Şimdi Ara

DH Android uygulaması geliştirme günlüğü #1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
4.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben uygulama muygulama bilmem. Ben DH mobil sürümünü kullanırım. Uygulamayla işim olmaz. Şu sitenizde altta çıkan uygulamada aç denen butonu ne zaman kaldıracaksınız? Ben 28 sekme açtığımda her seferinde her sekme için bu aptal butonun çarpısına tıklamak zorunda mıyım? Uygulamada açmak istesem zaten uygulmasını yüklerdim. Niye bu gıcık butona katlanmak zorundayız?

• 2 x flutter bilen adam alıp, hem ios hem de android ekibini kovun. Gün Bey sever böyle hareketleri. :D
  • Uygulamaya parmak hareketleri ekleyin lütfen sola kaydırdığımızda geri sağa kaydırdığımızda ileri gibi vs hareketler
  • React Native veya PWA yapmak varken hala iki platform için ayrı ayrı ekiplerin olması pek mantıklı gelmedi.

• Bildirimlerde ciddi derecede sorunlar var, aylardır çözülmedi.
    Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum anlayamadım.
  • iOS sürümüne gece modu gelsin artık
  • Gittim salak gibi ayrı konu açtım hmph. Dark tema nerde ?
  • DH android uygulamasında da, ios uygulamasında da ; ikinci el, dükkan, ilan yenileme, düzenleme, ilanı güncelleme işleri malesef sitedeki çalışmıyor ve pratik değil, hatta ilanınız varsa yenilemek için mobil sürüm değil mutlaka masaüstü site modunda açmanız gerekiyor, geliştirici ekibe teşekkürlerimi sunarken bu ayrıntıları gözden geçirmelerini rica ediyorum.

Ayrıca nedendir bilinmez uygulama arayüzü yazı fontu, mobil tarayıcı sürümü gibi albenili değil, mesela uygulamadaki sarı ton ile masaüstü site tonu uyumsuz, çoğunlukla mobil sürümü tercih ediyorum çünkü daha kullanışlı geliyor.

Dikkatinize sunarım. kolay gelsin.

• gun kullanıcısına yanıt

Gün bey forumun 16 yıllık üyesi olarak foruma yeni rütbeler ve güncellenmiş imza ve avatar kuralları ne zaman gelecek acaba? böyle bir çalışma var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Sol alt taraftaki sayfalama tuşuna basarak kaçıncı sayfada olduğunuzu görebilirsiniz. Ancak yinede ne amaçla kullandığınızı açıklarsanız neden istiyorsunuz uzunca yazarsanız çok sevinirim.

Hocam bir ki$iyi blokladığımız zaman, masaüstü bilgisayarda, şöyle bir uyarı ve secenekler gözüküyor

Bu üyeyi blokladınız. Bloğu Kaldır Tüm Bloklular

Hem mobilde, hem de masaüstünde, blokladığımız birinin, kullanıcı ismini tekrar görmek, iyi olmuyor. Özellikle kisi cok fazla mesaj gönderen birisiyse, sürekli olarak, nicki karsımıza cıkıyor.. Kisinin mesajını merak edip, kolayca tıklayarak, yine bakabiliyoruz, ya da hic aklımızda yokken, daha önceden bizi trollemis ve bloklanmıs birini tekrar görüyoruz, eski olumsuz deneyimlerimiz aklımıza geliyor ayrıca mesajlar arasında bu secenekler dikkat cekiyor konuda mesajları okurken dikkatimiz dağılıyor..

blokladığımız kisi bizim icin tamamen kaybolsun forumdan.. yani bir daha görmeyelim.. eğer bloğunu acmak istersek, bunu mesela kendi kontrol panelimizden yapabilelim ama mesajlarda kisiyi blokladınız bilgisi bize görünmesin ve de bu blok kaldırma secenekleri yine konunun icindeki mesajlarda bize görünmesin diyorum..

tavsiyemi değerlendirirseniz sevinirim teşekkürler başarılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 31 Aralık 2020; 8:27:37 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.