Şimdi Ara

Dh bildirim her zamanki gibi çalışmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gerçekten artık YAzmaktan bıktım dilimde tüy bitti DH BİLDİRİM ÇALIŞMIYORRRRR ÇALIŞMIYORRRRR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni etiketlediğiniz için cevap vereyim, birkaç kişi yazdı e-posta ve Twitter'dan. @gun ile de konuştuk, haberimiz var ve ben de şikayetçiyim bu hatadan. @Citizen geçenlerde halletmişti diye biliyorum ama tekrar bozulduysa @Jeolog'u haberdar edelim, yardımcı olacaktır. Belli ki kronik bir problem var, en azından bilgilendirilirsiniz.

@Jeolog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: num

Beni etiketlediğiniz için cevap vereyim, birkaç kişi yazdı e-posta ve Twitter'dan. @gun ile de konuştuk, haberimiz var ve ben de şikayetçiyim bu hatadan. @Citizen geçenlerde halletmişti diye biliyorum ama tekrar bozulduysa @Jeolog'u haberdar edelim, yardımcı olacaktır. Belli ki kronik bir problem var, en azından bilgilendirilirsiniz.

@Jeolog.
    İlginiz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

İlginiz için teşekkür ederim

Alıntıları Göster

Merhabalar, ilgili arkadaşlarla iletişime geçtim ve şuandan itibaren bir sorun kalmadığını öğrendim. Tekrar bir sorun yaşarsanız direkt bana pm veya mentionla ulaşabilir misiniz ? başka bir sorun mu var kontrol edelim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Merhabalar, ilgili arkadaşlarla iletişime geçtim ve şuandan itibaren bir sorun kalmadığını öğrendim. Tekrar bir sorun yaşarsanız direkt bana pm veya mentionla ulaşabilir misiniz ? başka bir sorun mu var kontrol edelim ?

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba öncelikle teşekkür ederim sorun şuan çözülmüş umarım kalıcı olarak çözülmüştür bir sorun olursa size pm atarım iyi günler

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende sadece ve sadece haber bildirimleri geliyor, pm yi gelen mail yoluyla öğreniyorum anca. Alıntı veya cevaplar, favori konuya gelen mesajlae zaten anca uygulamaya giriş yaptığım zaman görebiliyorum.

Edit : android 8.0 Samsung galaxy s7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 6 Haziran 2020; 17:41:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vallaha billaha kabak tadı verdi artık 2 gündür bildirim bozuk yeter ya yeter

• quote:

Alıntıları Göster
    merhaba dh bildirimler geç geliyor geçikmeli geliyor bazende gelmiyor bakıyorum mesaj var ama bildirimi gelmemişti bu iyileştimeyi yapabilir misiniz.
    Mesaj bildirimleri gelse yetiyor:) kendi adıma.. düzenli zamanında anlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Merhaba, bende sadece ve sadece haber bildirimleri geliyor, pm yi gelen mail yoluyla öğreniyorum anca. Alıntı veya cevaplar, favori konuya gelen mesajlae zaten anca uygulamaya giriş yaptığım zaman görebiliyorum.

Edit : android 8.0 Samsung galaxy s7
    Bildirim ayarlarından "topluluk bildirimleri"nin açık olup olmadığını kontrol edebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

Mesaj bildirimleri gelse yetiyor:) kendi adıma.. düzenli zamanında anlık.
    Merhaba hocam :) Kuyruk eriyene kadar biraz gecikme yaşanmış olabilir. Şuan bir gecikme görünmüyor gibi, sizde nasıl ?
    inş öyledir bakalım zamanla mesajlar geldikce anlayacagim:)
  • quote:

Merhaba hocam :) Kuyruk eriyene kadar biraz gecikme yaşanmış olabilir. Şuan bir gecikme görünmüyor gibi, sizde nasıl ?

Alıntıları Göster
    Hocam dün gelmeyen mesajlar falan geliyor birde yeni mesajlar ya hiç gelmiyor ya çol geç geliyor. Şunu kalıcı olarak düzeltn ya

• quote:

Alıntıları Göster
    hocam geçen yazdım ama konumu kitlemişsiniz tekrar yazdım bi zahmet artık şu formu daha kullanışlı hale getirin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi3636

hocam geçen yazdım ama konumu kitlemişsiniz tekrar yazdım bi zahmet artık şu formu daha kullanışlı hale getirin lütfen.

Alıntıları Göster
    ben kilitlememişimdir hocam link var mı bakayım bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Hocam dün gelmeyen mesajlar falan geliyor birde yeni mesajlar ya hiç gelmiyor ya çol geç geliyor. Şunu kalıcı olarak düzeltn ya

Alıntıları Göster
    kuyrukta birikenler yollandığı için bir günde gelmesi gerekenler peş peşe geliyor olabilir hocam. Tekrar yaşanmaması için gerekli düzeltmeleri isteyeceğim.
  • quote:

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=116934
    açtım desteği, suan kayıtlı olan numaranızı oradan yazın işlemi yapalım.
  • quote:

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=116934
    beni de tekrar mentionlayıp haberdar ederseniz.
  • quote:

kuyrukta birikenler yollandığı için bir günde gelmesi gerekenler peş peşe geliyor olabilir hocam. Tekrar yaşanmaması için gerekli düzeltmeleri isteyeceğim.

Alıntıları Göster
    Tşkler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.