Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcfacia07

L*n arkadaş bu araba sürenler beni deli ediyor geçen 60 km yaptım yolda 15 20 kez korna basıp küfür etmişlerdir bana bisisklet sürme hevesimi alıyorlar benden kaldırımdada sürülmüyor...

kaç kilo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: querman

Buda benim Whistler Miwok 1053D
    Şu ana kadar gayet memnunum.Bana hiçbir sorun vs çıkarmadı.
    Kadrosu da gayet sağlam.

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

soru yanlış kişiye gitti...^^kaç kilo ? bu canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluPassione

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

1.000 TL bütçem var ve hala ne alacağıma karar veremedim hata yapmak istemiyorum tavsiye alabilirmiyim tşk...

Amoeba Scud(Erdoğanlar bisiklette şuan indirimde)
    Cannondale F9.

siteye bakıyorum aklımda trek almak var fakat 11 kiloyu geçmemesi lazım
  • quote:

quote:

Buda benim Whistler Miwok 1053D
    Şu ana kadar gayet memnunum.Bana hiçbir sorun vs çıkarmadı.
    Kadrosu da gayet sağlam.

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

soru yanlış kişiye gitti...^^kaç kilo ? bu canavar

yaklasık 14 kg

• 13kg civarında vardır o canavar genelde 13-14kg oluyor dag bisikletleri .carbon degilse .bu arada pedal lazım bana normal bi seyler spd degil nereden buluruz ucuza
  • ben daha yeni besiktastaki bike&outdoor'dan aldım
    tek tarafı spd diğer tarafı düz
  • quote:

ben daha yeni besiktastaki bike&outdoor'dan aldım

matara ve matara tutacağı ne marka?
  • quote:

ben daha yeni besiktastaki bike&outdoor'dan aldım

pedalı ne kadara aldınızı acaba
  • arkadaşlar site tek tavsiyem var oda amartisörlü bisiklet almayın. ön tekerdeki amartisör olabilirde arka amartisör tavsiye etmiyorum ben pişmanım
  • Pedallar wellgo hep spd hemde normal pedal olarak kullanabiliyorsun. Fiyat 70 tl civarındaydı. Ayrıca bence mtb alıyorsan kesinlikle onde amortisor olacak ancak ayarlı ve kilitli olacak istemediğin zaman kullanmayacaksın ama ortadaki amortisorun bence yararindan çok zararı var zaten çukur vs de ayağa kalkınca aynı işlemi yapiyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi querman -- 28 Temmuz 2010; 16:38:49 >
  • Geçen gün kipadan ince uzun sırt çantası aldım artık uzun yolcuklarda daha rahat olacağım yama yedek lastik yapıştırıcı bisiklet çakısı denize de gireceksem havlu mayo yanımda olacak zaten bir çoğu yanımdaydı ancak mayo ve havlu sıkıntı yaşatıyordu bu çantayla daha da rahat olacağım.Özellikle uzun yolculuklarda (100 km) çok daha pratik olacak çünkü mesafe uzadıkca yanıma almama gerekenlerin sayısı artıyor.

Çantaya gelince beklediğimden çok daha kaliteli çıktı.Tek göz saıyordum iki gözlü ve içinde küçük cepleri olan bir çanta olduğunu fark ettim.Bir de içinden 2 litrelik suluk çıktı bir boru ile su içebiliyorum ama bu suluk pek işime yarayacak gibi değil.2 litre su demek yaklaşık 2 kilo ağırlık demek.Ayrıca dolu olduğu zaman çok yer kaplayacak gibi o yüzden evde bırakırım anca piknikte v.s kullanırım.

Benim gibi bisiklete atlayıp en az 50 km yol gidip denize girmek isteyen sonrasında mangalını yakmak isteyenler için bire bir bi çanta artık malzeme sıkıntısı çekmeyeceğim.

Fiyatına gelecek olursak düz hesap 20 tl.BEnce 20 tlye fazlasıyla kaliteli çanta.Büyük sırt çantam sırtımda çok yer kaplıyordu bu daha az yer kaplıyor terleme sorununu da tamamen kesmese de azaltacağı kesin.(sırt terlemesi)

Fototğraflarını ilerleyen zamanda eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 28 Temmuz 2010; 19:23:10 >

• Terletmeyecek ve büyük hacimli bir çanta ararsanız Timberline'nın Airmax çantalarını öneririm. Ben de şunun grisi var, çok memnunun:

http://www.atlaskamp.com/index.php?page=urun_detay&kat_id=17&urun_id=12339&urun_ismi=Timberline-Pony-23-S%FDrt-%C7antas%FD#
  • 70tlde pedala fazla gibi ama bi linktende gorsem resim falan varmı link
  • arkadaşlar acil yardım 700 TL ye işyerinden bir arkadaşım modifiyeli bisikletini artık binmediği

için sattığını söyledi alırken nelere dikkat etmem lazım hangi özellikleri önemli sizden bu konu

hakkında yardım rica ediyorum. bisikletin 12 kg olduğunu öğrendim
  • quote:

arkadaşlar acil yardım 700 TL ye işyerinden bir arkadaşım modifiyeli bisikletini artık binmediği

için sattığını söyledi alırken nelere dikkat etmem lazım hangi özellikleri önemli sizden bu konu

bi bisikletin resmini ozellklerini gorelimde once nedir ona gore
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

quote:

arkadaşlar acil yardım 700 TL ye işyerinden bir arkadaşım modifiyeli bisikletini artık binmediği

bi bisikletin resmini ozellklerini gorelimde once nedir ona gore

şimdi satacak olan arkadaşa e-mail atarak özelliklerini yazmasını istiyorum gelirgelmez

burada sizinle paylaşıyor olucağım
  • Merhaba,

iki bisiklet arasında kaldım hangisini alsam bilemiyorum başlangıç seviyesindeyim pek parça bilgim yok

sedonahttp://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=24 sedona 500$

kronhttp://www.enucuzreyon.com/?urun-det..._XC_1000_.html kron 750tl

Birde netten satınalabileceğim bir yer söylermisiniz. Adana bulunuyorum ve ist gibi gidipte alıp geleceğimiz yerler yok

• herkese selamlar mide bisikletim var ama foto nasıl yükliycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: madatruk01

Merhaba,

iki bisiklet arasında kaldım hangisini alsam bilemiyorum başlangıç seviyesindeyim pek parça bilgim yok

sedonahttp://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=24 sedona 500$

kronhttp://www.enucuzreyon.com/?urun-det..._XC_1000_.html kron 750tl

Birde netten satınalabileceğim bir yer söylermisiniz. Adana bulunuyorum ve ist gibi gidipte alıp geleceğimiz yerler yok

bisiklet internetten alınmaz git dukkana bin bi bak gor uzerinde rahatmı degilmi diye uyacakmı sana kadro boyu falan ama imkanın yoksa o zamanda erdoganlarbisiklet.com doruk bisiklet ata bisiklet delta bisiklet aklıma gelen bunlar cok var aslında bisikletforumdan takip et. ikinci elde alabilirsin cok guzel bisikletler oluyor. profesyonel almak kolay degil hemen olmuyor cok cesit var cok fazla biisklet insanın aklı karısıyor

verdigin linklerden sadece sedonayı gorebildeim digeri acılmıyor ama onunda 741 için fiyat fazla gibi..

• Sedona alın imkanınız varsa.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.