Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    az yağlı ucuz lor peynir markaları hangileri ve nereden bulabilirim
    a101 den peynes alıyordum ucuz diye ancak 18gr yağ 15gr protein ilk başlarda önemsizdi şimdi dikkat etmeye çalışıyorum
  • Arkadaşlar uzun süreli olmayan Fitness geçmişim var.Hiçbir şey kullanmadım.Bırakınca göğüs uçlarında aşagıya dogru sarkma oldu.Dar tişörtte çok belli oluyor.Her gün koşuyorum.Bana simit bölgesi ve göğüsteki sarkıklığı gidermek için ne önerirsiniz?Türkçe olarak yazarsanız hareketleri sevinirim.Bu arada şınav çok olmasada belli aralıklarla çekiyorum alt-üst-normal şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

selam arkadaşlar tükettiğiniz
    az yağlı ucuz lor peynir markaları hangileri ve nereden bulabilirim
    a101 den peynes alıyordum ucuz diye ancak 18gr yağ 15gr protein ilk başlarda önemsizdi şimdi dikkat etmeye çalışıyorum

Şehrinizde bulunan şarküterilere bakın, çölekek bulursanız çökelek alın. 25-35g arası protein yüzdesi var. yağ ve karbonhidrat oranı düşük ve lor peynirine göre tadı daha güzel..
  • Selamlar beyler whey protein alıcam 9 aydır vücut geliştirme yapıyorum,bir kutu ultimate prostar%100 whey tükettim.Şimdi düşündüklerim

ON Gold standart whey ve QNT metapure zero carb.Bunlar hakkında fikirleriniz nedir ve varsa başka önereceğiniz supplement-whey tozu markası vs varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

Selamlar beyler whey protein alıcam 9 aydır vücut geliştirme yapıyorum,bir kutu ultimate prostar%100 whey tükettim.Şimdi düşündüklerim

ON Gold standart whey ve QNT metapure zero carb.Bunlar hakkında fikirleriniz nedir ve varsa başka önereceğiniz supplement-whey tozu markası vs varmı?

o paralarını verdikten sonra muscletech öneririm kendim kullanmadım ama çevremde kullanan insanlar çok memnundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio-Auditore

quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

Selamlar beyler whey protein alıcam 9 aydır vücut geliştirme yapıyorum,bir kutu ultimate prostar%100 whey tükettim.Şimdi düşündüklerim

o paralarını verdikten sonra muscletech öneririm kendim kullanmadım ama çevremde kullanan insanlar çok memnundu

muscletech içeriği çok fazla gelebilir bana mide biraz hassas diye düşündüm,bide orjinal satany er neresi var bilemiyorum,internet sitelerine güvenemiyorum,GNC'den almak en saglıklısı degilmidir?
  • Plato dönemine girdim lanet olsun.. Yağ yakımı+kas inşaasi aşamasındaydim yağ yakımım 3 haftadır durdu. Kas inşaasi devam ediyor.. Ne yapmam lazım?

Günlük interval şekilde 25 dk koşu+tempolu yürüyüş. 10 dk eliptik 10 dk bisiklet+ ağırlık antremani yapıyorum 3 gün sadece kardiyo 3 gün cardio+ağırlık şeklinde çalışıyorum
    Supplement kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Plato dönemine girdim lanet olsun.. Yağ yakımı+kas inşaasi aşamasındaydim yağ yakımım 3 haftadır durdu. Kas inşaasi devam ediyor.. Ne yapmam lazım?

Günlük interval şekilde 25 dk koşu+tempolu yürüyüş. 10 dk eliptik 10 dk bisiklet+ ağırlık antremani yapıyorum 3 gün sadece kardiyo 3 gün cardio+ağırlık şeklinde çalışıyorum
    Supplement kullanmıyorum.

Cheat day yap

• arkadaşlar afrikada 250 kız çocuğunu kaçırıp satacağını söyleyen sayın teröriste küfür ettiğim için 1 hafta uzaklaştırıldı.tüm forumdan özür dilerim.

öte yandan aslıdna biz boşa çalışıyoruz.yere uzanın kafamızı az yuakrı kaldrıp indirn tüm baklava maklava adinos hepsi çıkıyomuş piyasaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Süt tüketme ama süt ürünlerini tüket demekte nasıl bir mantıktır.. Süt ürünlerinin temel kaynağı ne çok merak ettim şimdi =) Peynire,yoğurda proteini,karbonhidratı ve yağı veren ana madde ne?? Su mu?,sudan mı yapıyorlar bu süt ürünlerini.. Saçma saçma konuşuyorsunuz bazen cidden,saçma sapan yerden okuduklarınızla gelip konuşuyorsunuz..
    Süt hayatınızda görebilceğiniz en güzel,en sağlıklı,ucuz protein,yağ ve karbonhidrat kaynağından biridir.. Arnold ''Süt bebekler içindir,büyük bi adam olduğunuzda bira içersiniz'' dedi fakat bunu gazetecinin sorduğu soruya,dalga geçmek amaçlı söyledi,burda bazen alıntılayıp duruyorlar bu lafı,bi tarafımla gülüyorum açıkçası .. Ha bu arada Protein tozları yokken Arnold gençlik yıllarında (Weiderden önce,Reg parkla çalıştığı dönemler) Süt,Çiğ Yumurta + Balı karıştırıp içiyordu bu resimde ;

Yine söyliyim,Süt tüketme ama süt ürünleri tüket diyen akıllı arkadaşımız, sadece lapa pilav ve tavuk tüketmene 0 yağlı beslenmene devam et fakat gelip burda insanları yanlış yönlendirme..

laf bana da geldiyse...
    böyle bir cevap vermeni beklemezdim. nedenini sorabilirdin. ama işiniz hemen yağılamak, değil mi? :)
    sütteki latoz u sindirimine yardımcı olan laktaz yetişkinlerde çocuklara göre çok azdır. çocuklar rahatlıkla sindirebilir. mesela yoğurt mayalandıkta sonra laktoz, laktik asitde dönüşür. diğer süt ürünlerinde de laktoz dan fermentasyona uğrar.
    2.si lapa pilav, tavuk,0 yağ lafı bana da çarptıysa söyleyeyim. pirinç pilavı nadiren o da az tüketirim. genelde bulgur yada tambuğday ekmeği yerim ve bulgurum da normal yağlıdır. tavuk yerine hindi eti yüketirim. akşam hariç onu da hafif yağlı(zeytinyağı) yaparım. kilolu verme döneminde olamama rağmen bir avuç olsa çiğ kuruyemişler tüketirim. soğuk pres keten tohumu yağı da kullanırım. faydalı yağları akşamdan önce gün içerisinde tüketirim. listem uzun :)

yetişkinlerde süt tüketimi;
    http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCt#Yeti.C5.9Fkinlerde_s.C3.BCt_t.C3.BCketimi
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    bu durumu nasıl anlıyorsunuz?bende bir kaç ahftadır hiç kilo veremiyorum aksine alıyorum.ancak spora başladığım günki gibi yağlı göbeğim yok.hala kemeri son deliğine akdar takıyorum.bi ara 77ye akda rdüşmüştüm şuan 83-84 değişiyorum.
  • http://tr.wikipedia.org/wiki/Laktoz#Laktoz_nedir

Laktoz malabsorbsiyonun ortaya çıkmasında ekseriya laktozun gıdadan tamamen elimine edilmesi tavsiye edilmektedir. Ancak böyle durumda süt tüketimini tamamen sınırlamak uygun değildir. Çünkü sütsüz bir beslenme esansiyel gıda maddelerinin eksikliğine sebeb olmaktadır. Uzun süre düşük süt ve laktoz alınması, uygun olmayan kalsiyum absorpsiyonuna sebeb olmaktadır. Bu gibi durumlarda süt hiçbir şekilde içilemiyorsa yoğurt, ayran ve peynir alınması tavsiye edilir. Laktozsuz süt preparatları da hazırlanabilmektedir.

latozsuz süt diye satılan sütlerin üzerini okuyun "laktozun sindirilmesine yardımcı laktaz eklenmiştir" diye bir yazıda var. yani lazktozsuz değillerdir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Laktoz#Laktoz_nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

bu durumu nasıl anlıyorsunuz?bende bir kaç ahftadır hiç kilo veremiyorum aksine alıyorum.ancak spora başladığım günki gibi yağlı göbeğim yok.hala kemeri son deliğine akdar takıyorum.bi ara 77ye akda rdüşmüştüm şuan 83-84 değişiyorum.

Spor salonuna gidiyorum orda vücut analiz cihazı var evde de Fakir hercules var ama pek güvenmiyorum ona. Salon sahibine söyledim bu durumu. Ölçüm yaptı. Cheat Day yaptım daha şiddetli antreman yaptım antreman bicimini değiştirdim Kilo aynı durdu. Plato dönemi sancılı dönem. Karbonhidrati arttırıp(lapa pilav ve yulaf olarak) Son kez ağır bi antreman programı deneyecem. Eğer yağ yakımı olmazsa mecbur 1 2 hafta kadar birakacam sporu..

• forumdaki herkes arnold kesilmiş

çok halt biliyorsanız buyrun açın bir salon, aylıkta yapın 150 faydalanalım engin bilgilerinizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

Spor salonuna gidiyorum orda vücut analiz cihazı var evde de Fakir hercules var ama pek güvenmiyorum ona. Salon sahibine söyledim bu durumu. Ölçüm yaptı. Cheat Day yaptım daha şiddetli antreman yaptım antreman bicimini değiştirdim Kilo aynı durdu. Plato dönemi sancılı dönem. Karbonhidrati arttırıp(lapa pilav ve yulaf olarak) Son kez ağır bi antreman programı deneyecem. Eğer yağ yakımı olmazsa mecbur 1 2 hafta kadar birakacam sporu..

agırlık antremanı yapmıyorsun sanırım
  • dün aksamki macta ayagımı cok fena burktum
    hatta arkadaşlar sesini duydu kırıldı falan dediler ama birşeyim yok
    sadece hayvani derecede şişti

bunun şişligi ne kadar sürer
    doktora gitmeme gerek var mı

ayagımı istedigim şekilde hareket edebiliyorum sadece üzerine tam olarak basamıyoru
  • Hocam ilk is buz koymalisiniz umarim direk koymussunuzdur olaydan sonra ama bu kadar sistigine gore koymadiniz gibi. Pek hareket ettirmeyin mumkunse once doktora gidip bir sey olmadigina emin olun belki sargi falan verir daha hizli iyilesmesi icin. Bu halde spor yapmamaniz daha iyi olacak bir sure. Gecmis olsun :) Bir de sicak ve masaj uygulamasi yapmayin sakin.

• Geçmiş olsun aman dikkat

Bu arada optimumun extreme milk aroması stoklara girmiş, muz-çilek aromasıda gelmiş. Ama fiyatlar çok yüksek be dolar düşene kadar yumurtaya, çökeleğe yüklenecez mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Hocam ilk is buz koymalisiniz umarim direk koymussunuzdur olaydan sonra ama bu kadar sistigine gore koymadiniz gibi. Pek hareket ettirmeyin mumkunse once doktora gidip bir sey olmadigina emin olun belki sargi falan verir daha hizli iyilesmesi icin. Bu halde spor yapmamaniz daha iyi olacak bir sure. Gecmis olsun :) Bir de sicak ve masaj uygulamasi yapmayin sakin.

maçtan sonra 3-4 saat buz tedavisi uyguladım.
    sabaha oranla şişliginin gectigini belirtmeliyim.
    geceden tek farkı yürürken ki acı

olaydan sıcaklıgından eve yürüyerek geldim..

su an dinleniyorum ama ara da ara yürümeye calışıyorum
    sıcak masaj yap diye yorumlar görüyorum yapmadım

su an istirahat yeterli olur mu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Geçmiş olsun aman dikkat

Bu arada optimumun extreme milk aroması stoklara girmiş, muz-çilek aromasıda gelmiş. Ama fiyatlar çok yüksek be dolar düşene kadar yumurtaya, çökeleğe yüklenecez mecbur.

teşekkürler hocam

bir de gecen bahsetigim yer fatih taraflarında
    fiyatlar gerçekten uygun ve çeşitte bol

bir ugrayın fiyatlar konusunda billginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.