Şimdi Ara

Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
11
Favori
10.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcbestepe -- 4 Ağustos 2020; 16:0:43 >

• bilkent mbgde değil miydin hocam sen
  • Hocam sınav tyt ayt ye göre nasıl? Sadece mat ve türkçe soruluyor diye duymuştum. Ve mesela 50k la bir mühendisliğe giren birisi gidip dgs le tutan bütün üniversite ve bölümlere girebiliyor mu?
  • Öncelikle hayırlı olsun üniversite hayatınızda başarılar dilerim.
    Hocam aynı anda ikinci üniversite işi nasıl oluyor biraz bilgi verebilir misiniz?
    Ben bu yıl değil de seneye düşünüyorum tekrar TYT'ye girip. Mümkündür değil mi? Nasıl oluyor bu iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegehthtvsshas

bilkent mbgde değil miydin hocam sen
    hayır.
  • fotoğraf benzerliği
  • Tebrikler hocam. DGS de OBP sistemi var mı? İki sene üst uste derece yapmışsınızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: theiceman07

Hocam sınav tyt ayt ye göre nasıl? Sadece mat ve türkçe soruluyor diye duymuştum. Ve mesela 50k la bir mühendisliğe giren birisi gidip dgs le tutan bütün üniversite ve bölümlere girebiliyor mu?
    benim için çok daha rahat diyebilirim ama kişiden kişiye değişebilir. ben fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya felsefe vs. kasmak yerine zaten yapabildiğimi düşündüğüm mat1'i tercih ettim diyebilirim.
    evet sınavda 60 sayısal 60 sözel soru geliyor ve 150 dakika süre veriliyor. bilgi gerektiren soru sayısı çok az belki geometri formülü vs. sözelde dil bilgisi bile yok. kısaca okuduğunu anlama diyebiliriz.
    okuduğunuz bölüme göre üniversite tercihi yapabiliyorsunuz. dış ticaret okuyup işletme yazabilirken, web tasarımı ve kodlama okuyup bilgisayar yazabilirsiniz güncel kılavuza göre. yani bir tane okuyup her şeyi tercih edeyim durumu olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Bu mesaj silindi.
    Web Tasarımı ve Kodlama için internetten kayıt olup büroya gitmiştim diye hatırlıyorum tabi bide ücreti ödeme kısmı var.
    eski üniversitemden henüz kayıt sildirmedim. şartlı kayıt yaptığım için biraz daha takılmayı düşünüyorum.
    (e-devlette şuan itü ve diğer lisans için öğrenci belgesi alabiliyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dubleonursuz

Öncelikle hayırlı olsun üniversite hayatınızda başarılar dilerim.
    Hocam aynı anda ikinci üniversite işi nasıl oluyor biraz bilgi verebilir misiniz?
    Ben bu yıl değil de seneye düşünüyorum tekrar TYT'ye girip. Mümkündür değil mi? Nasıl oluyor bu iş?
    teşekkür ederim, sağ olun.
    ikinci üniversite kapsamında, normal bir şekilde okuyorsanız veya mezunsanız (diğer şartlarıda sağlıyorsanız) sınavsız kayıt yapabiliyorsunuz yani bir sene daha bekleyip sınava girip kazanmayı beklemenize gerek yok. bunu google dan araştırın daha güzel ve geniş bilgiler edinirsiniz yine sorunuz olursa çekinmeyin.
    mümkündür. x üniversitesi y bölümünü kazanır kayıt yaptırırsınız. sonra aöf için ikinci üniversite kapsamında sınavsız kayıt olursunuz. tek senede iki üniversite yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: IT Engineer

Tebrikler hocam. DGS de OBP sistemi var mı? İki sene üst uste derece yapmışsınızda.
    teşekkür ederim.
    öbp var evet. önlisans başarı puanı. benim şuan 3.24. ösym sonucunda 64.8 görünüyor. min 40 maks 80. benimki çok yüksek sayılmaz.
  • sorulara kısa bi ara verelim. ben konuyu biraz detaylandırayım. merak eden kişiler var anladığım kadarıyla.
  • kısa bir aradan sonra tekrar sizlerleyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Bu mesaj silindi.
    Uluslararası geçerliliği olan bir sınavla karşılayabiliyorum İTÜ ve ODTÜ hazırlığını.
  • apotemi problemler niye çözmedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

apotemi problemler niye çözmedin.
    bitmedi yani zaman azdı geç başladığım için, girecek arkadaşlara hatta girmeyeceklere de tavsiye ederim güzel kitap, çözünüz.
  • Ing için hangi sınava girdin ne kadar ödedin kaç kaldin bunlardan bahsedersen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F8B3665B5

Ing için hangi sınava girdin ne kadar ödedin kaç kaldin bunlardan bahsedersen sevinirim
    Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcbestepe -- 4 Ağustos 2020; 16:1:31 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.