Şimdi Ara

## DH Battlestations Paylaşımları ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
6
Favori
7.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genş ekran ilginç, cidden nasıl bir fayda sağıyor hayal gücüm yetmeivBenim PC evin boş kullanılmyan odasında arkada ütü masası ,boş kuular elektrikli süpürge fln :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 17 Ağustos 2019; 17:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bu mesaj silindi.
    Yapabileceğin şeyler;

1) Varolan ramler satılır. Corsair Vengeance Pro RGB alinabilir. Bildigim ucuz ve kaliteli ramler.Corsair ve Gskill den şaşma ramde

2)Klavyenin dibinden matkap ile 4cm lik delik açılıp kablolar ordan geçirilir.

3) Phanteks LED alabilirsin 5v rgb cikisin varsa moboda

4)Kesinlikle amazondan Phanteks Sleeve set alinmali 140 liraydi en son.Siyah alabilirsin 24 pin acil değişmeli.Eaki PSU kullandığının
    emaresi.Mustard/Ketchup kablolar 2003 den kalma.

Yillardir setup kurma ve kasa içi/dışı modifiye/aesthethics danışmanlık yapıyorum.Yurtiçi /Yurtdışı Skype Whatsapp danda destek verdim. Dediklerimi harfiyen yap sonra before/after yaparsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 17 Ağustos 2019; 22:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Ram'leri açıkçası çok uyguna aldım Amazon.de üzerinden. 420 TL gibi bir fiyata geldi bana dual kit. Ramleri satmak yerine RGB soğutucu kiti alsam nasıl olur sizce? Klavye arayışındayım şuanda klavyeyi de aldıktan sonra delik açıp o kabloları da saklayacağım aklımda o da. Aslında elimde 12V,G,R,B olan led şerit var. Anakart üzerinden kontrol edebilirim diğer fanlar ile birlikte hem de. Diğer fanlar için olan çoklayıcının boş slotuna bağlayıp kasanın içine yerleştirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi açıya yerleştirsem daha güzel bir görünüş elde ederim? Uzunluk olarak bayağı uzun kesebilirim.

PSU'da 200 TL'ye kargo vergi dahil Amazon'dan alınma hocam geçen ay. 700W 80+ White sertifikalı bir PSU. Bu fiyata düzgün PSU bile yoktu Türkiye'de. Sleeve set için de aşağıdaki linktekini sipariş vermeyi düşünüyorum. QP'de 149 TL.
    https://www.qp.com.tr/phanteks-extension-bilgisayar-kablo-seti-siyah

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Paylaşım için teşekkür ederim hocam.
    StreamRolleR'ın tavsiyelerine ek olarak,eğer yeriniz varsa daha sonraki güncellemelerinizde masanızı genişletebilirsiniz.
    Hem daha ferah bir kullanım alanınız olmuş olur ekipmanlar için hemde ilerde masanızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.
  • quote:

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Ram'leri açıkçası çok uyguna aldım Amazon.de üzerinden. 420 TL gibi bir fiyata geldi bana dual kit. Ramleri satmak yerine RGB soğutucu kiti alsam nasıl olur sizce? Klavye arayışındayım şuanda klavyeyi de aldıktan sonra delik açıp o kabloları da saklayacağım aklımda o da. Aslında elimde 12V,G,R,B olan led şerit var. Anakart üzerinden kontrol edebilirim diğer fanlar ile birlikte hem de. Diğer fanlar için olan çoklayıcının boş slotuna bağlayıp kasanın içine yerleştirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi açıya yerleştirsem daha güzel bir görünüş elde ederim? Uzunluk olarak bayağı uzun kesebilirim.

PSU'da 200 TL'ye kargo vergi dahil Amazon'dan alınma hocam geçen ay. 700W 80+ White sertifikalı bir PSU. Bu fiyata düzgün PSU bile yoktu Türkiye'de. Sleeve set için de aşağıdaki linktekini sipariş vermeyi düşünüyorum. QP'de 149 TL.
    https://www.qp.com.tr/phanteks-extension-bilgisayar-kablo-seti-siyah
    Kasa Çapraz Yan durduğu için kasanın pci slotlarının oraya diklemesine.

• Hocam masayı nereden aldınız Ikea'ya baktım ama bulamadım

Çok güzel olmuş bende kışın yenileyeceğim burdan bol bol yardım alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaggedyDoctor

Hocam masayı nereden aldınız Ikea'ya baktım ama bulamadım

Çok güzel olmuş bende kışın yenileyeceğim burdan bol bol yardım alırım
    Eyvallah dostum tesekkur ettim,setup'in bitmis resimlerini bekliyorum,eksiklerinde de yardimci olurum.Masa modeli Ikea Karbly walmut .
    Ikea 2 haftada 1 stoga bu urunu getiriyor arayip sormaniz lazim.Eger 180cm uzeri model bakmiyorsaniz daha uygun modeller mevcut.Bu arada bu urunde tek boyut var oda 246cm, ben masanin sagina akvaryum yaptiracagim icin 230a kestirdim,dilediginiz boyuta gelip kesim yaparlar tabi ek ucrete tabi oluyor bu islem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 20 Ağustos 2019; 23:42:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MakeTatarGreatAgain

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler,Samsung 49'' CRG90 modeli.
  • Forumun en iyi setup'ına sahipsiniz keyfini çıkarın.
    Konsolcular görmesin sizi,şikayet ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BosnakBulut

Forumun en iyi setup'ına sahipsiniz keyfini çıkarın.
    Konsolcular görmesin sizi,şikayet ederler.
    Teşekkür ederim,
    ''Konsolcu''ları hiçbir zaman rakip olarak görmedim çünkü bende konsoldan geliyorum;Sega 16bit ,PS1,PS2..daha sonra PC.
    İki platformuda çok seviyorum,ikisinede sahibim
    PC ile konsolu performans olarak kıyaslamak Audi ile Tofaşı kıyaslamak gibi,o yüzden exc. oyunları dışında konsolu açmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 21 Ağustos 2019; 15:12:4 >

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, 180cm benim için fazlasıyla yeterli hangi modelleri önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaggedyDoctor

Cevap için teşekkürler, 180cm benim için fazlasıyla yeterli hangi modelleri önerirsiniz ?
    Dostum burdaki linkten bakabilirsin;
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/metod-mutfak-dolap-sistemleri/tezgahlar/f94849/tezgah.aspx

Şahsi tavsiyem odanın bütünlüğüne uyumlu olanıdır;Parke,perde,kanepe vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 23 Ağustos 2019; 2:46:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Genş ekran ilginç, cidden nasıl bir fayda sağıyor hayal gücüm yetmeivBenim PC evin boş kullanılmyan odasında arkada ütü masası ,boş kuular elektrikli süpürge fln :D
    Kasksız 4K kalitesinde VR deneyimi diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Bu mesaj silindi.
    Kıydınmı sonunda AC:Origins temana
    Güzel setup hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 12 Ekim 2019; 20:22:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.