Şimdi Ara

DH BenQ 2720Z-2420Z-2720G-2420G Bekleyenler

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
65
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> DH BenQ 2720Z-2420Z-2720G-2420G Bekleyenler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6922 Mesaj
    "I am not a god. I have never created life...but I have lived. That is enough. So I will fight to preserve that same opportunity -- to love, to dream, to soar among the stars -- for all those yet to come. Many lives will be lost in the battle ahead -- but their efforts will ensure that some remain to remember their deeds. And, like the gods, the will truly live forever...even after they are gone.
    ---- Silver Surfer
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

http://www.amazon.com/BenQ-XL2420Z-24-Inch-LED-Lit-Professional/dp/B00HE61SOA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1396869335&sr=8-1&keywords=xl2420z

Alın beyler "IN STOCK" çürütün.

hocam zsi İLE g si arasında sıkıştım kaldım sanırım gsini almak lazım ama buda iyi oluyor gümrükte vs takılma ihtimali yoktur inş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 7 Nisan 2014; 14:33:29 >

• Yarbay
    6922 Mesaj

Kendisi sık sık yurtdışı siparişleri veriyor yokmuş. Z modeli sağlamdır.
    |
    |
    Bahsedilenler: GOLDFALCON , Poyri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "I am not a god. I have never created life...but I have lived. That is enough. So I will fight to preserve that same opportunity -- to love, to dream, to soar among the stars -- for all those yet to come. Many lives will be lost in the battle ahead -- but their efforts will ensure that some remain to remember their deeds. And, like the gods, the will truly live forever...even after they are gone.
    ---- Silver Surfer
  • Yüzbaşı
    879 Mesaj
    Bugün BENQ 2420Z modelini sipariş verdim amazondan 27 yi FPS oyunlarında iyi olmaz diye almadım ayrıca 27 alınca vergi çıkıyor. çok da hızlı gönderiyorlar 3 günde elimde olacak inşallah.
    MAIN PC : 86000K @ 5000MHZ DAILY | GIGABYTE Z370 ULTRA GAMING | MSI GAMING GTX 1070 Ti | GSKILL TRIDENTZ RGB 3200MhZ DDR4 8X2GB | SAVAGE 240GB SSD | SEAGATE 2TB | BENQ XL2420Z 1MS 144HZ | LOGITECH Z 5500 - G710 KEYBOARD - G403 PRODIGY MOUSE | HYPERX CLOUD FLIGHT HEADSET | STEELSERIES MOUSEPAD | CORSAIR 400R KASA LAPTOP : APPLE MACBOOK AIR 13" MOBILE : APPLE IPHONE 8 PLUS BLACK
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

Bugün BENQ 2420Z modelini sipariş verdim amazondan 27 yi FPS oyunlarında iyi olmaz diye almadım ayrıca 27 alınca vergi çıkıyor. çok da hızlı gönderiyorlar 3 günde elimde olacak inşallah.

24 alınca çıkmıyormu?
    |
    |
    |
    Candance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türkiye'de hala yok sanırım, ne zaman gelecek bu aletler acaba.
    |
    |
    Bahsedilenler: GOLDFALCON

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj
    Hocam fiyatları ne kadar peki yakın tarihte ASUS VG248QE almayı düşünüyorum sizce vazgeçip bu monitörlerden birini mi alayım ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Technics

Türkiye'de hala yok sanırım, ne zaman gelecek bu aletler acaba.

maalesef türkiyede halen yok amazon üzerinden 479 dolar artı vergisi verilerek getirtilebiliyor fakat distrübütörüne ulaşılamıyor bile en azından ben ulaşamadım dolayısıyla geleceği bile muamma...en iyisi alınacak oldugu zaman beklemeden amazondan almak sanırım yoksa sanmıyorum burya gelecek gibi durmuyor...

güzel bir monitörmüş, tek beğenmediğim özlelliği kalın. şuan satılsa ilk benq mu alırdım
    |
    |
    GOLDFALCON kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Technics

güzel bir monitörmüş, tek beğenmediğim özlelliği kalın. şuan satılsa ilk benq mu alırdım

beyler technics haber verdi trye gelmiş durumda bu monitör

http://www.incehesap.com/benq-xl2720z-monitor-fiyati-25004/

bocekgrafik'in işleri ;) sağolsun bana da o haber verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 4 Haziran 2014; 13:47:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GOLDFALCON , bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1067 Mesaj
    Alan oldumu Nvidia G-Sync varmı takılımı
    Yalnız ilk partide acayip geçirmelerine rağmen tükenmiş
    Asus P8Z68 Deluxe /Gen 3 //Intel 3770K 3.50Ghz Turbo 3.90ghz //G.SKILL DDR3 2x4gb 1866MHZ 9-10-9-28 1T//Corsair Hydro Series H110 // ASUS GTX680 DC2 TOP 1137/1201/6008 MHZ // CORSAIR Neutron Series XTi 480GB 560/540 Pioner DVDR 24X // Seagate 1 TB Sata 3 HDD // Seagate 500GB Sata 3 HDD// XILENCE Gaming Edition 1000W //CM HAF X 942 Zalman MFC3 // LG FLATRON W2261VP // Tt-Esport Chalenger Pro - Black - Dasher - Shock// Logiteck X540 5.1 // Windows 10 Pro X64 // Karspersky // TTnet
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

g-sync yok ve evet stoklar uçmuş zaten ben g syncli olanın çıkmasını bekliyorum...

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

g-sync yok ve evet stoklar uçmuş zaten ben g syncli olanın çıkmasını bekliyorum...

yanlız bu ürüne 3d yok diyor ben 3d var diye biliyordum t serisinde vardı sanki z ve g serisindedede olacağını okumuştum yoksa boşa bekliyorum demektir....
    |
    |

• Binbaşı
    1067 Mesaj
    T ve G ler Nvidiya G-sync olduğu için onlarda ips ve 3d olmaz. TN panel. 3D ayrı bir teknoloji
    yeni nesil oyun monitörlerinde ve tvlerde 3D olacağını zannetmiyorum. TN ve IPS panel gelişmeye
    devam edecek. 3D bitti.
    Asus P8Z68 Deluxe /Gen 3 //Intel 3770K 3.50Ghz Turbo 3.90ghz //G.SKILL DDR3 2x4gb 1866MHZ 9-10-9-28 1T//Corsair Hydro Series H110 // ASUS GTX680 DC2 TOP 1137/1201/6008 MHZ // CORSAIR Neutron Series XTi 480GB 560/540 Pioner DVDR 24X // Seagate 1 TB Sata 3 HDD // Seagate 500GB Sata 3 HDD// XILENCE Gaming Edition 1000W //CM HAF X 942 Zalman MFC3 // LG FLATRON W2261VP // Tt-Esport Chalenger Pro - Black - Dasher - Shock// Logiteck X540 5.1 // Windows 10 Pro X64 // Karspersky // TTnet
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

T ve G ler Nvidiya G-sync olduğu için onlarda ips ve 3d olmaz. TN panel. 3D ayrı bir teknoloji
    yeni nesil oyun monitörlerinde ve tvlerde 3D olacağını zannetmiyorum. TN ve IPS panel gelişmeye
    devam edecek. 3D bitti.

http://www.benq.us/news/2014/BenQ's-New-XL2720G-G-Sync-Gaming-Monitor-Receives-Reviewed.com-CES-Editors'-Choice-Award

benim burda anladığım g serisinde olacağı fakat z serisinde olmadığı 3dnin yanlışmı çeviriyorum?
    |
    |

• Yarbay
    18130 Mesaj
    BenQ Türkiye Distribütörü'nden bu konuyu gören biri yok mu acaba?

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    4358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

BenQ Türkiye Distribütörü'nden bu konuyu gören biri yok mu acaba?

bence aslında benqnün Türkiyede distrübütörü yok...paralel alayı

Sanalmarketim'den Benq xl2720z alan arkadaşlar varsa monitorun firmware'inin V1 mi v2 mi olduğunu söyleyebilir mi?

Son olarak ürübü hangi italatçı firma getirmiş?

Teşekkürler
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.