Şimdi Ara

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
25
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar bu boya koruması dediğiniz pasta cila yapmak dimi ? arabam siyah sanayide pasta cila atan yerlerle aynı uygulamayı mı yapıosunuz?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Hayır tabi ki sanayide yerli üretim ürünle bir kat yapılan pastayla alakası yok uygulamanın aracınız önce temizlenir ithal ürünlerle 5 aşamadan oluşan çizik giderme ve boya koruma yapılır araçınızın boyası yenilendiği gibi ultra parlaklık sağlıycak bir uygulamadır

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Hayır tabi ki sanayide yerli üretim ürünle bir kat yapılan pastayla alakası yok uygulamanın aracınız önce temizlenir ithal ürünlerle 5 aşamadan oluşan çizik giderme ve boya koruma yapılır araçınızın boyası yenilendiği gibi ultra parlaklık sağlıycak bir uygulamadır

işte benim söylemek istediğimde sanyide yapılan pasta ciladan istiyorum ben çünkü siyah arabalarda o çok güzel parlatıyor arabayı. Sizinki o kadar performans veriyor mu pasta cila kadar onu merak ettim
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Sanayide aldığınız hizmet bizimkinin yanında çok basit bir işlem tabi ki daha iyi bi parlaklık söz konusu olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Sanayide aldığınız hizmet bizimkinin yanında çok basit bir işlem tabi ki daha iyi bi parlaklık söz konusu olucak

tamamdır, teşekkürler o zaman en kısa zaamanda uğramayı düşünüyorum yanınıza. önceden rezervasyon gerekiyor mu ? arabayı kaç saat içinde teslim edebiliyorsunuz?
  • Randevu almanız gerekiyor gelmeden önce süre aracın durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 4-5 saat sürüyor
  • Ayin 25 i icin randevumu aldim. Aksi bir durum cikmazsa gittigimde goruslerimi ve resimleri yine buradan paylasacagim.

• Arkadaşlar hafta sonu için bugünden randevunuzu almanızı tavsiye ederiz

• Bugun randevu uzerine boya koruma yaptirdim. Acikcasi pekte bekledigim gibi olmadi. Daghan beyi goremedim. Araci almaya gittigimde Ortagi vardi. Oda kaza yapmis tekrar gecmis olsun. Sabah beni teslim saati icin arayacaklardi aranmadim. Ustanin cenazesi oldugu soylendi.
    3'te yetismesi icin rica etmistim. 8:45 te birakmistim.Kilcal cizikler hala duruyordu.japon arac boyasi ince gibi klasik sozleri duydum. Sol iki kapi altinda yapiskanli noktasal beyaz maddeler vardi. Arac kirmizi oldugu icin yakindan bakinca belliydi. Elime bez aldim ben cikarmaya calistim. Sonuc olarak fiyat performans 10 uzerinden 7. Oda istedigim gibi olmasada bir emek harcandigi icin. Bir daha gidermiyim. Hayir.

• shevchenko320 kullanıcısına yanıt
    Dün sizinde bahsettiğiniz gibi bikaç aksilik oldu o yüzden arayamadık gerçekten kusurabakmayın araçla ilgilide bilgi aldım şimdi klasik laf olarak düşünmeyin uzak doğu ve japon araçlarının vernikleri çok ince olduğu için son sınıra kadar çalışıyoruz ancak belli bir seviyeden sonra boyanın yanma olasılığını düşünerek ustamız devam etmez boyayı aşırı ısıtamaz yani biz çiziklerin %70 alabiliriz ama siz uygun bi zamanınızda tekrar gelin isterseniz aracı beraber bidaha inceliyelim yapılması gereken eksik bişi olduysa bidaha yaptıralım önemli olan sizin memnuniyetiniz bizim için

•  DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

Bugün ki misafirimiz siyah bravo ;)

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
     DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

Daghan Beye ve Bülent ustaya teşekkür ederim.Benim aracın farklı sorunlarından dolayı işlem ücreti biraz daha fazla olmasına ragmen gerçekten içime sindi.Ayrıca aracın içinide ufaktan elden geçirmeleri hoş olmuş.Bi eksikligi farkettiginde hemen düzeltmeleri ger.ekten güven veriyor.Kısacası ihtiyacı olan denesin bi asksilik olsa dahi her türlü yadımcı olmaya çalışan bir ekip var. Hayırlı işler dilerim

• İyi günlerde kullanın aracınızı her zaman bekleriz :)

• pm lere cevap veriyor musunuz yazdım ama dönüş olmadı.

• mltya44 kullanıcısına yanıt
    Kusurabakmayın çok fazla pm geliyor gözümüzden kaçmış olmalı cevaplandırdım şuan sorularınızı

• Merhabalar; yeni aldığım 2004 hyundai elantra aracım için gelmeyi düşünüyorum ama, kuaför hizmetiniz de var mıdır? Daha önce aile arabası olarak kullanılmış, koltuk üstlerinde lekeler var ve tavan bariz şekilde kirli. Fiyatlandırmalar nasıl, pasta cila ile beraber paket olarak bi indiriminiz olursa hemen randevu alalım

• Bugün aracımın götürdüm. Firma yetkilileri yoktu. Sagolsun bulent bey ilgilendi.Gelelim uygulamaya;
    Daha önce 2 kez boya koruma yaptırdım. İçlerinde burası 3. Sırada. Nedenine gelecek olursak sabah 9 dan 14 e kadar süren işlemin sadece 2 saati arabayla ilgilenildi. Geri kalan süre personelin haklı olarak dinlenmesi diğer araçlarla ilgilenilmesi vb. Aracımda belli bölgelerde toplu iğne ucu kadar reçine kalıntıları olduğu bunları temizlemeden boya koruma işlemi yapılmayacağı belirtildi. Daghan bey ile telefon görüşmemizde bunların kil ile temizlenecegi o yüzden arabayı saat 14 de değilde akşama hatta yarına kalacağı bilgisi ve bu işlem için ekstra olarak 100 tl ücret talep edildi. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Sıkıntı recinelerin fazla abartilmasi yarım gün hatta ertesi güne sarkitacak işi 2 kişinin 15 dk hadi 30 dk bu işlemi bitirmesi. Yani demem o ki belki firma yetkilisi görseydi 100 değilde belki 50 tl diyecekti.(çünkü telefonda söylediğiniz kadar ayrıntılı bi kil temizliği yapılmadı 15.dk) Telefonla biraz ezbere oldu. kil temizliği ve boya koruma işleminin saat 1 de bitmesi. Bu araba içime sinmedi dediğimde nasıl sinmedi ne yi vardı denmesi. Rica ile ile bi kat daha wax atılması bulent bey sağolsun. İlave bir bilgi geçmiş tecrübelerime dayanarak wax hare giderici ürünlerinin çok az kullanılması. Süngeri üzerine mercimek tanesi kadar damlatip tek kapıyı bununla yapmak pek doğru gelmedi. Sonuç olarak mekan güzel personeller iyi fakat yapılan işin firmanin elindeki kaliteli ürünler işini bilen personel gibi imkanlarla bu kadar çıkması hoşuma gitmedi.Kıl uygulamasının fiyatının yapılan ise göre fazla alınması. Belki firma yetkilileri olsaydı recinelerı ve çıkartma safhasini görselerdi 100 tl almazlardi. B3lki benim arabamın rengi beyaz o yüzden koyu renkli araçlara nazaran daha az farkediliyor.
    Bunların dışında personelin 1 dediğinizi iki etmemesi, siz söylemeden iç temizliğinin yapılması çok iyi. Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozkan4 -- 25 Haziran 2016; 21:05:27 >

• mozkan4 M kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tskler hocam. Normalde bende bugun icin randevu almistim fakat isyerindeki aksilikten dolayi randevumu pazara aldirdim. Beninde aracim beyaz oldugu icin en buyuk soru beyazda boya korumanin nasil olacagiydi ve uygulamanin gercekten ozenerek mi yoksa ustunkoru az malzeme kullanarak mi yapilacagiydi. Umarim bende boyle bir uygulamayla karsilasmam. Sonucu yarin yazacagim.

• boya koruma uygulaması araçlara ne sıklıkla yapılmalı? senelik mi mesela?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.