Şimdi Ara

DH Bmc'ciler Grubu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
144.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KIRMIZI COK SEKIL mavide fazla tonaj var galiba ama o beyaz çekici alemde tek
  •  DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu
  • Dayımın İntercoll...
     DH Bmc'ciler Grubu

Akşehir Konya Arası...
     DH Bmc'ciler Grubu

• dev hakket yazdığı qibi tam bir dev..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tga15

prolar çok sağlam arabada içleri trpido , saatlerin oralar çok dandik gözüküyo malzeme kalitesi çok düşük ha bmc kötüde ford çokmu iyi oda kötü. doğru dürüst bir direksiyon simidi bile yapamıyorlar hele bmc nin halk otobüslerinde bi direksiyon var akıllara zarar çocuk bile daha iyi çizer .

ya kardeşim sen öyle demişsin ama adamın imkanı yoksa ne yapsın parası olsa o adamda biliyor arabanın kralını imkanı yetmemiş pro almış he bide pro o kadar abarttıgın kadar kötü bir araba deyil
  • FATIH GUZELMIŞ MAŞALLAH
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralkaptan86

FATIH GUZELMIŞ MAŞALLAH

öyle yaa benmde hoşuma qitti
  • Bu Fatihlerin renk tonlarını yapsalardı guzel olurdu geneli sarı Cok faca arabalar olurdu en guzeli eski YAVUZ lar ama ...
  • abi ayda ne kadar kazanıyo bi araç ortalama bişey sölermisiniz şöföre versek bi açıklarsanaız çok sevinirim
  • Bir çeikici ile inşaat sektörüne girerseniz iyi para kazanırsınız. araç parasını 10 ayda çıkarır, şöför parasını çıkarır, üstüne birde para kalır. Şu an devam eden perojelerde çekici ve kırkayak ihtiyacı var. mesela ist. hadımköyde 18 aylık bir proje için 200 çekici ve kırkayağa ihtiyaç var parası da iyi. Yalnız aracınız bmc ise daha iyi para kazandırır. Çünkü bmc karnını doyurmak için ne bulursa onu yiyiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KADİRREİS

Bir çeikici ile inşaat sektörüne girerseniz iyi para kazanırsınız. araç parasını 10 ayda çıkarır, şöför parasını çıkarır, üstüne birde para kalır. Şu an devam eden perojelerde çekici ve kırkayak ihtiyacı var. mesela ist. hadımköyde 18 aylık bir proje için 200 çekici ve kırkayağa ihtiyaç var parası da iyi. Yalnız aracınız bmc ise daha iyi para kazandırır. Çünkü bmc karnını doyurmak için ne bulursa onu yiyiyor.

kadirreis nikli kardeş biz o istambul işini gördük benim biraderlerden 2 tanesi geldi kırkayakla damperli kayınlarım geldi 4 arabayla bende 5 arabamı gönderdim 1 ay çalıştık hazerfen havaalanına yük boşalmıyo etmiyo.birsürü dert 1 yer diye götürdüler 5 yer çıktı yol mucur 3 ayda sıfır lastigi bitirir.

• quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_hüseyin

vay be bu kadar kötü yani kazanç sıfır he eskidenmiş demek kamyonculuk kuyumculuk gibiydi deme baya eskiden babamın dayısında varmış 1210 babamda gidiyomuş demek o zmanalar tuturan kazandı filoyu kurdu yanlışda düşünüyo olabilirim siz daha iyi bilirsiniz

öyle tabi be kardeşim benim babam anlatıyo zamanında 1940 da benzinli ford kamyonu varmış
    bir yola gider gelirmiş 5 dönüm tarla alırmış
    şimdi benim 5 tane tırım var ama taksit günü geldimide götümüze ateş düşüyo nerden bulacaz parayı diye arabalarım 24 saat kontak kapatmadan devamlı çalışıyolar çift şöför
    arabalarım 2008 model ama 100 bin i devirdiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: GONDOR-01

quote:

vay be bu kadar kötü yani kazanç sıfır he eskidenmiş demek kamyonculuk kuyumculuk gibiydi deme baya eskiden babamın dayısında varmış 1210 babamda gidiyomuş demek o zmanalar tuturan kazandı filoyu kurdu yanlışda düşünüyo olabilirim siz daha iyi bilirsiniz

öyle tabi be kardeşim benim babam anlatıyo zamanında 1940 da benzinli ford kamyonu varmış
    şimdi benim 5 tane tırım var ama taksit günü geldimide götümüze ateş düşüyo nerden bulacaz parayı diye arabalarım 24 saat kontak kapatmadan devamlı çalışıyolar çift şöför

Araçlarınız damperli mi?
    24 saat çift şöför ile çalışıyor ve taksitlertini ödeyemiyorsun? bana tuhaf geldi. Benim 5 tane 1142 çekici var ve şu an hiç boşta değiller ve şükür iyi kazandırıyorlar. Şaaşıırdım.:)

• quote:

Orjinalden alıntı: KADİRREİS

quote:

Orjinalden alıntı: GONDOR-01

quote:

Araçlarınız damperli mi?
    24 saat çift şöför ile çalışıyor ve taksitlertini ödeyemiyorsun? bana tuhaf geldi. Benim 5 tane 1142 çekici var ve şu an hiç boşta değiller ve şükür iyi kazandırıyorlar. Şaaşıırdım.:)

araçlarım damperlide kardeşim biz taksiti çıkarıyoruz çıkarmasınada parayı geç alıyoruz taksit gününe gelmiyor arabalarım adanada devamlı fekeden tarsus/huzurkent e organize sanayine cam madeni çekiyor.
    arabalarımda şuanda iran da çalışıyor 1000km yol gidiş geliş mazot onlara ait kiloya 180+kdv ye çalışıyorlar
    parayıda herseferde peşin ödüyorlar.

• Biraz fotograf..

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

• KAPTAN Yine koymus PRO nun resimleri YAKISIR abi
  • bi tane araç karnımızı zor doyurur demekki olucak 10 tane tırın bak işine bu devirde demekki filo lazım çalışmak için o da zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Az kaldı.2008 çıkmadan Bmc yeni modelini sürücek inşallah piyasaya.Yeni yüksek kabinli ve yüksek beygirli bir araç.Baştan sona yeni bir model ne Pro,nede Fatih ..

Hani zamanında Pro'lar çıktığı zaman Fatihler dazlak gibi ortada kalmıştı hatırlarsanız.Şimdi bu yeni model çıkıncada Pro'lar dazlak gibi kalıcak ortada..Düşüncelerim bunu gösteriyor.

eray abi belkide yeni seri bi kamyon modeli üretilmeye başlanınca fatihlerin üretimini durdurabilirler..çünkü hem turgutluya taşınıyolar hemde tam kapasiteyle çalışıyolar belkide altından kalkamayabilirler.87 den beri aynı kupaya devam..fatihlerede kökten bir değişiklik yapılmalı artık.zaten pro nun yanında yollarda yeni fatihleri göremiyoruz.ne olursa olsun dev fatihlerin yerini benim gözümde hiçbir kamyon tutmuyor....
    selamlar

• hadi pro lar neysede fatihler hayvan gibi araba...
  • CARGOOOOOOOOOOO

DH Bmc'ciler Grubu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.