Şimdi Ara

DGS Hakkında Birkaç Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şu anda MEB'de memurum. Önlisans olarak atandım. 4 yıllığa tamamlamak istiyorum.

Atatürk Üniversitesi Açıköreğim Fakültesi Adalet Önlisans bölümünden mezunum.

Ayrıca Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim Sosyal Hizmetlere kaydoldum ama sadece 1 dönem sınavlara girdim atanınca gerek duymadım bıraktım yani şu anda pasif.

* Ben yine açıköğretimden devam etmek istiyorum 3. sınıftan devam edeceğim bölümler var mı ? Yoksa 1. sınıftan mı başlanıyor 4 yıllığa. Bölüm Adalet

** Anadolu Üniversitesini tecih edersem o yarım bıraktığım Sosyal Hizmetler kayıta engel olur mu ? AÖF bürosuna gidip sildirteyim mi ?

Cevapları AÖF'yi telefonla arayarak öğrendim konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMEHUNTER -- 26 Mayıs 2017; 15:37:21 >

• Cevabınızı almışsınız, ancak başka merak edenler için yazıyorum:

1. Üniversitesine göre değişmekle birlikte, örgünde çoğu zaman 1. sınıftan (muaf saydırılan dersler sonucunda 3 yılda bitirme imkanı var), AÖF'de ise 3. sınıftan başlanılıyor.
    2. Anadolu AÖF kazanırsanız kayıt yaptırmanız için öncelikle Sosyal Hizmetler bölümüne olan kaydınızı sildirmeniz gerekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.