Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
50
Favori
69.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçeriğinde zeka ve piskoloji unsuru olan animelerden bildikleriniz neler var? Ben Death Note, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geass biliyorum. Bunların haricinde bu saydıklarım gibi iyi bir zeka içeren animeleri söyleyebilir misiniz? Yazın izlemek istiyorum.

Bleach, One piece, Naruto, Death Note.... yaklaşık 40 adet anime izlemişimdir. Yani her türlü anime önerisi yapabilirsiniz kısa uzun demeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazlotus11 -- 20 Haziran 2014; 16:25:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazlotus11

İçeriğinde zeka ve piskoloji unsuru olan animelerden bildikleriniz neler var? Ben Death Note, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geass biliyorum. Bunların haricinde bu saydıklarım gibi iyi bir zeka içeren animeleri söyleyebilir misiniz? Yazın izlemek istiyorum.

Bleach, One piece, Naruto, Death Note.... yaklaşık 40 adet anime izlemişimdir. Yani her türlü anime önerisi yapabilirsiniz kısa uzun demeden.

mirai Nikki de psikoloji unsurları mevcut bence izleyebilirsiniz ama daha fazla anime izleyenler size daha fazlasını önerebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

mirai Nikki de psikoloji unsurları mevcut bence izleyebilirsiniz ama daha fazla anime izleyenler size daha fazlasını önerebilir

Mirai Nikki'yi listeme almıştım. Onu da izleyeceğim. Çok teşekkürler. Başka varsa bildiğin başka da önerebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazlotus11

quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Mirai Nikki'yi listeme almıştım. Onu da izleyeceğim. Çok teşekkürler. Başka varsa bildiğin başka da önerebilirsin.

benim listemde Monster var ama daha başlayamadım inceleyebilirsiniz

• arkadaşlar bu sıralar izlediğim hiçbir animeden zevk almıyorum :D gerçi izlediğim dizi ve filmlerden de zevk almıyorum. izlediğim bölümün bir sonrasını zerre merak etmiyorum. bir çırpıda bitirebileceğim ya da en ilgisiz adamı bile bağlayabilecek bir öneriniz var mı :D (renk-zevk ama var öyle yapımlar herkesin sevebileceği)
    belki de aynı anda çok fazla animeye başladım ondandır. başladıklarımı azaltıp , azınlığa mı odaklansam. listem aşağıda

http://myanimelist.net/animelist/glamdr1ng
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

arkadaşlar bu sıralar izlediğim hiçbir animeden zevk almıyorum :D gerçi izlediğim dizi ve filmlerden de zevk almıyorum. izlediğim bölümün bir sonrasını zerre merak etmiyorum. bir çırpıda bitirebileceğim ya da en ilgisiz adamı bile bağlayabilecek bir öneriniz var mı :D (renk-zevk ama var öyle yapımlar herkesin sevebileceği)
    belki de aynı anda çok fazla animeye başladım ondandır. başladıklarımı azaltıp , azınlığa mı odaklansam. listem aşağıda

Plan to watch listendekilerden Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin'e 1-2 bölüm şans versen 26 bölümü 2-3 güne bitirirsin diye düşünüyorum
    ek olarak NHK ni Youkoso!'u da mutlaka izle derim. Monster'da iyidir..

• quote:

arkadaşlar bu sıralar izlediğim hiçbir animeden zevk almıyorum :D gerçi izlediğim dizi ve filmlerden de zevk almıyorum. izlediğim bölümün bir sonrasını zerre merak etmiyorum. bir çırpıda bitirebileceğim ya da en ilgisiz adamı bile bağlayabilecek bir öneriniz var mı :D (renk-zevk ama var öyle yapımlar herkesin sevebileceği)

eğer dram seviyorsan ano Hi Mita Hana No Namae O Bokutachi Wa Mada Shiranai yi kesinlikle izlemelisin

• Rainbow: Nisha Rokubō no Shichinin ---> 2010 yapımı, çizimleri ve animasyonu gayet iyidir. Herkese gözüm kapalı öneririm çünkü hayatımda izlediğim en iyi dram animeleri arasında.
    Death Note ---> 2006 yapımı, ilk 25 bölümü gayet güzel bana göre sonra kalan 16-17 bölüm sıksa da genede izlenebilir.
    Hajime No Ippo ---> İlk serinin çizimleri hoşuna gider mi bilmiyorum ama boks animesi gayet keyiflidir bana göre.
    Psycho-Pass ---> Son yıllarda izlediğim en iyi anime.
    NHK ni Youkoso! ---> Biraz depresyona sokabilir hayatın acı gerçeklerini gösteriyor ama mutlaka izlenmeli..
    Detroit Metal City ---> Çerezlik seri, çizimleri biraz alışık olmadığımız türden ama çok güldüren sahneleri de var.

Film olarak:

Byousoku 5 Centimeter ---> 1 saatlik duygusal, karlı soğuk bir günde geçen anime filmi.
    Tokyo Godfathers ---> Bu da soğuk ve karlı bir yılbaşı akşamında geçen anime filmi.
    Perfect Blue ---> Biraz düşündürsün beni dersen bu filmi önerebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Rainbow: Nisha Rokubō no Shichinin ---> 2010 yapımı, çizimleri ve animasyonu gayet iyidir. Herkese gözüm kapalı öneririm çünkü hayatımda izlediğim en iyi dram animeleri arasında.
    Death Note ---> 2006 yapımı, ilk 25 bölümü gayet güzel bana göre sonra kalan 16-17 bölüm sıksa da genede izlenebilir.
    Hajime No Ippo ---> İlk serinin çizimleri hoşuna gider mi bilmiyorum ama boks animesi gayet keyiflidir bana göre.
    Psycho-Pass ---> Son yıllarda izlediğim en iyi anime.
    NHK ni Youkoso! ---> Biraz depresyona sokabilir hayatın acı gerçeklerini gösteriyor ama mutlaka izlenmeli..
    Detroit Metal City ---> Çerezlik seri, çizimleri biraz alışık olmadığımız türden ama çok güldüren sahneleri de var.

Film olarak:

Byousoku 5 Centimeter ---> 1 saatlik duygusal, karlı soğuk bir günde geçen anime filmi.
    Tokyo Godfathers ---> Bu da soğuk ve karlı bir yılbaşı akşamında geçen anime filmi.
    Perfect Blue ---> Biraz düşündürsün beni dersen bu filmi önerebilirim.

Tam aradığım rehbersin kardeş. Eyvallah.

• Arkadaşlar Amagami SS ve ikinci sezonu olan Amagami SS+ 'ı bitirdim. Gerçekten çok sevdiğim bir seriydi. Bu tarzda anime önerebilirmisiniz. Romantik/Okul/Komedi/Ecchi
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wacly

Arkadaşlar Amagami SS ve ikinci sezonu olan Amagami SS+ 'ı bitirdim. Gerçekten çok sevdiğim bir seriydi. Bu tarzda anime önerebilirmisiniz. Romantik/Okul/Komedi/Ecchi

Ecchi içermesi şart değilse:

Tokimeki Memorial: Forever Be With You
    KKNJ
    Kimagure Orange Road
    Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru
    Koi to Senkyo to Chocolate
    Clannad gibi gibi

Aksi halde Boku wa Tomodachi ga Sukunai filan
  • break blade tv versiyonu mu film versiyonunu mu izlemeliyim arkadaşlar ? anime adaptasyonunda filmde olmayan sahneler de varmış galiba. allah'ın izniye ilk mecham olucak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glamdr1ng -- 23 Haziran 2014; 15:52:19 >
  • alt tarafta izledikleri izleyeceği var. sağlam yapım olsun ne olduğu farketmez önerebilirmisiniz
    http://www.turkanime.tv/kullanici/GangsterParadise
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gangsters Paradise

alt tarafta izledikleri izleyeceği var. sağlam yapım olsun ne olduğu farketmez önerebilirmisiniz
    http://www.turkanime.tv/kullanici/GangsterParadise

-Welcome to NHK
    -Serial Experiments Lain
    -Boogiepop Phantom
    -Psycho Pass
    -Ergo Proxy
    -Texhnolyze
    -Ghost in the Shell
    -Megazone 23

quote:

break blade tv versiyonu mu film versiyonunu mu izlemeliyim arkadaşlar ? anime adaptasyonunda filmde olmayan sahneler de varmış galiba. allah'ın izniye ilk mecham olucak :D

OVA versiyonunu izlemediysen doğrudan film versiyonunu izleyebilirsin. TV serisi her OVA'nın 2 bölüme ayrılmış hallerinden oluşuyor ve animasyon olarak aynı çizgideler. Öte yandan TV serisinde OVA versiyonunda olmayan sahneler, yeni 1-2 savaş sekansı ve farklı OP - ED şarkıları bulunmakta.

Oldukça iyi bir yapımdır ve hem yeni başlayanlara hem de olgun izleyicilere önerilebilir. Gerek işleniş, gerekse teknik kalitede olarak ortalamanın çok üstünde bir çalışmadır. Çıkışta Gundam külliyatına da bekleriz. :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gundam külliyatı zor ama o evrenden birkaç seri izlerim ileride :D break blade'in opening'i değiştirmeselerdi iyiydi , duyduğum en iyi eserlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glamdr1ng -- 23 Haziran 2014; 17:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orijinalden alıntı: wacly

Arkadaşlar Amagami SS ve ikinci sezonu olan Amagami SS+ 'ı bitirdim. Gerçekten çok sevdiğim bir seriydi. Bu tarzda anime önerebilirmisiniz. Romantik/Okul/Komedi/Ecchi

Ecchi içermesi şart değilse:

Tokimeki Memorial: Forever Be With You
    KKNJ
    Kimagure Orange Road
    Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru
    Koi to Senkyo to Chocolate
    Clannad gibi gibi

Aksi halde Boku wa Tomodachi ga Sukunai filan

Teşekkürler

• Arkadaşlar Naruto ve One Piece izliyorum ve manga okuyorum, Bleach'ıda izlemiştim, bana naruto ve one piece gibi güzel, sürükleyici ve sıkmayacak bir anime önerirmisiniz? Fairy Tail i açıyorum ama bir türlü alışamıyorum sıkılıyorum kapatıyorum :(
  • Arkadaşlar iki tip anime önerisi istiyorum. Anime izlemeye başlayacağım fakat yanlış bi şeyle başlamak istemedim sonra soğurum falan...
    Cadılı , büyülü bi anime bide ayrı olarak korkunç bi anime önerirseniz sevinirim.

Bir diğer sorumda hangi siteden izlemek iyi olur ya da illa indirmek mi lazım.. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silmeria -- 26 Haziran 2014; 16:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

Arkadaşlar Naruto ve One Piece izliyorum ve manga okuyorum, Bleach'ıda izlemiştim, bana naruto ve one piece gibi güzel, sürükleyici ve sıkmayacak bir anime önerirmisiniz? Fairy Tail i açıyorum ama bir türlü alışamıyorum sıkılıyorum kapatıyorum :(

Saydığın serilerin tamamı shounen olduğu için muhtemelen D Gray Man, Hunter X Hunter, Yu Yu Hakusho ve Dragonball'ı da sevebilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: Silmeria

Arkadaşlar iki tip anime önerisi istiyorum. Anime izlemeye başlayacağım fakat yanlış bi şeyle başlamak istemedim sonra soğurum falan...
    Cadılı , büyülü bi anime bide ayrı olarak korkunç bi anime önerirseniz sevinirim.

Bir diğer sorumda hangi siteden izlemek iyi olur ya da illa indirmek mi lazım.. Şimdiden teşekkürler...

Konuları cadılara dayalı olup da iyi olan pek de fazla iyi Anime yok kanımca. İlk dediğin için Witch Hunter Robin, Witch Craft Works, Witchblade ve Nightwizard'a bakabilirsin.

Daha klasikleri bile izlemeden korkunç Anime izleme merakını da anlayamadım ama Guyver, Devilman ve Violence Jack OVA'larının yanısıra Shigurui, Claymore ve Blood C serileri de işini görebilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• En iyisi full metal alchemist biraz eski olsada hala güzel darker than black var oda kısa ama güzeldir , birde narutoyu pek sevmem ama izlerim shippuden i
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.