Şimdi Ara

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
25
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım memnun kalmışsınızdır sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yakın zamanda güzel bir araba ile yanınıza uğrayacağım hocam.
  • Boya koruma ve motor temizliği için fiyat istedim birde uygun olursa cumartesi için randevu talep ettim.

• F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bekliyoruz :)

• 06.05.2016 cuma gününe boya koruma ve detaylı iç temizlik için randevumuzu aldık izlenimlerimi aktaracağım bi aksilik olmazsa...
  • Bugün aracımı boya koruma için verdim. Akşam bir aksilik olmazsa sonuçları yazarım.
  • Aracıma boya koruma yaptırdım. Genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Baya iyi işçilik çıkarmışlar. Bir de hoşuma giden bir tarafı söyleyeyim. Aracıma sadece boya koruma yaptırmama rağmen aracın içini de temizlemişler. Daha önce hiç boya koruma yaptırmamıştım, o yüzden bu rutin bir şey mi bilemiyorum ama benim hoşuma gitti.

Tek bir olumsuzluk söz konusu oldu. Ön tamponda, seyahat esnasında yapışan sivrisinek kalıntıları çıkarılamamış. Bülent usta çok uğraştığını ama çıkaramadığını, bunların sadece zımpara ile çıkarılabileceğini, onun da daha sonra kabarma yapabileceğini söyledi.

Ama yine de beni arayıp zımpara yapılmasını isteyip istemediğimi sorsalardı daha iyi olurdu. Neticede arabanın en görünen yeri olan ön tamponda (her iki taraf ve plaka çevresi dahil) sivrisinek kalıntıları hala duruyor.
  • Ellerinde Meguiars Gold Class Bug and Tar Remover yoktu heralde. Megin böcek temizleyicisidir.
    Ya da meg o kadar da kaliteli bir ürün değil

• suat_simsek kullanıcısına yanıt
    Çok beklemiş sinek izlerinde problem yaşandığı oluyor sinek ilacı kullanılmış ama çıkarmamış sinek temizliği bikaç kez yapılmalı bu durumlarda ya da yolculuğun olduğu gün temizlenmesi gerekir size bilgi verilmeme sebebi biz sıkıntı yaratacak bir uygulama varsa siz istesenizde biz yapmıyoruz zımparayla zorlamaya gerek yok musayit bir gün yine uğrayın yine sinek ilacı uygulasınlar mutlaka etki göstercektir.
    Boya koruma ile ilgili bi sıkıntınız olmaz zaten çok teşekkürederiz iyi yorumlarınız içinde iyi günler de kullanın aracınızı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Keşke usta bana o şekilde söyleseydi. Neyse... En kısa zamanda sinek izleri için tekrar uğrayacağım. Bir de iç temizlik yaptırmak istiyorum.
  • suat_simsek kullanıcısına yanıt
    Dün aracınız içerdeydi detaylı temizlikte tamam sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Dün aracınız içerdeydi detaylı temizlikte tamam sanırım :)

Detaylı temizlik de yaptırdım ve genel anlamda memnun kaldım. Usta, sinek kalıntıları için tekrar uğraştı. Pek işe yaramadı ama en azından elinden geleni yaptığını düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba Dün sıcak fırsatlarda gördüğüm ilan üzerine saat 15:00 gibi Dağhan beyi arayıp şimdi gelsem akşama birtermi diye sordum oda sağolsun ok ledi işyerime çok yakın olmaları bana çok ciddi avantaj oldu 5 dk içinde dükkana ulaştım tabi önce ekspertiz yaptılar arabamda çok fazla fırça izi olduğunu %80 sonuç alabileceğini söyledi Ustabaşı Bülent bey Kapılarımda bir çok diğer araçların kapı izleri vardı siyah renk araçta çok can sıkıcı oluyor neyse işleme hemen başladılar önce yıkama yapıldı kuruttuktan sonra kaputun ortasından bir bant çekti bülentbey ilk katı uygulayınca size ne olacağı hakkında bir fikir verir diye

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

Sonuç inanılmaz iyiydi daha ilk katta bu olduysa sonuç mükemmel olur düşüncesi zaten kafama oturdu sonra bir kaç resim çekip çıktım 1-2 saat sonra gelirim diyerek .çıktım

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

terar geldiğimde son katı attıklarını sonra yıkayıp cilalayacakları söylediler bu arada kapı yanlarındaki o diğer araçların kalıntılarından eser kalmamıştı bu beni çok mutlu etmişti yaklaşık 30 dk sonra Bülent usta aracın yanına çağırdı Gözlerime inanamadım sanki arabam sıfır oldu sağolsunlar arabanın içininide güzelce temizlemişler gerçektende yorum yazan arkadaşlara teşekkür ettim DG car sayesinde arabamın fırçayla yıkanmamasını öğrendim her yıkama için kendilerine gideceğim aşağıdaki resimlerde görüleceği üüzere sonuç mükemmeldi bir kaç blok aşağıda car wax var bizim orda bana 400 tl fiyat vermişlerdi komşu indirimi 300 olur demişlerdi 160 tl ye bu hizmet mükemmel inanın 3-4 saat sizin aracınızla 2 kişinin sürekli çalıştığını düşünün günün yarısını size harcıyorlar ve Özellikle Bülent bey işinin inanılmaz uzmanı çok titiz sizin soracaklarınızı daha siz sormadan tek tek açıklıyor bu tip işini severek yapan insanları desteklemek gerekli kesinlikle ben Ankarada ki tüm forumdaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum size asla yapamayacağı şeyi söylemiyorlar sizi arabamın resimleri ile başbaşa bırakıyorum ...

Bu Arada tam aracımla şirketin önüne geldim park edip şöyle doya doya bakayım dedim aman Allahım bir yağmur yağdı inanamazsınız 2 dk bile keyfini çıkaramadım sonra akşam yine yağmurda rutin trafik yoldaki pis su mahvetti arabamı :( hava durumuna bakmadan benim gibi gaza gelmeyin en azında bir kaç gün şöyle göz zevkinizi alırsınız yoksa benim gibi hayal kırıklığı ... .

• merhaba, aracıma detaylı temizlik yaptırmak istiyorum. Koltuklarda ekte gönderdiğim şekilde lekeler var. Detaylı temizlikte bu lekeler çıkar mı?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2248250/e0577666-ff97-4769-9002-bb543ad93e07.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2248250/90a2445a-dc3e-4a0f-a97d-d792dcbe8854.jpg

• 0sedan 0 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanınız aracınızı kazasız belasız her zaman bekleriz :)

• controlf5 C kullanıcısına yanıt
    Detaylı temizlikle birlikte bu lekelerin hepsi çıkar merak etmeyin. Koltuklarınızda yıpranmada var onlara bişi yapılmaz ama o lekeler çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 27 Nisan 2016; 11:49:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Detaylı temizlikle birlikte bu lekelerin hepsi çıkar merak etmeyin. Koltuklarınızda yıpranmada var onlara bişi yapılmaz ama o lekeler çıkar.

peki temizlik yapıldıktan sonra koltukların düzgün bir şekilde kuruması için havaların biraz daha ısınmasını beklemeli miyim?
  • controlf5 C kullanıcısına yanıt
    Eğer ekstra kurutma isterseniz biz yapıyoruz isteğe bağlı olarak kurutup teslim ediyoruz ama kimisi istemiyor kendiliğinden kurusun istiyor öyle durumlar için havanın sıcak olması tabi daha iyi olur.

• Bu işlem için arabanın yüksek modelli olmasına gerek var mı?

Mesela benim aracım 2004 Chevrolet - Kalos

Uygulama yapılırsa olumlu sonuç alınır mı?

• Yarında ben gideceğim dağhan beyin yanına, forumdaki yorumlara göre iyi olacağını düşünüyorum. Araç babamın, peugeot 206 sedan siyah renk uygulamadan sonra buradan resimlerini paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.