Şimdi Ara

Dgs İçin Tasarı Eğitim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6580C8B72 -- 23 Ekim 2016; 19:31:28 >

• İzmir Çankaya'daki Tasarı çok aşırı iyiydi oranın öğrencisi olmadığım halde yardımcı oldular. Yediiklim aynı şekilde sıkıntılıydı 3 kez bina değiştirdik. Disiplinsiz düzensiz şekilde ilerledi kendim çalıştım desem yeridir. Hoca kafasına göre gidiyordu programı yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geometry

İzmir Çankaya'daki Tasarı çok aşırı iyiydi oranın öğrencisi olmadığım halde yardımcı oldular. Yediiklim aynı şekilde sıkıntılıydı 3 kez bina değiştirdik. Disiplinsiz düzensiz şekilde ilerledi kendim çalıştım desem yeridir. Hoca kafasına göre gidiyordu programı yoktu.

bende gitmeyi düşünüyorum deneme sınavları falan yapılıyor mu ? birde anlaşılmayan yerler için öğretmenlerden yardım isteyebiliyor muyuz yoksa dersi anlatıp gidiyorlar mı ? dersler zaten internettede var önemli olan anlaşılmayan yerleri sormak ve deneme bu yüzden gitmek istiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opera22 -- 23 Ekim 2016; 19:34:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opera22

quote:

Orijinalden alıntı: Geometry

İzmir Çankaya'daki Tasarı çok aşırı iyiydi oranın öğrencisi olmadığım halde yardımcı oldular. Yediiklim aynı şekilde sıkıntılıydı 3 kez bina değiştirdik. Disiplinsiz düzensiz şekilde ilerledi kendim çalıştım desem yeridir. Hoca kafasına göre gidiyordu programı yoktu.

bende gitmeyi düşünüyorum deneme sınavları falan yapılıyor mu ? birde anlaşılmayan yerler için öğretmenlerden yardım isteyebiliyor muyuz yoksa dersi anlatıp gidiyorlar mı ? dersler zaten internettede var önemli olan anlaşılmayan yerleri sormak ve deneme bu yüzden gitmek istiyordum

Deneme sınavları kurum içi ve Türkiye geneli olarak yapılıyordu. Birebir soru çözümü de oluyor diye biliyorum. Yüz yüze konuşmakta fayda var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.