Şimdi Ara

DGS çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba önlisans okuyorum 2. sınıfa yeni geçtim DGS girmek istiyorum ancak ciddi anlamda hayatımda neredeyse hiç ders çalışmadım matematik konusunda aşırı kötü bir altyapım var çarpım tablosunu dahi ezbere bilmiyorum anca Türkçe ile ilerleyebileceğimi düşünüyorum ama çalışmak için nereden başlamalıyım nasıl devam etmeliyim bilmiyorum hususi olarak hiç test kitabı alıp çözmedim ilk defa böyle bir heves var içimde matematik ve Türkçe konusunda kendimi geliştirip DGS den iyi bir puan alıp lisans okumak istiyorum yol gösterecek tecrübeli arkadaşlar hocalar yardımcı olursanız sevinirim ümitli bir öğrenci yi kırmayın

okuduğum bölüm büro yönetimi ve yönetici asistanlığı hiç istemeyerek biraz çevre zoru ile girdim sınavda üniversite tutmasın diye sallamıştım yine tuttu ve şuan ortalamam 3.45

genel olarak merak ettiklerim :

nasıl başlamalıyım ?
    nasıl devam etmeliyim ?
    hangi konulara hangi kaynaklardan çalışmalıyım ?
    ne kadarlık bir çalışma gerekiyor ? ( alt yapısı berbat olan bir kişi için ve zamanı iş nedeni ile kısıtlı olan biri için )

Not : atl meslek lisesi mezunuyum hiç çalışmadığım için ygs 4 ten 204 puan ile girmiştim bu bölüme
    şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 15 Temmuz 2018; 15:45:33 >

• Turkce icin kitap oku paragraf sorulari çöz ve KESİNLİKLE DENEME ÇÖZ

Mat için Antrenmanlarla mat 1 çöz sonra hocalara geldik,fem gibi YouTube kaynaklarindan konu calis sonra o konuyla ilgili soru çözerek direk soru tiplerine alış ve KESİNLİKLE DENEME ÇÖZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DGS ye nasıl hazırlanılır ya da çalışılır gibi sorularınız varsa aklınızda https://www.flaneire.com/dgs-ye-nasil-hazirlanmali/ blog yazısına bakın.
    Biliyoruz ki dgs hakkında çok az kaynak var ve nasıl hazırlanmak gerekir bilemiyoruz. Burada adam ösym birincilerinin taktiklerini baz almış ve üzerine kendi tecrübelerini de eklemiş aklında ki tüm soruların cevabını vermekte, biraz uzun ama hem anlatımı güzel hem de evet ya aynn ya diyeceksin. dgs yi kazanmanın en güzel yolunu anlatmış arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartelgs -- 10 Ağustos 2018; 12:35:20 >
  • cartelgs C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim inceleyeceğim

• Yeni DGS için yeni kural çıktı

Sözeli full yapsan bile 1 Matematik yapmazsan puan alamayacaksın.

Yani mecburen mat çalışmalısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dgs için hazırlamayı düşünüyorum. Aynı durumdayım. Tamamen hazırlanmak tahmini ne kadar sürer? 6 ay, 7 ay?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Yeni DGS için yeni kural çıktı

Sözeli full yapsan bile 1 Matematik yapmazsan puan alamayacaksın.

Yani mecburen mat çalışmalısın
    haberim var hocam 1 tane yapacak kadar öğrenirim herhalde
  • dgs wp grubumuza bekleriz gelmek isteyen pm atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ripendis kullanıcısına yanıt
    Pm atıyorum hemen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.