Şimdi Ara

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.808
Cevap
127
Favori
171.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meliksah55

Ben de seviyorum bisikleti ama sürecek yer yok. Siz nerede sürüyorsunuz ki? Arabaların arasında zor olmuyor mu?

sahilde bisiklet yolu var hocam.geçen gün o yolda 35 km yaptım.sahil bizim eve biraz uzak sahile çıkarken ara sokakları tercih ediyorum,e en son sahil bağlantı yolunda da mümkün olduğunda sağdan gidiyorum.

hatta bugün sahile tam çıkarken viraj var,orada adamın biri teğet geçti bana,bende el hareketi yaptım ve bağırdım buna adam yavaşladı,yanından geçerken pardon dedi devam etti bugüne kadar öyle sıkıştıran araç görmedim,beni gören bir şerit yandan geçiyor öyle sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Ben de seviyorum bisikleti ama sürecek yer yok. Siz nerede sürüyorsunuz ki? Arabaların arasında zor olmuyor mu?

sahilde bisiklet yolu var hocam.geçen gün o yolda 35 km yaptım.sahil bizim eve biraz uzak sahile çıkarken ara sokakları tercih ediyorum,e en son sahil bağlantı yolunda da mümkün olduğunda sağdan gidiyorum.

hatta bugün sahile tam çıkarken viraj var,orada adamın biri teğet geçti bana,bende el hareketi yaptım ve bağırdım buna adam yavaşladı,yanından geçerken pardon dedi devam etti bugüne kadar öyle sıkıştıran araç görmedim,beni gören bir şerit yandan geçiyor öyle sıkıntı yok.

aynen gorenler 1 serit distan gidiyor. "Aniden sola kirar carpmiyim basima bela almiyim" diye 2 3 metre solunuzdan geciyor gidiyorlar. Ozellikle kamyonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: jehan

quote:

quote:

aynen gorenler 1 serit distan gidiyor. "Aniden sola kirar carpmiyim basima bela almiyim" diye 2 3 metre solunuzdan geciyor gidiyorlar. Ozellikle kamyonlar

ayrıca büyük ilçelerin merkezlerinin çoğu araç trafiğine kapandı.buda iyi oldu aslında,rahatça merkezde dolaşılabiliyor.

• Arkadaşlar,bazı kişiler bisiklet sürmek çocuk işidir diyor bakın kanadaya belediyelerin halka açık bisikletleri var semtlerde..hangi semte gidiyorsanız bisiklete atlıyorsunuz diğer semtteki bisiklet durağına bırakıyorsunuz.genç yaşlı herkes yapıyor bunu.
    hatta ordaki üniversitedeki bazı profesörler bile okula bisikletle gidyor
    biz gelişmişliği yanlış anlamışız.bu zihniyet oldukça da bir adım öteye gdemeyz
  • Bisiklet tutkusu oluşmuştu bende de bi' ara, bunu büyükada'da bisiklet kiralayıp tur atmakla gideriyim dedim ama gidermekle kalmadım yok ettim resmen içimdeki bisiklet tutkusunu. O nasıl bir seledir temas sağladığı her yeri ağrıttı 2 gün.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ayrıca büyük ilçelerin merkezlerinin çoğu araç trafiğine kapandı.buda iyi oldu aslında,rahatça merkezde dolaşılabiliyor.

ona katilmiyorum malesef. Arac trafigi olsun ancak insan trafigi olmasin. Veletler atliyor surekli yola. Ayrica tasit yolu ve bisiklet yolu disinda bisiklet surmek yasak. Cunku bisiklet de bir tasittir. bir tane bisiklet forumunda kaldirimda kullanan bir arkadasa ceza kesilmisti.

•  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

Sarışın bomba
  • Merhaba arkadaşlar mobilden girdiğim için çok ayrıntılı yazamadım ama benim bisiklet buhttp://www.webdenaldim.com/images/products/00/29/65/2965_kucuk.jpg
    yaklaşık birkaç senelik yorumlarınız nelerdir marka ve modeli hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Bisiklet tutkusu oluşmuştu bende de bi' ara, bunu büyükada'da bisiklet kiralayıp tur atmakla gideriyim dedim ama gidermekle kalmadım yok ettim resmen içimdeki bisiklet tutkusunu. O nasıl bir seledir temas sağladığı her yeri ağrıttı 2 gün.

hocam,amcaoğlu ile ilk bisiklet kiralayışımız.büyükadayı gezdik dolaştık yaklaşık 6 saat hiç inmedik.üstüne o gün saatleri 1 saat ileri alıyormuşuz,ben sabah kalkınca dedim telefon saati geri almamış kendim alayım diyip geri almışım artık zor yürüyoruz sele mahvetti bizi,adama diyorum 18.50 vapuru geldimi,bana diyor 20.30'da var en son dedim birader dalganın sırası değil saate bi baktım vapura bindik,oturduk boş yer bulduk,oturamıyorum,kalktım vapuru dolaşmaya sonradan alıştık heybeliada,burgaz,kınalı derken kendi bisikletimiz filan filan..

• Çift amortisörlüler için ne düşünüyorsunuz? Arka amortisör pedala verilen gücü emiyor ve asfaltta hız yapma olanağı sağlamıyor diyorlar. Gideceğim yollar çok çukurlu vs amortisörlü olması popomun rahatı açısından daha iyi olmaz mı yoksa eski tip bisikletler daha mı iyi?
  • quote:

kız ss'si koysam nasıl damlarsınız ama ha

çünkü o kunular hemen kapanıyor kapanmadan girdik girdik
    Türkiyede bisiklet sürecek yer mi var ?Alıp şehir dışına çıkacaksın yoksa bir hacımuratın altında kalırsın
    sonrada Hacımuratın altında kaldım SS'li
  • Abi bende seviyorum bisiklet sürmeyi ama çabuk yoruluyorum iyice g.t göbek bağladım. 10 dakika sürürdükten sonra öyle bir terliyorum ki tişört renk değiştiriyor
  • illa banada bisiklet aldıracaksınız canım çekiyo la burda okurken bi bisiklet alıp gezsek kötümü olur
  • quote:

http://www.aktifhaber.com/alkollu-bisiklet-kullanan-gence-trafik-cezasi-541924h.htm

http://www.youtube.com/watch?v=Ztncx5AQv3g

sonlara doğru küfürlü olduğu için link koyuyorum.

@Adalet bak sakına o hataya düşme.çift amortisörlüler çok çok ama çok ağır,yokuşta tıkanırsın,ayrıca düz yolda pek hız yapamazsın onunla,bence sadece önde amortisör olandan al,seleyide yaylı sele al.

• Bende cok severım bısıkletı , ızmırlıler bılır bugun pızza hutta sınırsız pızza yemek ıcın tersaneden carrefour mavısehıre gıttım , ama profesyonel bısıkletım yok maalesef , beldeyama cumulus varagır bısıklet hızlanmıyor sele rahatsız falan , neyse ızmır karsıyakada olan varsa turlarız

• Her sabah saat 10 da spora gidiyorum. Bisikletimi çıkarıyorum, eldivenlerimi takıyorum ve yoldayım. İnanılmaz bir keyif
  • İyi akşamlar herkese,

İstanbul şartlarını trafiği vs bahane ederek bayadır bisiklete binmiyordum ama artık bisikleti bir ulaşım aracı olarak ciddi anlamda düşünmekteyim.Gideceğim yol 3kmyi geçmiyor zaten biraz rampa yerleri var ama olsun.
    Ama bir miktar tarfik içine gireceğim bu da biraz düşündürüyor beni.
    İlk önce kask lazım Eminönünde baktım ve genel olarak satılan delikli kasklar 45tl den başlıyor.Ama benzerlerini sahibindende 35tlye kadar bulabildim.
    Dirsekli dizlik vs ne tavsiye edersiniz.Spor kıyafetlerle sürmeyeceğim bisikleti sonuçta
    Seleyi de genişletmeli yoksa sıkıntı olur.(Bisiklet çift amartisörlü salcano gerisini hatırlamıyorum ama sağlam yani çok çok az kullanıldı geçen bakımlarını yaptırdım sapasağlam sadece bir iki yerinde yüzeysel paslanma olmuş.)
    Dikiz aynası nasıl kullanışlı mıdır?

Eminönünde aynısına 40tl istediler
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-motosiklet-bisiklet-kaski-yetiskin-icin-sifir-ambalajinda-53458006/detay
    Buna aha çok istemişlerdi galiba 50-60 falan olabilir tam hatırlamıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bisiklet-kaski-75491921/detay

Bu ilandaki kasklardan düşünüyorum açıkcası hoş da duruyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-kask-yazlik-kask-jokey-tip-yarim-yanlari-derili-kask-53770011/detay#

• quote:

Orijinalden alıntı: a-prophet

Arkadaşlar,bazı kişiler bisiklet sürmek çocuk işidir diyor bakın kanadaya belediyelerin halka açık bisikletleri var semtlerde..hangi semte gidiyorsanız bisiklete atlıyorsunuz diğer semtteki bisiklet durağına bırakıyorsunuz.genç yaşlı herkes yapıyor bunu.

Cok uzaga gitme dostum Konya'a var bu sistem.Belediyenin bisiklet istasyonlari var elkart tutup biniyorsun veya kredi karti bilgilerini cihaza giriyorsun gittigin yerdeki bisiklet.istasyonuna birakiyorsun.3 vitesli bi alet.Bisikletle 10 dakikada yoruluyorum diyen arkadas bisiklet kac kilo? Yada sen 200 kilo falanmisin
    bisiklet istasyonu bu:
    http://www.mansetgazetesi.com/upload/resimler/haber/akillibisikletgorenmasumkonyali.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: a-prophet

Arkadaşlar,bazı kişiler bisiklet sürmek çocuk işidir diyor bakın kanadaya belediyelerin halka açık bisikletleri var semtlerde..hangi semte gidiyorsanız bisiklete atlıyorsunuz diğer semtteki bisiklet durağına bırakıyorsunuz.genç yaşlı herkes yapıyor bunu.

Cok uzaga gitme dostum Konya'a var bu sistem.Belediyenin bisiklet istasyonlari var elkart tutup biniyorsun veya kredi karti bilgilerini cihaza giriyorsun gittigin yerdeki bisiklet.istasyonuna birakiyorsun.3 vitesli bi alet.Bisikletle 10 dakikada yoruluyorum diyen arkadas bisiklet kac kilo? Yada sen 200 kilo falanmisin
    bisiklet istasyonu bu:
    http://www.mansetgazetesi.com/upload/resimler/haber/akillibisikletgorenmasumkonyali.jpg

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.