Şimdi Ara

DH Android uygulaması geliştirme günlüğü #5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Bunu halledelim hangi tarayıcı tam isim ve sürüm verebilir misiniz acaba ?
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Bu arayüz taa 2010’ların başında tasarlandı şu anda kullanılabiliyor olması mucize tamamen tasarımı değiştireceğimiz bir sürüm gelecek onla beraber bütün bu sorunlar gidecek eğer ki o sürümün yapımı ertelenirse bu da şu anki sürüme yapılır.
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    Takılıyorsa gerçekten bir videoya çekebilir misiniz yada özel bir konuda mı takılıyor.
  • gun kullanıcısına yanıt
    React-native gibi cross platform geliştirme araçlarını neden tercih etmediniz? Biraz yavaş gidiyor böyle süreç sanki. Ya da swift ile sadece ios spesifik modüller yazıp yine cross platform mu gidiyorsunuz?
  • pckobat_78 kullanıcısına yanıt
    Siz istediniz diye anında ekledik nasıl ?

Şaka şaka vardı zaten çok önceden tasarlanmış ve yapılmış.

Bu arada ne derseniz diyin ters anlamam benim görevim size hizmet etmek.

Şefaflaştırma yapalım. Sizde kapanıyorsa onla da ilgilenelim.

Seçtiğiniz forumlardan olayı aslında size en iyi gidecek şey akış onu da arka planda geliştiriyoruz yapay zekalı olması gerek biraz o kastırıyor.
  • Ulan Musk kullanıcısına yanıt
    React Native biz başladığımızda geliştirmeye çok erken saffada idi ki çok karmaşık şeyleri tavsiye etmiyorlardı.

Biz en iyisi olsun dediğimiz için native yazalım dedik çok geliştirme yapıldı sonradan da tekrar yapılması tercih etmedik.

Şu anda her iki işletim sistemi içinde ayrı ayrı geliştiriyoruz zor ve sıkıntılı evet ancak bu yoldan ayrılacak kadar bir fayda görmüyoruz bu saatten sonra.
  • Takipteyim teşekkürler iyi çalışmalar :)

• gun kullanıcısına yanıt
    Mesela forumda gezindim diyelim, sonra haberler kısmına göz attım bir iki haber başlığına göz attım. Sonra favorilerime eklediğim bir konunun son mesajına gitmek istediğim zaman ekran donup kalıyor. Arka plandan kaldırıp uygulamayı açtığımda ise girmek istediğim son mesaj bölümü geliyor. Uygun bir zamanda video çekerim..
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    Tamam bizde bakalım sizde ekran kaydı ile yaparsanız da çok iyi olur.
  • Ulan Musk kullanıcısına yanıt
    Bu yapıldı bir sonraki sürüme çıkar

• Emojiler ve gifler güncellense diyorum
  • Ben dükkanımdaki ilanı güncellemeyi uygulamada bulamadım. Ürünü ilan değilde yeni konu olarak açıp dükkana eklediğim için mi olmuyor? Ben mi bulamadım?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.