Şimdi Ara

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.808
Cevap
127
Favori
171.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

Cube Peleton Istanbul Atasehir etkinlik oluyor mu ozellikle yaz aylarinda

donanım haber forum olarak otomobil forumuna daha fazla ilgi olduğundan forumdan pek ilgi olmuyor turlara
  • Manisa'yı hala keşfedemedim iş yüzünden; bisikletle nereleri gezebilirim, Manisa yakınlarında doğa güzelliği falan var mı, önermek istediğiniz gezilecek yerler nereleridir?
  • alın bir 28 jant yorulmadan gidin işte mtb traktordur hamallıktır 15 kilo bisikletle anca araziye girersiniz şunu bir anlatamadık yollar bozuk vs gibi nedenleri öne sürenler hayatında yol bisikleti kullanmamış olanlar her yola girer yol bisikleti

alıcaksanızda yol bisikleti başlamadan vazgeçmek istemiyorsanız salcanonun ucuz çelik yığını yol bisikletlerini falan almayın

ikinci el alım satım sayfalarında sıfırının yarı fiyatına hatta daha ucuza toplama çok guzel yol bisikletleri var bu zmaanda sıfır bakılmaz hem sezon açıldı fiyatlar yuksek hemde dolar euro yuksek

ben 2 sene önce karbon yol bisikleti 3.500 e sıfır alabılıyorken sımdı aynı donanımda bisiklet olmuş 10 bin en alt sevıye alumınyum yol bisikleti olmus 4 bin lira eskıden karbon alırdın ve ortalama bır grup setli alırdın 105 setli

o yuzden forever ıkıncı el 2 bıne 3 bıne 105 setlı bisiklet dolu ıkıncı elde ve karbonda var o fiyatlara sıfır alsan 10 bıne toplarsın anca

https://www.facebook.com/groups/1559950730999101/

https://www.facebook.com/groups/2.bisiklet/?ref=bookmarks

bakın burada ilanlar dolu sıfıra kamyonla para vermeyin boşuna tam sezon açılmış bisikletçilerde yolunacak kaz arıyor kışın acısını çıkarmak için

• https://www.youtube.com/channel/UC_aTJV1Wrjd78tntlVIrhKQ/videos

bu arkadaş radyosporun eski sahibi o bile futbolu bıraktı bisiklete başladı vlog yapıyor youtubede takip etmenizi tavsiye ederim sadece bisiklete binmiyor koşuyor yuzuyor ultra maratoncu olma yolunda

kendi bisikletininde inceleme videosu var

• Ben Konyalıyım bizim oralarda bisiklet çoktur. Kısa bir süreliğine 3 4 ay kadar Ankara'da olacağım. Şimdilik Carraro Sportive 221 kullanıyorum. Beni de ekleyin gruba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan
    Btwin Rockrider 540
    Beşiktaş

Eklerseniz sevinirim.
  • Herkese selam.

Engin

BTwin Rockrider 500

Esenler

• Kron xc 500 istanbul bahçelievler

• Kron Tx800 İstanbul Bahçelievler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 27 Mayıs 2017; 14:54:34 >
  • Merhabalar,

Yakacık - Kartal / Kron XC1000 Beni de ekleyin...

İtina ile uzun yol yapılır...
  • Selam!

Focus - Black Forest 2.0

Antalya
  • btwin 340 la giriş seviye bir bisikletle ne kadar uzun yol yapılır bilmiyorum ama aranıza benide yazın .d etkinlik haberlerini bekliyorum
    ---Ankara ---
  • Merhaba, şehir içinde evden okula yapabileceğim uygun fiyatlı ucuz bisiklet önerebilir misiniz?
  • Benim bisikletle turlamalarımda tek korkum köpekler oluyor. Tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mı. Bi video da fenerli şok aletlerinden kullandıklarından görmüştüm.
  • Ölme ihtimalini bu kadar yükseltmese, bende bisiklete binip sürerdim. Ama sonunda beni ya kilolar öldürecek ya da trafikteki arabalar. O yüzden ölüm fermanını imzalayıp bir gün bisiklet satın alıp yola çıkacağım.
  • 1000 lira civarına bisiklet bakıyorum. Riverside 500 nasıldır? Rockrider 340 alacaktım daha hafif olduğu için Riverside modeline yöneldim. Bu ürünler hakkında düşünceniz ve alternatif önerileriniz nedir?https://www.decathlon.com.tr/riverside-500-gri-kirmizi-id_8379020.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 25 Haziran 2017; 12:3:31 >
  • Mosso Legarda 1624-Çanakkale/Gelibolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 26 Haziran 2017; 12:7:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 yıldır DH de bisiklet forumuna neden girmemişim yav
    Kocaeli - Carraro CR Race 012
    Eklersen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.