Şimdi Ara

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.808
Cevap
127
Favori
171.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Avrupa yakasında katlanır bisikletliler buluşması yapsak istiyorum bende. Pazar erken saatte Gülhane parkından başlayıp 3. köprüye kadar güzel bir sürüş yapılabilir. Harika bir rota.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

İstanbul Avrupa yakasında katlanır bisikletliler buluşması yapsak istiyorum bende. Pazar erken saatte Gülhane parkından başlayıp 3. köprüye kadar güzel bir sürüş yapılabilir. Harika bir rota.
    Katlanır değil ama gelirim ben :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj dursun o zaman. Gelmek isteyen olur belki başka.

• quote:

Bu mesaj dursun o zaman. Gelmek isteyen olur belki başka.
    Hocam bir İstanbul Avrupa bölgesi olarak Whatsapp grubu kurdum. Gelmek isteyen katılabilir sayı biraz çoğalınca turlar düzenleyebiliriz.

https://chat.whatsapp.com/invite/ElM7OYugWxHDfbSIKn4Kdv

• Selamlar, Antalyadayım. Btwin tilt 500 model katlanır bisikletle şehir içi küçük çaplı geziyorum fırsat buldukça. Eşlik edebileceğim birileri olursa daha keyifli olur diye düşünüyorum. Var mı takılmak isteyen ? :)
  • Bisikletim için kilometre sayacı almak istiyorum. Satan varsa görüşelim arkadaşlar.
  • quote:

Bisikletim için kilometre sayacı almak istiyorum. Satan varsa görüşelim arkadaşlar.
    Decathlon'dan 80 TL'ye kablosuz almıştım. 5000 km kadar oldu hala tıkırında.
  • Vay, böyle grup mu vardı.

Ekleyin beni de.

Bisikleti alamadım, bayağı bir bisiklet parasını da borsada yedim şu sıralar ama illa ki eski bir bisiklet kullanıcısı olarak ilk fırsatta aranıza döneceğim. Rastgele bir şey alıp geçmek istemiyorum, paramın yettiği üst düzey bir bisiklet olsun diye acele etmiyorum.

15 sene kadar bisiklet bir ulaşım aracıydı benim için, arada da zevkine 30-40 km mesafede ilçelere giderdim zevkine. Hantal bir dağ bisikletiyle yapıyordum bunu. Keşke o zamanki kondisyonum şimdiki imkanlarım varken olsaydı
  • Yaz hocam beni de Ankara'ya.
    Bianchi SLR200

Etkinlik olursa gelirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16 sene sonra tekrar bisiklet sürmeye başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Carraro 121D katlanır bisiklet aldım. En son 20 yıl önce bisiklete binmiştim.

Hafta sonu bir bisikletçide kurulumunu yaptırdım. 3 gündür işe bisikletle gidip geliyorum.

Bisikletin üzerindeyken zangırtı şeklinde bir ses geliyor. Bu ses katlanır bisiklet olduğundan mıdır yoksa anormal bir durum mudur?

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Merhaba,

Carraro 121D katlanır bisiklet aldım. En son 20 yıl önce bisiklete binmiştim.

Hafta sonu bir bisikletçide kurulumunu yaptırdım. 3 gündür işe bisikletle gidip geliyorum.

Bisikletin üzerindeyken zangırtı şeklinde bir ses geliyor. Bu ses katlanır bisiklet olduğundan mıdır yoksa anormal bir durum mudur?

Yardımcı olursanız sevinirim.
    Ses gidondan geliyor olabilir. Oradaki gidonu aşağı yukarı yapan yerde ki vidalarını biraz daha sıkmanı öneririm.

• wéndigo kullanıcısına yanıt
    hocam ben de 20 sene sonra bisiklet sürmeye başladım, özlemişim ya. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam ben de 20 sene sonra bisiklet sürmeye başladım, özlemişim ya. :)
    Hayırlı olsun yanlız refleks falan kalmamış onca seneden sonra bende

https://t.me/bisiklet3535 telegram bisiklet grubumuza bekleriz 🙂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

Hayırlı olsun yanlız refleks falan kalmamış onca seneden sonra bende

https://t.me/bisiklet3535 telegram bisiklet grubumuza bekleriz 🙂

Alıntıları Göster
    hocan ben biner binmez eski ustalık zamanlarıma döndüm. :)) eskiden yaptığım aksiyonları biraz denedim, yapabiliyorum :)) ama amaç artık action değilde, hem spor hem ulaşım. :)) kısa mesafeler için..

• Salcano XRS040 bisikletimi satıp Bisan TRX8600 almayı düşünüyorum. Kullanan var mı nasıldır?
  • Arkadaşlar yeni başlayan biriyim bir konuda yardım lazım
    Öncelikle limitim 1700 lira
    Daha sonra genelde asfalt yolda kullanıcam çok nadir patikada kullanıccam sizce şehir mi dağ bisikletimi almam lazım
    Son olarak 1700 liraya önereceğiniz bisiklet var mı?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üsküdar küçük çamlıca - ünalan- fetih mahallesi - libadiye caddesi - örnek mah. civarında binen varsa pm atabilrise beraber pedallayabiliriz. Bir de keşke anadolu yakası için bir whatsapp grubu kurulsa
  • Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    Salcano da gidon mu rahatsızlık veriyor daha doğrusu yol yarış bisikleti ağrı filan mı yaptı? Ben de bu aralar yol bisikleti bakıyorum da konfor kaybını pek istemiyorum.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ağrı sorunum yok 2015ten beri kullanıyorum (Aldığım zaman gidon boğazını değiştirmiştim bu modelde değiştiriliyordu ağrı nedeniyle genelde, açı biraz sorunlu.). İstanbulda ormanlara uzak olduğum için yol bisikleti almıştım, şimdi şehir değiştireceğim o yüzden hem asfaltta hem toprakta sürebileceğim bir türe geçeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.