Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
50
Favori
69.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman izlenmesi gereken klasikleri söylersen onlarla başlayım en doğrusu bilen birinden faydalanmak olsa gerek
    Bu arada Death Note'a başladım onu bu hafta bitiririm ..

Şimdiden teşekkürler :)
  • Şöyle kızı kötü adamların elinden kurtarmalı ya da kız korumalı hafif romantik bir şeyler önerir misiniz kafamız dağılsın
  • Teşekkürler önerilerin için D Gray man dan başlıyorum izlemeye güzele benziyor
    Birde Dragonball serisinin sırası nasıl ? Dragonball > Dragonball Z > Dragonball GT diye bu sıradamı izlenicek ? birde Dragonball z kai diye birşey çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rk0 -- 27 Haziran 2014; 0:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Şöyle kızı kötü adamların elinden kurtarmalı ya da kız korumalı hafif romantik bir şeyler önerir misiniz kafamız dağılsın

Full Metal Panic !
    Kaze no Stigma
    City Hunter
    Katanagatari
    Kure-nai
    Speed Grapher
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

Teşekkürler önerilerin için D Gray man dan başlıyorum izlemeye güzele benziyor
    Birde Dragonball serisinin sırası nasıl ? Dragonball > Dragonball Z > Dragonball GT diye bu sıradamı izlenicek ? birde Dragonball z kai diye birşey çıkıyor

Dragonball GT Dragonball Z'den sonra çıkmışsa da önceki Dragonball'ların aksine Manga kaynaklı olmadığından izleyicilerin kimisi tarafından "canon" kabul edilmez, öte yandan kişisel önerim GT'yi Z'den sonra izlemendir. (Dragonball serileri hakkında konuşmayı fazla sevmiyorum ama kişisel favorim GT'dir) Z Kai serisi ise animasyonların elden geçirildiği, filler'lerin azaltılıp bölüm sayısının ise kabul edilebilir bir sınıra çekilerek orijinal hikayenin yeni başlayanlara daha uygun şekilde anlatıldığı bir tür Remake'idir. Şu sıralar Majin Buu Saga (orijinal serinin 232-253 arası bölümleri) kısmından itibaren başlayan 2. sezonu halihazırda Japonya'da yayınlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

Teşekkürler önerilerin için D Gray man dan başlıyorum izlemeye güzele benziyor

Dragonball GT Dragonball Z'den sonra çıkmışsa da önceki Dragonball'ların aksine Manga kaynaklı olmadığından izleyicilerin kimisi tarafından "canon" kabul edilmez, öte yandan kişisel önerim GT'yi Z'den sonra izlemendir. (Dragonball serileri hakkında konuşmayı fazla sevmiyorum ama kişisel favorim GT'dir) Z Kai serisi ise animasyonların elden geçirildiği, filler'lerin azaltılıp bölüm sayısının ise kabul edilebilir bir sınıra çekilerek orijinal hikayenin yeni başlayanlara daha uygun şekilde anlatıldığı bir tür Remake'idir. Şu sıralar Majin Buu Saga (orijinal serinin 232-253 arası bölümleri) kısmından itibaren başlayan 2. sezonu halihazırda Japonya'da yayınlanıyor.

Teşekkürler önerin için bu arada D Gray man güzelmiş harbiden sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: Silmeria

O zaman izlenmesi gereken klasikleri söylersen onlarla başlayım en doğrusu bilen birinden faydalanmak olsa gerek
    Bu arada Death Note'a başladım onu bu hafta bitiririm ..

Şimdiden teşekkürler :)

Benim "klasik" anlayışımla diğer üyelerin anlayışları çok farklılık gösterdiğinden muhtemelen benim "klasik" olarak görüp sayacağım şeyler sana izlerken zülum gibi gelecektir ki böyle olmasını da istemem. Öte yandan kısaca belirtip geçmem gerekirse de, kişisel kanımca insanların 70'ler sonu ve 80'ler Anime'lerini izlemeksizin "klasik anime" kavramından bahsetmeye hakları olmadığını düşünüyorum. Tabii kişisel görüşümdür, bağlayıcı olduğunu iddia etmiyorum.

Yine de bu başlığın ilk mesajına bakarsan yeni başlayan üyeler için seçtiğim bazı yapımları türlerine göre görebilirsin.

• Beyler anime dünyasına geçen sene death note ile giriş yaptım.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Konu farketmez mutlaka izlemelisin dediğiniz türden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kezahakeza

Beyler anime dünyasına geçen sene death note ile giriş yaptım.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Konu farketmez mutlaka izlemelisin dediğiniz türden olabilir

Aramıza hoşgeldin. İlk mesaja bakarsan ilgini çekecek birşeyler bulman olası.
  • Su yaz animelerini toplu olarak gorebilecegim bir listeyi nereden bulabilirim?
  • CardaQue kullanıcısına yanıt
    http://anichart.net/summer
    Ayrıca akuma_blade'de anime cafe ilk mesajında belirtmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuko_35 -- 10 Temmuz 2015; 9:12:01 >
  • zuko_35 kullanıcısına yanıt
    Pardon kardes. Oraya bakmistim ama farkedememisim. Tesekkur ederim. Hemen yorumlarini alayim o zaman. Yaz animelerinden bana onerebilecegin var mi?
  • CardaQue kullanıcısına yanıt
    Aldnoah. Zero ve Zankyou no Terror merakla beklediğim yapımlar. Tokyo Ghoul, Akame ga Kill, Psycho-Pass(edit version) da izleyeceğim diğer yapımlar. Belki Ao Ho Ride ve Tokyo ESP'yi de izleyebilirim. Bu arada 2014 yaz sezonu başlığından da diğer tavsiyelere, değerlendirmelere bakabilirsin
  • Geniş çaplı anime film önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zuko_35 kullanıcısına yanıt
    Aha oyle bir baslik mi var. Ya yurt disina ciktim forumdan uzak kalmisim. Bi genis capli arastirayim forumda. Tesekkurler tavsiyeler hakkinda.
  • D grayman'a başlamayın vaktinize yazık.Zaten yarım kalmış bir anime,yarım kalmayan kısmından da bir hayır gelmez.Bir sürü shounen varken d grayman izlemek nedir.
  • First Squad
    5 cm per second
    Tokyo godfathers

dışında karlı bir havası olan. bildiğiniz tüm animeleri söylerseniz çok iyi olur benim için.
  • Arkadaşlar eğer Fairy Tail'in ilk 10-15 bölümüne dayanabilirseniz çok zevkli bir animedir. Birde arada farklı gezegene gittikleri bölümleri saymazsak tadından yenmez. 175. bölümde ara verdiğini animenin bitmediğini öğrendiğimde bir yandan o kadar heyecanlı bir yerinde kesilmesi yüzünden çok köpürmüş olsamda bir yandanda serinin devam etmesi nedeniyle duygu karmaşaları yaşamıştım : )
  • Tam olarak biten konusu havada kalmayan bitmiş bir anime önerirmisiniz?
  • arkadaşlar nereye sorucagımı bilemedim yeni konu açmakta istemedimi one piecede 326. bölüme geldim peacefunsubdan indiriyodum bölümleri alt yazıları falan çok güzeldi yetenek isimlerinin anlamlarını falan üstte yazıyolardı. 326. bölümden sonraki videoları izleyemiyorum. ps3e atıp izliyordum. sizin bildiginiz güzel funsub varmı ben bulamadım ya. format avi veya mp4 olması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin430 -- 1 Temmuz 2014; 15:16:12 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.