Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında yeni resimler geliyor.Bisiklet ehakkını verdi maşallah çok mennunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Yakında yeni resimler geliyor.Bisiklet ehakkını verdi maşallah çok mennunum

arkadaşım ilk önce hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
    ancak almadan önce keşke araştırsaydın.bianchi bence en adi bisikletleri yapan şirketlerden.özellikle son modellerinde kaliteyi dibe indirdiler.

ayrıca çift amortisörlü olması da çok yanlış bir seçim hem boşuna ağırlık yapar hem de gücünü boşuna harcarsın.

ayrıca resimlere de bakıyorum en az 17-18 kilo çeker o bisiklet ki çok fazla .

eski bianchilerde rahat bir şekilde uzun yola da çıkıyordun ancak yeniler uzun yola da dayanmıyor,geçen yaz komşunun bisikleti aldım yeni bianchilerden gıcır gıcır bisiklet kullanmaktan paramparça oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Yakında yeni resimler geliyor.Bisiklet ehakkını verdi maşallah çok mennunum

arkadaşım ilk önce hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
    ancak almadan önce keşke araştırsaydın.bianchi bence en adi bisikletleri yapan şirketlerden.özellikle son modellerinde kaliteyi dibe indirdiler.

ayrıca çift amortisörlü olması da çok yanlış bir seçim hem boşuna ağırlık yapar hem de gücünü boşuna harcarsın.

ayrıca resimlere de bakıyorum en az 17-18 kilo çeker o bisiklet ki çok fazla .

eski bianchilerde rahat bir şekilde uzun yola da çıkıyordun ancak yeniler uzun yola da dayanmıyor,geçen yaz komşunun bisikleti aldım yeni bianchilerden gıcır gıcır bisiklet kullanmaktan paramparça oldu.

Yok abi bu iyi 13 kilo filan hergün 4 kata kadar indirip çıkarıyorum yakında bisikleti koyacak yer yapacam yakında araştırdım alırken aklımda salcanonun bir modeli vardı başka hiç bir bisikleti beğenmedim ikisi arasında kaldım bunu aldım hem fiyatıda ucuzdu amortisör konusuna gelince orta amortisor aldığımda sertti milim oynamıyordu bende ellemedim sadece biraz gevşettim çok iyi oldu max 50 km ye çıktım şehir dışına sürdüm 2 3 kez süper

• arkadaşlar aşağıda ikinci el bölümünde ilanını da açtığım 2010 model beyaz renk 20" kadro sedona borla'mı satıyorum. 1 aylık 4-5 defa kullanılmış sıfır ayarınca bir bisiklettir. etrafınıza duyurabilirseniz sevinirim acil olduğundan yanında orijinal kaliteli aksesuarları ile birlikte piyasa fiyatının altına satacağım. sıfır alacaklar için çok güzel fırsat. faturalı garantilidir.

http://forum.donanimhaber.com/m_40407504/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40407504

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce Erdoğanlar Bisiklet'den aldığım Faturalı garantili henüz 30 gün bakımı yapılmamış, ilk bakımları ve kurulumu yetkili serviste yapılmış 2010 Borlamı özel nedenlerden dolayı satmaya karar verdim toplamda 5 defa binilmemiştir. Sıfırı ile kesinlikle bir fark yok. aldığımda kurulumdan sonra sürekli evde olduğundan kesinlikle çizik falan yok.

yanında yani üzerinde takılı çok şık bir suluk kafesi ve kaliteli park ayağı ile XL silikonlu yine kaliteli bisiklet eldiveni ile fiyatı pazarlıklı 510 TL pazarlıksız 500 TL dir.

takas 1 tb üzeri dahili veya harici hdd+para şeklinde olabilir.

İstanbul içi halkalı atakent de elden teslim edebilirim.

sıfır almanızla benim borlayı almanız arasında tek fark ekstra aksesuarlar ve düşük fiyat olacaktır. aksesuarlar hariç satmıyorum.

selamlar.

Kadro : 6061 Alu
    Maşa : Suntour XCM
    Furş : Neco CC142
    Gidon : Amoeba HBM-310-1
    Boğaz : Amoeba STM-311
    Sele Borusu : Amoeba SPD-330 31.6
    Sele : Sportourer
    Elcik : Velo G-298
    Vites Kolu : Shimano STEF51
    Ön Vites : Shimano 191
    Arka Vites : Shimano Altus
    Aynakol : Suntour XCT
    Pedal : Vellgo LU-935
    Ruble : Shimano TZ37 Mega
    Zincir : KMC Z-51
    Fren Kolu : Shimano
    Fren : Tektro
    Jant : Alex DC-19
    Ön Hazne : TW Alu
    Arka Hazne : TW Alu
    Jant Teli : Siyah
    Lastik : CST
    İç Lastik : CST
    AĞIRLIK:13.2

• bisikletforum da da ilan açmak istedim ama 50 mesaj sınırı olduğundan açamadım ordan bir arkadaş yardımcı olursa da çok sevinirim.
  • Sahibinden.com'u kullanın. Bisikletforumu Delta Bisiklet aldıktan sonra kalitesi ve foruma giren kullanıcı sayısı düştü ve o kullanıcılardan birisi de benim. Getirilen saçma sapan kısıtlama ve yasaklamalar forumun böyle olmasına neden oldu.
  • eyvallah sağolasın evet bu kısıtlamayı ben de anlamadım sanırım moderasyon zayıf açılan ilana anlık müdehale edemiyorlar bu bu yüzden bu tedbiri almışlar ama pratikte internet kullanıcısını uzaklaştıran bir uygulama forum felsefesinin interaktifliğine ters bence. neyse sahibinden i işyerinden açamadığımdan orda ilan verememiştim forumdan bir arkadaş ilgileniyor o almazsa vericem sahibinden e ama çok soran var umarım şu ara alacak birine denk gelir sıfıra boşuna o kadar para vermez.
  • S.a 200 tl ye kadar amortisörlü dağ bisikleti alıcam ama ne marka nasıl bişey pek bilgim yok önde disk fren olursa iyi olur yardımcı olursanız sevinirim ( 0 olucak )
  • "kut" arkadaşımızın satmış olduğu Sedona Borla'yı almış bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ediyorum, yakın ilgi ve alakasından dolayı. Artık yeni bisikletimle Pendik-Bostancı sahilinde beni de görebilirsiniz arkadaşlar.
  • Arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim..Konu linki aşağıdadır..
    http://forum.donanimhaber.com/m_40604408/tm.htm

FUJİ BİKE..
  • Herkese Selamlar..

Kuru vaziyette fabrika çıkış haliyle bikemi sizinle paylaşıyorum, yakında modifiye ve mutasyonlara uğriycaktır.Gelişmiş halini yakında resimlerle sizlere sunarım şimdilik orjinal halini görelim..

Ön çamurluğu henüz montajlamadım o nedenle sırf görüntü olsun diye alttan destekleyerek koydum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbad-boyx -- 23 Haziran 2010; 1:08:29 >

• Benide ekleyin..

Kaldırım çukur fark etmiyor, düz yol gibi kaldırımdan yüksek rampalardan uçuyorum.. yakında video paylaşırım..
    Kazasız günler dilerimm..
  • Yeni arazi kelebeğim, Cannondale Flash Şu ana kadar ki güncellemeler ile 9,6kg da, ama yeni parçaları elime ulaştıkça sürüşe hazır şekilde 8,4kg a inecek

En can alıcı ekipman, Hope Pro2 göbekler ve No Tubes ZTR355 jantlar, tabi ki DT swiss Teller ile...

Buda daha öncede burada paylaştığım Cannondale Caad9 un evrimini tamamlamış hali. Dura Ace set, WCS jant seti, 3T ekipmanlar vs. ile tamamen sürüşe hazır 7,1kg

Selle San Marco Regale Carbon FX

• quote:

Orijinalden alıntı: RedStar

Yeni arazi kelebeğim, Cannondale Flash Şu ana kadar ki güncellemeler ile 9,6kg da, ama yeni parçaları elime ulaştıkça sürüşe hazır şekilde 8,4kg a inecek

En can alıcı ekipman, Hope Pro2 göbekler ve No Tubes ZTR355 jantlar, tabi ki DT swiss Teller ile...

Buda daha öncede burada paylaştığım Cannondale Caad9 un evrimini tamamlamış hali. Dura Ace set, WCS jant seti, 3T ekipmanlar vs. ile tamamen sürüşe hazır 7,1kg

Selle San Marco Regale Carbon FX

Çok şanslısın özellikle o gri connadale ye sahip olmak isterdim.çok kıskandım seni
    o caad 9 ne kadar etti toplamda ? alacağımdan değil merak ettim sadece.

mcfacia07 :o bisiklet mümkün değil 13 kilo falan.ama genede sen mutluysan önemli olan o.iyi günlerde kullan.

sedona borlayı alan arkadaşa da haıyırlı olsun iyi fiyat iyi bisiklet.

bir de bisikletforum dışında tavsiye edeceğiniz bir site var mı ? pek sevmedim nedense son girdiğimde o siteye.

• quote:

Çok şanslısın özellikle o gri connadale ye sahip olmak isterdim.çok kıskandım seni
    o caad 9 ne kadar etti toplamda ? alacağımdan değil merak ettim sadece.

mcfacia07 :o bisiklet mümkün değil 13 kilo falan.ama genede sen mutluysan önemli olan o.iyi günlerde kullan.

sedona borlayı alan arkadaşa da haıyırlı olsun iyi fiyat iyi bisiklet.

bir de bisikletforum dışında tavsiye edeceğiniz bir site var mı ? pek sevmedim nedense son girdiğimde o siteye.

Teşekür ederim, fiyatının ne tuttuğunu söylemesem daha iyi, bisikletle başka araçları abudik gubudik mantıklarla kıyaslayıp yorum yapan insanlarla arada anlamsız polemikler açmak istemiyorum

Benimde hayalimde kıskandığım ne bisikletler var emin ol ( Ör. bir Süper Record donanımlı Colnago EPS) ama zamanla herşey olur, bundan 17-18 yıl öncesinde 14-15 kiloluk su borusundan bisikletlere biner onlarla antrenman yapardık, böle şeyleride anca fotoğraflarda görürdük

Bisikletforum özellikle son dönemlerde nitelikli çok üyesini küstürdü. Tanıdığım pek çok amatör yada profesyonel sporcu arkadaşım veya ayabeylerim forumu terk ettiler, hesaplarını kendi istekleri ile kapattılar (ki biri benim) veya anlamsız hazımsızlıklar yüzünden banlandılar. Yönetim bazındaki seviyesizlik ve hazımsızlık diz boyu ve tamamen profesyonellikten uzak bir hiyerarşik düzen var. Belli konuları tartışırken kesinlikle başka adreslere link veremiyorsunuz, reklam veren satıcılar dışında firmaların ismini ağzınıza alamıyorsunuz ve yönetici adındaki eziklerin istekleri dışında özgür ifade sergileyemiyorsunuz. Bunlardan birini yaparsanız ya ceza alırsınız, ya banlanırsınız...

Bisikletforum yerine Pedalsesi veya Cyclingtr forumunu önerebilirim.

• yazık para kazanacağım diye Türkiyenin en iyi bisiklet sitesini kaybetmişiz desenize :)

ben de anlamıyorum bisikletle başka şeyleri kıyaslayanları.adam geliyor ohhoo ben o paraya motor alırdım.ulan saksı kafalı arkadaşım bisiklet ile motor aynı şey mi ? 300 tl ye de motor bulurum sana 30 000 dolara da .ve o insanlar motorsikletin 30 000 dolar olmasına kafayı takmazlar,çünkü onlara göre 30 000 dolarlık motorlu bir araç candır,kurbandır,güzeldir.

bisiklete ve bisiketlilere karşı bu önyargı halkın cahilliğinden geliyor malesef.sanıyorlar ki herkes bisikleti onlar gibi bakkala kadar gidip gelmek için kullanıyorlar.

o bisikleti iyi günlerde kullanman dileği ve daha da iyilerine sahip olman dileği ile.

bir de sorum olacaktı,ben de bu zamanlar bisiklet bakıyorum.

şu wihistle bisikletler ilgimi çekiyor son zamanlarda.sizce aşağıdaki bağlantıdaki bisiklet nasıl ?
    http://www.sedabisiklet.com/whistle-miwok-1052-d.html/

yada sedona 711 düşünüyorum ve sedona 711 whistle den daha da ucuz.

• quote:

yazık para kazanacağım diye Türkiyenin en iyi bisiklet sitesini kaybetmişiz desenize :)

ben de anlamıyorum bisikletle başka şeyleri kıyaslayanları.adam geliyor ohhoo ben o paraya motor alırdım.ulan saksı kafalı arkadaşım bisiklet ile motor aynı şey mi ? 300 tl ye de motor bulurum sana 30 000 dolara da .ve o insanlar motorsikletin 30 000 dolar olmasına kafayı takmazlar,çünkü onlara göre 30 000 dolarlık motorlu bir araç candır,kurbandır,güzeldir.

bisiklete ve bisiketlilere karşı bu önyargı halkın cahilliğinden geliyor malesef.sanıyorlar ki herkes bisikleti onlar gibi bakkala kadar gidip gelmek için kullanıyorlar.

o bisikleti iyi günlerde kullanman dileği ve daha da iyilerine sahip olman dileği ile.

bir de sorum olacaktı,ben de bu zamanlar bisiklet bakıyorum.

şu wihistle bisikletler ilgimi çekiyor son zamanlarda.sizce aşağıdaki bağlantıdaki bisiklet nasıl ?
    http://www.sedabisiklet.com/whistle-miwok-1052-d.html/

yada sedona 711 düşünüyorum ve sedona 711 whistle den daha da ucuz.

Teşekür ederim, umarım sende en kısa zamanda beklediğinden çok daha iyilerine sahip olursun.

Türkiye de bisiklet ve bisiklet sporcusuna bakış tamamen söylediğin gibi. Spor yapmayı sadece bi şişme baloncuk peşinde koşturmak zanneden bir zihniyet içinde yaşıyoruz, bu nedenle bisiklet ve bisiklet sporu bu halka çok uzak. Böyle olunca ekipmanların fiyatlarıda onların mantıkları dışına çıkıyor

yorum istediğin bisiklete gelince, Whistle markası da aynen Carraro gibi Türk Bianchi bünyesinde ve kaliteli üretimler, tamamen avrupa pazarı için şirket bünyesine katılmış firmalar. Fiyatı göz önüne alınırsa ekipman seviyesi ile doğru orantılı olarak linkteki bisiklet tercih sebebi olabilir. Sedona kısmına gelirsek ben Whistle kadrosunu Sedona ya tercih ederim ama belki fiyat ve donanım olarak Sedona cezbedici olabilir. bana göre önce kadro sonra donanım. O sebeple önerim Whistle yada Carraro lardan yana.

Birde bisiklet alacağını söyledin, eğer düşünürsen elimde satılık Scoot Aspect 30 var. Kız arkadaşımın bisikleti ve kendisi Yol cu olduğu için neredeyse hiç kullanılmıyor, ihtiyaç fazlası yani. Eğer düşünürsen fiyatı 800TL ye çekebilirim.

• Bisikletforum el değiştirdiğinden beri foruma yalnızca bir kere girmek zorunda kaldım, o da istemeyerek oldu biraz. BF'yi Delta Bisiklet aldığından beri foruma girmiyorum ve forumun kullanıcılarının da azaldığını düşünüyorum. BF'deki eski ortam, kalite delta forumu almadan bir süre önce kaybolmaya başlamıştı, delta aldıktan sonra eser kalmadı. Uzun süredir de bisikletle ilgili bir forumu takip etmiyorum. Aslında bir arkadaşımla kurmayı planladığım bir site var ancak bir türlü vakit bulup siteyi açamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Geçen hafta 2. bisikletimide çaldırmış bulunmaktayım.

helal olsun valla sna...

eyvallah hocam

final haftası ben de sabah arkadaşa calışmaya gittim bi döndüm bisiklet yerinde yok. neyse ki hırsızlık masasından polislerle geldik mobese vs derken bisikleti bulduk. hırsızın peşine düşmedik. allahından bulsun

• Km ve ön far ile arka çakar arıyorum var mı bildiginiz satan güzel ürünler. polar cs 200 olabilir mesela olanlar özelden mesajda atabilir
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.