Şimdi Ara

DH BenQ 2720Z-2420Z-2720G-2420G Bekleyenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

http://www.amazon.com/BenQ-XL2420Z-24-Inch-LED-Lit-Professional/dp/B00HE61SOA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1396869335&sr=8-1&keywords=xl2420z

Alın beyler "IN STOCK" çürütün.

hocam zsi İLE g si arasında sıkıştım kaldım sanırım gsini almak lazım ama buda iyi oluyor gümrükte vs takılma ihtimali yoktur inş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 7 Nisan 2014; 14:33:29 >

• Kendisi sık sık yurtdışı siparişleri veriyor yokmuş. Z modeli sağlamdır.
  • Bugün BENQ 2420Z modelini sipariş verdim amazondan 27 yi FPS oyunlarında iyi olmaz diye almadım ayrıca 27 alınca vergi çıkıyor. çok da hızlı gönderiyorlar 3 günde elimde olacak inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

Bugün BENQ 2420Z modelini sipariş verdim amazondan 27 yi FPS oyunlarında iyi olmaz diye almadım ayrıca 27 alınca vergi çıkıyor. çok da hızlı gönderiyorlar 3 günde elimde olacak inşallah.

24 alınca çıkmıyormu?
  • Candance kullanıcısına yanıt
    http://www.akakce.com/monitor-led/en-ucuz-asus-pb278q-27-fiyati,1039210.html

İş görür mü oyunlarda .5ms !
  • Türkiye'de hala yok sanırım, ne zaman gelecek bu aletler acaba.
  • Hocam fiyatları ne kadar peki yakın tarihte ASUS VG248QE almayı düşünüyorum sizce vazgeçip bu monitörlerden birini mi alayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Türkiye'de hala yok sanırım, ne zaman gelecek bu aletler acaba.

maalesef türkiyede halen yok amazon üzerinden 479 dolar artı vergisi verilerek getirtilebiliyor fakat distrübütörüne ulaşılamıyor bile en azından ben ulaşamadım dolayısıyla geleceği bile muamma...en iyisi alınacak oldugu zaman beklemeden amazondan almak sanırım yoksa sanmıyorum burya gelecek gibi durmuyor...
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    güzel bir monitörmüş, tek beğenmediğim özlelliği kalın. şuan satılsa ilk benq mu alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

güzel bir monitörmüş, tek beğenmediğim özlelliği kalın. şuan satılsa ilk benq mu alırdım

beyler technics haber verdi trye gelmiş durumda bu monitör

http://www.incehesap.com/benq-xl2720z-monitor-fiyati-25004/
  • bocekgrafik'in işleri ;) sağolsun bana da o haber verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 4 Haziran 2014; 13:47:32 >
  • Alan oldumu Nvidia G-Sync varmı takılımı
    Yalnız ilk partide acayip geçirmelerine rağmen tükenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

Alan oldumu Nvidia G-Sync varmı takılımı

g-sync yok ve evet stoklar uçmuş zaten ben g syncli olanın çıkmasını bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Alan oldumu Nvidia G-Sync varmı takılımı

g-sync yok ve evet stoklar uçmuş zaten ben g syncli olanın çıkmasını bekliyorum...

yanlız bu ürüne 3d yok diyor ben 3d var diye biliyordum t serisinde vardı sanki z ve g serisindedede olacağını okumuştum yoksa boşa bekliyorum demektir....

• T ve G ler Nvidiya G-sync olduğu için onlarda ips ve 3d olmaz. TN panel. 3D ayrı bir teknoloji
    yeni nesil oyun monitörlerinde ve tvlerde 3D olacağını zannetmiyorum. TN ve IPS panel gelişmeye
    devam edecek. 3D bitti.
  • quote:

T ve G ler Nvidiya G-sync olduğu için onlarda ips ve 3d olmaz. TN panel. 3D ayrı bir teknoloji
    yeni nesil oyun monitörlerinde ve tvlerde 3D olacağını zannetmiyorum. TN ve IPS panel gelişmeye
    devam edecek. 3D bitti.

http://www.benq.us/news/2014/BenQ's-New-XL2720G-G-Sync-Gaming-Monitor-Receives-Reviewed.com-CES-Editors'-Choice-Award

benim burda anladığım g serisinde olacağı fakat z serisinde olmadığı 3dnin yanlışmı çeviriyorum?

• BenQ Türkiye Distribütörü'nden bu konuyu gören biri yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

BenQ Türkiye Distribütörü'nden bu konuyu gören biri yok mu acaba?

bence aslında benqnün Türkiyede distrübütörü yok...paralel alayı
  • Merhabalar,

Sanalmarketim'den Benq xl2720z alan arkadaşlar varsa monitorun firmware'inin V1 mi v2 mi olduğunu söyleyebilir mi?

Son olarak ürübü hangi italatçı firma getirmiş?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.