Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

quote:

En az 8 tekrar olduğu sürece, kaç tekrar yaparsanız yapın ama eklemleriniz feryat figan çığlıklar atacak şekilde ağır girmiyorsanız salona boşuna gitmeyin abi. Diyeceklerim bu kadar.

Eklemleri bu kadar zorlamak spor hayatının devamlılıgı acısından pek mantıklı gelmedi bana. Eklemlerini eline bir alırsan en az 6 ay spordan uzak durman gerekir.

Mantıklı gelsin sana. Beslenmezsen eline de alırsın çöpe de atarsın.

Eline almak terimi argo kaçtı onu düzeltmeye gelmiştim ama iş işten geçmiş nese kusura bakma.
  • selam forum
    yaklaşık 2 aydır düzenli spor yapıyorum haftda 6 bazen 5 gün
    karında yanlarda yaklaşık 4cm fazlalık var daha hızlı nasıl eritirim
    sabah koşuyordum bıraktım kaç gün koşmalıyım sizce haftada
  • Dostlar merhaba,

Geçen hafta maalesef kötü bir hastalığım olduğu ortayı çıktı Neyseki yapılan incelemede olayı erken farkettiğim ve birazda şansım sebebi ile erken tanı sebebi ile kefeni yırttım fakat spor çalışmalarım büyük bir sekteye uğradı.

Amacım 2015'e kadar forma girmekti ama 2014 sonbaharına kadar spora başlıyamacağım. Yaz tatilinde havuz ve deniz bile yasak gerisini siz düşünün.

Doktor her türlü supplement kullanmamı yasakladı.

Şu an elimde 1 adet Optimum Nutrition gold standard whey 5 lbs ve Muscletech Nitrotech 4 lbs tozlar mevcut.

ON Gold Standart'ın yarısı duruyor son kullanma tarihi Ekim 2015. GNC'den almış idim.

Muscletech Nitrotech ise çeyreğini bile içemedim. Onun son kullanma tarihi Ağustos 2015. Hepsiburada'dan almıştım.

Bu 2 ürünü satıyorum, bir fiyat belirlemedeim tekliflere açığım.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    hastalıgınız nedir? merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

hastalıgınız nedir? merak ettim

Testis kanseri
  • quote:

quote:

quote:

En az 8 tekrar olduğu sürece, kaç tekrar yaparsanız yapın ama eklemleriniz feryat figan çığlıklar atacak şekilde ağır girmiyorsanız salona boşuna gitmeyin abi. Diyeceklerim bu kadar.

Eklemleri bu kadar zorlamak spor hayatının devamlılıgı acısından pek mantıklı gelmedi bana. Eklemlerini eline bir alırsan en az 6 ay spordan uzak durman gerekir.

eklemlerden bahsediyoruz. eklem. diz, dirsek, omuz vs. anlıyor musunuz? istediğiniz kadar doğru beslenin. fazla yüklenme, baskı eklemleri yıpratır.
  • Beyler ben şimdi besyo parkuruna hazırlanıyorum da bu altta ki tarz şeyden alıp taksam mı bileğime çekiniyorum sakatlıklardan.

### DH Body Builders ###
    Acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun.
    Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

quote:

quote:

quote:

eklemlerden bahsediyoruz. eklem. diz, dirsek, omuz vs. anlıyor musunuz? istediğiniz kadar doğru beslenin. fazla yüklenme, baskı eklemleri yıpratır.

Hmm anladım şimdi yanlış oldu demek tamam hafif gireceğim teşekkürler süper oldu bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

quote:

quote:

quote:

Hmm anladım şimdi yanlış oldu demek tamam hafif gireceğim teşekkürler süper oldu bu.

hafif veya ağır girmekle doğrudan alakası yok bu durumun. hareketi düzgün bir şekilde ve sınırları bilerek yapınca zaten hem ağır girmiş hem de eklemlere gereksiz yük bindirmemiş oluyorsunuz. sizin dediğiniz gibi "eklemlere feryat figan çığlık attırmak" ise tam bir trajedi olur. eklemlerdeki her ağrı bir uyarıdır. üstüne gidilirse büyük sakatlıklar doğurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Beyler ben şimdi besyo parkuruna hazırlanıyorum da bu altta ki tarz şeyden alıp taksam mı bileğime çekiniyorum sakatlıklardan.

### DH Body Builders ###

hangi üniversiteye hazırlanıyorsun
  • 2 aya yakındır no fap'ım beyler

soruları alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

2 aya yakındır no fap'ım beyler

soruları alayım

hacı çok zararlı yalnız yaptığın bende 10 günde falan 1 yapıyordum bir ara varikosel başlangıcı oluşmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

2 aya yakındır no fap'ım beyler

soruları alayım

hacı çok zararlı yalnız yaptığın bende 10 günde falan 1 yapıyordum bir ara varikosel başlangıcı oluşmuş

usta istekte yok açıkçası yav. ama ötünce ötüyor

bir sorun var yok nasıl anlarız ? kan testinde çıkar mı sen nasıl anladın
  • No fap derken mastürbasyon mu seks mi ? Gerçi her ikisi de aynı kapıya çıkıyor bir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

No fap derken mastürbasyon mu seks mi ? Gerçi her ikisi de aynı kapıya çıkıyor bir yerde.

ikisi de yok 2 aydır
  • Bende spora başlamadan birkaç yıl önce 1 ay yapmamıştım en sonunda idrarla beraber değişik bir şeyler gelmeye başlamıştı.
  • ben ultrasonda böbreklere karaciğere falan baktırmıştım toplarada baktılar orda çıktı
  • quote:

ben ultrasonda böbreklere karaciğere falan baktırmıştım toplarada baktılar orda çıktı

2 aydır çekmiyorum bişey olurmu diye soracak kimse de yok anasını satayım
  • 
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.