bilek hareketleri yapıyorum
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    4er plaka mı var her tarafta? Eğer öyleyse plakalar 10luk sanırım

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Evet toplam 80 kg plaka bar 20 kg (tarttım)
  • ctn48 kullanıcısına yanıt
    Fulbody çalış internetten bulabilirsin üst vücut alt vücut diye bölmeni tavsiye ederim

• quote:

Üst vücut öne gidiyor bariz.Üst vücudun dik kalması lazım highbarda.Tam ass to grass de olmamış yani onu da belirtiyim.
    Ama helal lan hiç beklemezdim ha forum yine güzel yani.Tamam beyler ben bırakıyorum bölümü
    BUMBBBB
  • 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.