Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam salonda 2 yıldır aralıksız kullanan arkadaşlar var hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Al iste lafa bak yuru git allahin 65 kilosu girme bu bolume

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    bence vücut ağırlığı çekebilmek için ne varsa kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Yilda iki kutuyu gecmesin preworkout kullanimin

Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

hic gerek yok onun yerine makarna bulgur yulaf filan ye.. karbonhidrat tozlarini en gereksiz supplement olarak goruyorum.

Niye öyle diyorsun ki reis.5 ay önce bu spora başladım ve ilk ay Gainer kullanarak 3,5 kilo aldım.
  • arkadaşlar squat rack için kullanabileceğim yastıklı bar mevcut değil salonda. siz nasıl aşıyorsunuz bu problemi? Omuriliğime çok yük biniyor acıyor bayağı, felç kalacağım diye korkuyorum.

edit: şimdi internetteki adamlara baktım da herifler 180 kiloyu yastıksız hallediyor. gerçi ensemin üstüne koyuyorum sanırım ama diğer türlü de arkadan düşecekmiş gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 12 Ekim 2015; 20:28:56 >
  •  ### DH Body Builders ### bulk bulk bulk

https://store.donanimhaber.com/b9/96/0d/b9960d5717d04b4fe4ee6aa71a41f264.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

arkadaşlar squat rack için kullanabileceğim yastıklı bar mevcut değil salonda. siz nasıl aşıyorsunuz bu problemi? Omuriliğime çok yük biniyor acıyor bayağı, felç kalacağım diye korkuyorum.

edit: şimdi internetteki adamlara baktım da herifler 180 kiloyu yastıksız hallediyor. gerçi ensemin üstüne koyuyorum sanırım ama diğer türlü de arkadan düşecekmiş gibi oluyor.

Squat erkek isidir mr pembe yastik kilif kadinlar kullanir sanirsam testesteron seviyen dusuk kaliyor senin squat icin kusura bakma aci gercekler napiyosun tuvalet kagidi ve dis macunu kullanmaya mi basladin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer_Elite -- 12 Ekim 2015; 21:02:47 >
  • quote:

arkadaşlar squat rack için kullanabileceğim yastıklı bar mevcut değil salonda. siz nasıl aşıyorsunuz bu problemi? Omuriliğime çok yük biniyor acıyor bayağı, felç kalacağım diye korkuyorum.

Ne yani mr pink pussypad mi kullaniyor

• quote:

Low bar squat yaparsan acımaz kardeş

• dün sadece üst gövde çalıştım.bacaklarımda güç bitti.uzatmayaym deidm.galiba şuan için böyle çalışmak fazla.eksi sisteme dönüp ön arka oalrka çalışıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

hic gerek yok onun yerine makarna bulgur yulaf filan ye.. karbonhidrat tozlarini en gereksiz supplement olarak goruyorum.

Niye öyle diyorsun ki reis.5 ay önce bu spora başladım ve ilk ay Gainer kullanarak 3,5 kilo aldım.

kilo almasına alırsın ama onun yerine 500gr'ı 4,5 liradan yulaf ezmesi alıp atsan blendera. Besin değerleri aşağıda. Çoğunluğu şeker olan bir ürünün 2,2 kilosuna 100 küsür lira vermeye değmez.

Enerji (kcal) 356
    Karbonhidrat (g) 60,7
    Protein (g) 12,6
    Yağ (g) 7,0
    Lif (g) 7,6
    Şeker (g) 1,6
    Tuz (g) 0,01
  • Selam arkadaşlar bu konudaki çoğu üyeyi rahatsız edip yardım/bilgi almaya çalıştım.En nihayetinde kendime bir program hazırladım.Bilmeyenler varsa evde çalışıyorum.Çoğu aletim ağırlığım vs var.Sizlere 2 sorum olacak;

Her kas grubu için 3 hareket belirledim.Sadece trapez 2 hareket.Bacak ve omuz için 3.hareketi belirlemekte zorlanıyorum:Mevcut bacak-omuz programım şu;

Bacak:Dumbell Squat-Stiff Leg Deadlift- ?

Omuz:Military Press-Shoulder Press- ?

Bacak için dumbell lunge denedim bugün yok olmuyor.Çok uyuz bir hareket çok zorlandım.Omuz için lateral raise denedim yine.Yok abi o da olmuyor :D shoulder press 12 kg ile çalışıyorum lateral raise 5 kg bile olmuyor.Acaba arnold press olabilir mi 3.hareket ?

Şimdiden teşekkür

• Omuzda iki presse gerek yok

• Arkadaş 2 press e gerek yok demişte ben tek press ile adam akıllı ölçü alanı daha görmedim açıkçası military yerine arnold + shoulder yap arnold ile arka omuz super set öneririm fazlasıyla verim alırsın emin ol

• siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Bulk dönemindeki hedefin 75 ise boy 1.65 fln sanırım

• Pressle omuz mu buyuyor ? Yana acislar olmadan nasil bi olcu almayi bekliyosak artik sasirdim cidden

4x10 iki tane press yapsan 8 tane press yapr omuz icin military presse en babasi 40 kg takiyor toplam arkadas daha yeni hangi kilolarda calisacagi belli kisacası iskence olucak onun icin kendi bilir yinede 4x10 dan assagida omuz caliscak olan calismasin

Satasma amacli yazmadim anlatin dinleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer_Elite -- 13 Ekim 2015; 21:04:59 >
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Neye göre kime göre 4x10 diyorsun senin veya başkasının bir antrenmanı bir değil ağırlıklarıda bir değil açıkçası henüz 70-80 kilo military yapıp 4 set 10 tekrar çıkaran adam görmedim salonda kürde dahil buna hayatımda sanırım ilk 3-5 ay 4x10-12 arası omuz çalışmışımdır oda 20-30 kilolarla zaten onun dışında hele bulk döneminde 6x5 veya 4x8 dışına çıktığımı hatırlamıyorum allaha şükür ölçümüde pressten alıyorum böylede devam edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nesalaksacmasorularbunlar -- 13 Ekim 2015; 21:11:42 >
  • Onuz press olmadan göğüs pressleri artmıyor ama şekil içinse bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Pressle omuz mu buyuyor ? Yana acislar olmadan nasil bi olcu almayi bekliyosak artik sasirdim cidden

4x10 iki tane press yapsan 8 tane press yapr omuz icin military presse en babasi 40 kg takiyor toplam arkadas daha yeni hangi kilolarda calisacagi belli kisacası iskence olucak onun icin kendi bilir yinede 4x10 dan assagida omuz caliscak olan calismasin

Satasma amacli yazmadim anlatin dinleyeyim

Hocam o zaman 1 press 1 açış 1 de arka omuz olarak mı düzenleyeyim programı mı ?

Press olarak military,açış için lateral raise(az kilolarla başlayacam artık :D) arka omuz için ise rear delt raise nasıldır ?

• 
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.