Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim salondaki barlar o şekilde. Ben baş parmağım o çizgilere gelecek şekilde tutuyorum hep Diğer türlü de fazla dar olmaz mı ki?
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    Mutlak bir doğru yok bu konularda. Bana göre senin tutuşun çok geniş, sana göre idealdir. Tutuşu açtıkça daha ağır kaldırırsın ve göğüs kasları daha fazla devreye girer ama omuzlara çok yük biner. Herkes kendi risk / fayda analizine göre bir yol tuttursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 20 Ocak 2014; 17:56:41 >
  • Arkadaşlar herkese universal amino3001 öneririm.Bench presste taş çatlasın 65 yapıyordum bugün 75 çıkardım serbestte yaşıma göre iyi olduğunu düşünüyorum(17) +30kg incline bench press yaptım yardımlı tavsiyedir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bar tutanlar , en dıştan bir karış alın ve tutun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Bugun ilk kez kusucak gibi oldum cok garip bir his

ne yedin o kadar ben 3052 kaloriyi aşamıyorum cheat yapmadan

Makro tutmayi biraktim kilo alimim azalinca artik aklima geldikce oreo ya da badem yiyorum bel cevrem de hala 78

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    Benim kafadan birisi Ekstradan bilekleri düz tutarsanız ve sırtı sıkarsanız daha verimli çalışırsınız.
  • benim sorum hep gördüğüm vücut yapmış insanlarda 2 tip göğüs kası görüyorum!!!

1.si) mesela benim body salonumdaki hocamın göğüs kasları da öyle ve genelde vücut çalışan çoğu türk erkeğindede aynı tip göğüs kası oluşuyor böyle çok şişkin ama bombeli göğüs uçları aşağı doğru kalıyor ve afeders,niz göğüs kasları bayan göğüsü gibi kubbeleşiyor abartı bi şekilde !!!

2.tip ise) genelde yabancı artistlerde gördüğüm için mesela Lost taki Sawyer de olan göğüs kası tipi bütün göğüs aynı orantıda öne çıkmış kubbeleşme yok sanki bir çelik yelek misali tabi görüntü sağlam karın kasları ile daha da güzel görünüyor!ve göğüs uçları yapılan ksın tam ortasında kalıyor!ve kubbeleşme yok kare şeklinde öne çıkmış bir plaka gibi!

anlatmak istediğim ben 2. tip bir göğüs kasını nasıl yaparım tercih ettiğim ve göze güzel gelenin o olduğunu düşünüyorum tabiki ilk tipi tercih edenlere de saygım var!fakat bunu çok araştırdım ve sordum hep göğüs kafesi tipiyle alakalı filan dediler ama ben bi çözüm arıyorum....şimdiden çok teşekkürler iyi akşamlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhaterdoğan

benim sorum hep gördüğüm vücut yapmış insanlarda 2 tip göğüs kası görüyorum!!!

1.si) mesela benim body salonumdaki hocamın göğüs kasları da öyle ve genelde vücut çalışan çoğu türk erkeğindede aynı tip göğüs kası oluşuyor böyle çok şişkin ama bombeli göğüs uçları aşağı doğru kalıyor ve afeders,niz göğüs kasları bayan göğüsü gibi kubbeleşiyor abartı bi şekilde !!!

2.tip ise) genelde yabancı artistlerde gördüğüm için mesela Lost taki Sawyer de olan göğüs kası tipi bütün göğüs aynı orantıda öne çıkmış kubbeleşme yok sanki bir çelik yelek misali tabi görüntü sağlam karın kasları ile daha da güzel görünüyor!ve göğüs uçları yapılan ksın tam ortasında kalıyor!ve kubbeleşme yok kare şeklinde öne çıkmış bir plaka gibi!

anlatmak istediğim ben 2. tip bir göğüs kasını nasıl yaparım tercih ettiğim ve göze güzel gelenin o olduğunu düşünüyorum tabiki ilk tipi tercih edenlere de saygım var!fakat bunu çok araştırdım ve sordum hep göğüs kafesi tipiyle alakalı filan dediler ama ben bi çözüm arıyorum....şimdiden çok teşekkürler iyi akşamlar!

1. dediğin göğüs kası yağ oranı yüksek birisinine aittir ikincisi de düşük. Fakat göğüsün hatlarını belirleyen şey genetik. Senin genin kare göğüs ise kare çıkar.Görüntü kas oranı artırılarak düzeltilebilir ama tamamen yok edilemez.
  • %100 veya %100e yakın fıstık ezmesi nerden buluruz var mı bilen?
  • AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    üst gögüse abanmak lazım bence . göğüsün orta kısmı için ise çok hard girmeye gerek yok fly lara yüklenmek lazım kanımca biraz pazardan 3 kilo şundan 5 kilo bundan olsun muhabbetine döndü ama en azından denicem bakalım en fazla zaman kaybetmiş oluruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

%100 veya %100e yakın fıstık ezmesi nerden buluruz var mı bilen?

calve nin var 14 liraydı sanırım 300 gr para dayanmaz ona f/p oranı düşük
  • serhaterdoğan kullanıcısına yanıt
    onun sebebi sürekli flat bench press yapılması üst goguse onem verilmemesi ve en büyük faktör yağ oranı alt gögüste yağ birikiyor flat yapınca ortada kas üst te boş kalınca garip bir görüntü oluşuyor.

### DH Body Builders ###

ve tabiki genetikte önemli programı şu şekildeymiş

4 sets of Incline Dumbbell Press, 8-10 reps
    3 sets of Bench Press, 8-10 reps
    3 sets of Incline Flies, 8-10 reps
    3 sets of Chest Dips until failure

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 21 Ocak 2014; 12:09:38 >
  • quote:

fıstığı robotta çek , biraz tatlandırıcı kat tamamdır
  • quote:

quote:

çok iyi fikir. iyi bir mutfak robotu önerisi olan var mı? mutfak robotunda iyi seçim yapmak önemliymiş düşük fiyatlılar pek işe yaramıyomuş. ve de toz şeker şeklinde tatlandırıcı nereden alabiliriz?
  • quote:

quote:

quote:

çok iyi fikir. iyi bir mutfak robotu önerisi olan var mı? mutfak robotunda iyi seçim yapmak önemliymiş düşük fiyatlılar pek işe yaramıyomuş. ve de toz şeker şeklinde tatlandırıcı nereden alabiliriz?

migros gibi büyük firmalarda tatlandırıcı var , fıstığın kabuğu soymayı ve çok az kavurmayı unutma. Yağı çıkana kadar robotta "tırtlat" :) Kıvam gelir zaten
  • quote:

quote:

quote:

quote:

migros gibi büyük firmalarda tatlandırıcı var , fıstığın kabuğu soymayı ve çok az kavurmayı unutma. Yağı çıkana kadar robotta "tırtlat" :) Kıvam gelir zaten

hangi mutfak robotu var sende?
  • @ezequiel1

basit bir robot var bende 30 40 liralik
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhaterdoğan

benim sorum hep gördüğüm vücut yapmış insanlarda 2 tip göğüs kası görüyorum!!!

Dostum vücut geliştirme de asla film veya dizi oyuncularını kendine örnek alma. Onların durumları oldukça farklı. Genelde internet sayfalarına haber olurlar x oyuncusu bu vücudu şu kadar ayda yaptı diye. Film çekilir ve biter o adamların işi.

Göğsün yapısı tamamen genetik, herkes aynı estetikte göğüs kaslarına sahip olamıyor. Biz Türkler ne kadar çalışırsak çalışalım bu spora pek yatkın bir genetiğimiz yok, kabul etmek gerek bunu. Elindekini en iyi şekilde biçimlendirmeye bak, şu adam böyle, o adam şöyle diye gidecek olursan moralin bozulur.
  • @ADEBISI

iyyy vucuda bak iğrenç ( no homo )

adam üst göğsü ön omuzun önüne getirmiş beee :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfredBorden -- 21 Ocak 2014; 15:56:32 >
  • AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    bu nasıl ? (no homo)

### DH Body Builders ###

önceki fotolarda ışık sıfır bu arada )) altta azcık yağ var 2aya atarım onu galiba
  • 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.