Şimdi Ara

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.808
Cevap
127
Favori
171.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin hocam. Bugün bisiklet aldım, Mosso Legarda 1721 MSM V ile aranıza katılıyorum. Ankara/Eryaman'da oturuyorum. Konya'da öğrenciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tylol hot içer miyiz -- 28 Haziran 2017; 20:28:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir'de yol-yarış bisikleti arayanlar bir baksın. Bisikletimi satıyorum M kadrosudur. Batus Legend markadır. ayrıntılar sahibinden linkinde.
    pazarlık vardır düşünen pm atabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-batus-54-kadro-tiagra-set-fulcrum-jant-tertemiz-izmir-426635345/detay
  • beyler bisiklet almayı düşünüyorum arada sırada kullanmak için spora salonuna giderken filan aklımda salcano hd650 29 jand 21 kadro mekanik disk var 850 tl sizce nasıl ürün alayım mı boyum 190 kilom 115 çok anlamadığım için size soruyorum
  • İstanbul
    Bianchi SLR 400 ( 2017 model )
    ekleyebilirsiniz.
    güzergahım Bakırköy-Küçükçekmece dolayları.
  • Hocam benide ekleyin

Bianchi 713 touring

Başakşehir-Kayaşehir

• Benide eklerseniz sevinirim
  • Hocam bende hala xrs 070 yazıyor allah aşkına şunu giant tcr sl2 ile değiştirin rezillik :D8

• Muhammed
    Salcano ng650
    Burdur/Merkez
  • arkadaşlar bisiklet candır kesinlikle sizlere katılıyorum,çoğunuzun dediği gibi tek başına sıkıcı oluyor biz de 3 4 kişilik ekip ile dolaşıyoruz.
    beni de gruba alabilirsiniz hocam...
    Bianchi Aspid 39 Md 29”jant Erkek Dağ Bisikleti Edremit/VAN
    bu da bisikletim DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)
    Van dan arkadaşlar varsa buluşup Edremit turu yaparız.
  • Kayseriden ekle bisikletim kron xc150
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Hocam bende hala xrs 070 yazıyor allah aşkına şunu giant tcr sl2 ile değiştirin rezillik :D8

foto olmadan olmaz merak ettim makina ateş ediyormu memnunmusunuz bende giant düşünüyorum da
  •  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

Benim makine 4 senelik olmasına rağmen gayet akıcı . Kim görse kadroya vuruyor en güzel kadrolardan diyor ve cidden çok rijit 6061 bakır alaşımlı aluxx fluidform sl . Giant yapıyor yahu.. Ateş ateş

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Tcr 0 compact hakkında bilginiz var mı? İnternette birkaç ilan gördüm, ikinci el almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashday

Tcr 0 compact hakkında bilginiz var mı? İnternette birkaç ilan gördüm, ikinci el almayı düşünüyorum.

Giant tcr 0 compactın vites seti iyi , ultegra sanırım . Kadrosu benimkiyle aynı imiş . Ucuza bulursanız alın derim ben 2500liraya aldım ikinci elini , ordan kıyaslayın

• quote:

quote:

Giant tcr 0 compactın vites seti iyi , ultegra sanırım . Kadrosu benimkiyle aynı imiş . Ucuza bulursanız alın derim ben 2500liraya aldım ikinci elini , ordan kıyaslayın

ultegra 6800 grupsetli ise ve 2500 ise bedavaya almışsınız hocam

sadece ultegra setin fiyatı 2500 şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

quote:

Yok hocam benimki tcr 2 tiagra 4600 grupsetli , tcr 0 ultegra . Tiagra grupseti satıp sram force yada ultegraya gecerim diye düşünüyorum merlinden getirterek . 105 5800 sete 1500 tl diyor bedava nerdeyse

• 1800 tl param var 2.el düşünmüyorum

Aklımdaki modeller

Kron rc1000

Kron rc2000

Mosso cavalier 700 clariss

Salcano xrs050

Boy 1.75

Kilo 76

Yarışlara katılmak istiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

quote:

Yok hocam benimki tcr 2 tiagra 4600 grupsetli , tcr 0 ultegra . Tiagra grupseti satıp sram force yada ultegraya gecerim diye düşünüyorum merlinden getirterek . 105 5800 sete 1500 tl diyor bedava nerdeyse

merlinde indirimler oluyor acele etmeyin geçen yılbaşı 105 set 850 küsüre kadar düşmüştü

türkiyeden bişey alınmaz bana 2 bin küsür tiagra set fiyatı çektiler birde 20 gün sonra gelir diyorlar 20 güne bende alırım merlinden

bir de merlinde bir süredir kargo problemi var eskiye göre baya geç geliyormuş alan kişilerin söylediğine göre bisiklet forumda konusu var çoğunluk artık wiggledan alıyor

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 4 Eylül 2017; 16:2:18 >

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Bu kadar iniyorsa ultegra set alınabilir. Tavsiyeniz için teşekkürler

• beyler size bir şey sorucam şimdi kullandıgım bianchi scorpion bisiklet kendisi 7 yılını doldurdu ancak kendisi ile rahat sürüş gerçekleştiremiyorum bir kere ağır,vites kolları sertleştiği için vites atılmalarında ellerim çok acıyıro,fren-vites kablolları paslandı yani yeni bisiklet istiyorum sehirçi kullanmak için ara sıra max 100 km lik turlar için

şöyle durum var 829 tl ye carraro sportive 321 var hepsiburada 1-2 hafta içinde 500 tl m olacak üniversite öğrencisiyim ailemle kalıyorum bu bisikleti almak istersem kartımla taksitle alıp kullanırım diyorum geriye 300 tl lik fark ekonomimi sarsmaz ancak haziran 2018 i beklersem max 1000 tl lik bisiklet alacak babam ama o kadar beklemek istemiyorum sizce carraro sportive 321 i alıp geçsem mi ki? 2 hafta içinde alabilirim
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.