Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1777. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17751776177717781779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • respect my authority kullanıcısına yanıt
    Yag kismi dogru olabilir o kolay , kas kismida dogru olabilir ama su tutmussun acik acik ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevap için.

Bunu paylaşırsam daha iyi olacak sanırım, biraz incelediğimde bir onceki olcumde 2 kilo kas kaybettiğim gözüküyor. Şu an ise onları tekrar kazanadığım anlaşılıyor Sanırım hata varsa da bir önce ki ölçümde var. Ayrıca su tuttugumu nasıl anlanıdınız.
  • respect my authority kullanıcısına yanıt
    Bir yilda dogal olarak kazanabilcegin gercek saf kas kutlesi 1-1.5 kilo kalani sudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Bir yilda dogal olarak kazanabilcegin gercek saf kas kutlesi 1-1.5 kilo kalani sudur

Noobgains diye birsey duydunmu kardes

• Oberyn kullanıcısına yanıt
    Diyelimki oyle 24 gun diyor adam mumkunati varmi

• Oberyn kullanıcısına yanıt
    Bu adam baya uçmaya başladı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: emos123

Hocam karın programını yazabilir misiniz?

Evet kardeşim yazabilirim
  • Mrlol kullanıcısına yanıt
    Vucudu ölcülerde yani rakamlarda cok iyi ama özürlü mutant yaratik gibi duruyo estetik yoksunu 5x5 in yapacagida bu kadar iste

• quote:

Vucudu ölcülerde yani rakamlarda cok iyi ama özürlü mutant yaratik gibi duruyo estetik yoksunu 5x5 in yapacagida bu kadar iste

o resimde oyle cikmis verdigi pozdan acidan vs. zaten pek vucudu acik resmi yok bide bu var

http://puu.sh/krcTL/9d86f0b587.jpg
  • Bulk denicem bu yil,kilo almam lazim.185 boy 67 kiloyum suan.77 civarina gelirsem guzel olur.Ne dersiniz?Ne ekle ne cikar diyorsunuz?

Seven sevmeyen,troll falanda dahil her yoruma acigim.

• Dostum eklersen sevinirim müsait okunca tavsiye için konu da açacağım. 7. ayın ortasındayım ben de

• tavuk ciğer hakkında ne düşünüyorsunuz, çok ucuz bir besin niye tavsiye edilmiyor?
  • quote:

Yav he he.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Aynen ucuz çok ucuz. Geçen aldım yedim dana ciğer gibi. Ucuz çinko kaynağı olarak değerlendirebiliriz.

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    ben bu kalori hesaplarının işe yaradığına inanmıyorum.arkadaş ben sersefil,düşük kalori, beslendim gene aynı gene aynı.metabolizma ile alakalı bi durum sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

ben bu kalori hesaplarının işe yaradığına inanmıyorum.arkadaş ben sersefil,düşük kalori, beslendim gene aynı gene aynı.metabolizma ile alakalı bi durum sanırım

Ben sizinle bir gobekli klasik genetikli Turk erkegiyim heralde

Bende kollarda falan bir sey yok.Aygir gibi yiyip kilo alsam bile yaglancagimi sanmiyorum.Diyetisyenden yardim alsam mi kararsizim ayrica.

• beyler sokakta falan biyerde önünüze syntha 6 denk gelirse haber verin adres atın lütfen
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    ben di,yetisyene gittim yürü git lan dedi bana.ben haftada 3 gün 30 dakika koşu yapcam.4 gün ağırlık çalışcam.bu sefer de gitmezse göbek geliştirme yapcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

ben di,yetisyene gittim yürü git lan dedi bana.ben haftada 3 gün 30 dakika koşu yapcam.4 gün ağırlık çalışcam.bu sefer de gitmezse göbek geliştirme yapcam

Benim yas kucuk,kilo yok.Gobekten cok bulk yapmak benim icin en mantiklisi.Omuz zaten 0 genetik olarak,az saglam durmak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Bulk denicem bu yil,kilo almam lazim.185 boy 67 kiloyum suan.77 civarina gelirsem guzel olur.Ne dersiniz?Ne ekle ne cikar diyorsunuz?

Seven sevmeyen,troll falanda dahil her yoruma acigim.

Sende kendimi gordum. Boy 186 kilo 69 ile basladim spora. 4 ay gittim ama araya 2 bayram ve yazlik falan girince net 3 ay gidebildim. Kilom suan 72. Hafif gobek var. Gobegimin en genis yerinin olcusu 83 civari. Basladigimda 87 idi. Sende kac merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17751776177717781779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.