Şimdi Ara

*DH 6.SRO Buluşması[Bursa]22Eylül2009*RESİMLER EKLENDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evil Clown

Güzel güzel gerçi biz yeşilaycıyız ama mücoya bilardoda çakma sözüm var taleplere göre hünkarda bilardoyada akabiliriz

Tüm arkadaşları bekleriz
     *DH 6.SRO Buluşması[Bursa]22Eylül2009*RESİMLER EKLENDİ

Bu resim ne abi..

• quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

beni caminin önüne geri bırakıcaksanız %51 gelebilirim düzcedeyim ama kuzenide ziyaret etmiş olurum

Dilediğin yere bırakırız
  • İyi eğlenceler herkese.
    Bi kerede bana denk gelmiyo şu buluşmalar.

@_aNaToLia_
    Acil msnye bekleniyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadonTR

quote:

Güzel güzel gerçi biz yeşilaycıyız ama mücoya bilardoda çakma sözüm var taleplere göre hünkarda bilardoyada akabiliriz

Tüm arkadaşları bekleriz
     *DH 6.SRO Buluşması[Bursa]22Eylül2009*RESİMLER EKLENDİ

Bu resim ne abi..

Tip :D
    Ayrıca firataylik bilardo oynamak şart değilde isteyen oynar hünkarda mesela isteyen yukarda nargilesini içer alt katta bizde bilardo oynarız gerçi o buluşmaya göre değişir özgenede gidebiliriz ama mücoya bilardoda ıstaka dansı yapmam lazım

• siz kaç yaşındasınız? :)
  • 17 den başlar artar sene sene kimimiz 18izdir kimimiz 22.Ama kalplerimizde birlik duygusunu hep taşırız.Mükkemmel manzara akıllarda soru işareti bırakır.İskender döte girdi mi diye.Ama düşünmeyiz ilerisini anı yaşarız.Kimimiz artık üniversitelidir kimimiz liseli.Ama aramızdaki bağ mahveldeki dondurmayı bile eritecek kadar sıcaktır.Kimimiz sitelerden silk gold satar kimimiz char satarak A.Ş olmuştur.Ama bu aramızdaki bağı dahada güçlendirir.O nargileden çıkan duman iliklerimize kadar işler.Etrafı elma kokusu sarar.Kimimiz kantırda hedşat atmayı sever kimimiz bilardoda siyah topu deliğe sokmayı.Ama herkesin amacı birdir eğlenmektir ne kadar birşeylere vurmaya çalışsakta.Bu kimi zaman sanal kimi zaman gerçek olur.Ama birlikteliktir bizi ayakta tutan.3-5 çıtır geçsede yanımızdan biz iskenderimizi yemeğe devam ederiz.Biz dhnin altyapısından yetişme futbolcularız.Biz oyuz biz şuyuz biz buyuz.Senide aramızda görmek isteruz.
  • o tarihlerde bursada olucam bursanın yabncısıyım ama böyle bi ekiple buluşmamak büyük aptallık olur :D sizi nasıl bulucam tabi önce ulu camiyi bulmalıyım

ulu caminin önünde donanım haber sakinleri nerdesiniz diye bağıran bi çatlak görürseniz benim benide ekleyin listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawking -- 15 Eylül 2009; 1:43:30 >
  • Konu canlanmış :) Evet arkadaşlar katılımları bekliyoruz . . .
  • İsskendeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • iskender feci gircek cidden
  • quote:

17 den başlar artar sene sene kimimiz 18izdir kimimiz 22.Ama kalplerimizde birlik duygusunu hep taşırız.Mükkemmel manzara akıllarda soru işareti bırakır.İskender döte girdi mi diye.Ama düşünmeyiz ilerisini anı yaşarız.Kimimiz artık üniversitelidir kimimiz liseli.Ama aramızdaki bağ mahveldeki dondurmayı bile eritecek kadar sıcaktır.Kimimiz sitelerden silk gold satar kimimiz char satarak A.Ş olmuştur.Ama bu aramızdaki bağı dahada güçlendirir.O nargileden çıkan duman iliklerimize kadar işler.Etrafı elma kokusu sarar.Kimimiz kantırda hedşat atmayı sever kimimiz bilardoda siyah topu deliğe sokmayı.Ama herkesin amacı birdir eğlenmektir ne kadar birşeylere vurmaya çalışsakta.Bu kimi zaman sanal kimi zaman gerçek olur.Ama birlikteliktir bizi ayakta tutan.3-5 çıtır geçsede yanımızdan biz iskenderimizi yemeğe devam ederiz.Biz dhnin altyapısından yetişme futbolcularız.Biz oyuz biz şuyuz biz buyuz.Senide aramızda görmek isteruz.

yok sağol ben 16 yaşındayım snra gelirim

• En Kalabalık DH Sro buluşması olması lazım bunun, aşiret nerde
  •  *DH 6.SRO Buluşması[Bursa]22Eylül2009*RESİMLER EKLENDİ
  • Sana puanım 9 kanka .
  • Yok mu başka gelen
  • Evet arkadaşlar İstanbuldan gelecekler lütfen bana ulaşsınlar. 1 gün önceden biletleri alacağım . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

Evet arkadaşlar İstanbuldan gelecekler lütfen bana ulaşsınlar. 1 gün önceden biletleri alacağım . . .

Bilet problemi olmaz ama bayran yoğunluğu ve trafik sorunu olabilir, o yüzden Mücahit arkadaşımıza rezervasyon verip biletlerinizi en az 1 gün önceden almanızda fayda var.
  • Arkadaşlar istanbuldan gelmek isteyenler için bilgi ;

22 Eylül Salı sabahı saat 09:00 'da kadıköyde buluşacağız. Kadıköydeki Nilüfer Turizm'in her 30 dk. bir arabası var bursaya. Gelmek isteyenler benimle irtibata geçsin . . .
  • Kaçırmayın üzülürsünüz
  • her ne kadar ismim yazılmasada mesajla gelebilme ihtimalim olduğunu belirtmiştim ama bayramda yanına gideceğim kuzenim buraya geleceği için bu buluşmayıda kaçırıyorum neyse artık başka bahara benim yerimede eğlenin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.