Şimdi Ara

dfsfsdfds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 1 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • herdogan80 (8 mesaj) Time Traveller (5 mesaj) NEŞELİMEŞEODUNU (5 mesaj) aeronics (4 mesaj) kir-pi (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Giriş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dssdaadsdas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anafor41 -- 10 Mart 2016; 0:59:07 >

|
    |
    yararı yok zararı var sözümona bu cihazların
    |
    |
    televizyondan aldım... adamlar yalanmı soylicek

Orijinalden alıntı: anafor41

Bu lafı duydumda televizyondan satış işine girmeyi bile düşündüm arkadaş ne demek adamlar yalanmı söyleyecek %100 yalandır.Araştır gör.
    |
    |

onların reklam olduğunu hiç düşündün mü? ALO veya OMO da reklamlarda her lekeyi çıkarıyor ama nedense bizim evde öyle olmuyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1660 Mesaj
    Bir de şu deterjansız çamaşır yıkama topu var di mi :)
    Satan adamlar bile daha nasıl temizliğini çözemediler. İlk nano teknoloji ile temizliyordu. Sonra iyon oldu. En son gördüğümde manyetik alanla kloru kireci yok edip (breh breh breh), elektroliz yöntemiyle sudaki oksijeni açığa çıkartıyormuş. Bakalım daha neler göreceğiz. İşin ağlanılacak yere gülünecek yanı da televizyondakiler yalan mı söyleyecek fikrinin çok sabit olması. En son arısız bal yapıp daha sağlıklı olduğunu idda eden bir firmanın reklamını görmüştüm. Neremle güleceğimi şaşırmıştım

söyleyecek başka sözüm yok!!
    |
    |

Hocam iade edin.sigortaya yakın takın vs palavra.

Yıllardır mesleğin içindeyiz sayısız deney ve gözlem yaptık üstüne bu gözlemleri formüllere döktük kitabını okuduk hesapladık ettik.

Sonuç:elektrik tasarruf cihazı dediğiniz şey tasarruf etmez üstüne elektrik harcaması yapar.

Eğer ikna olmazsanız buradaki arkadaşlar veya ben size detaylı izah edebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: aeronics

Satan adamlar bile daha nasıl temizliğini çözemediler. İlk nano teknoloji ile temizliyordu. Sonra iyon oldu. En son gördüğümde manyetik alanla kloru kireci yok edip (breh breh breh), elektroliz yöntemiyle sudaki oksijeni açığa çıkartıyormuş. Bakalım daha neler göreceğiz. İşin ağlanılacak yere gülünecek yanı da televizyondakiler yalan mı söyleyecek fikrinin çok sabit olması. En son arısız bal yapıp daha sağlıklı olduğunu idda eden bir firmanın reklamını görmüştüm. Neremle güleceğimi şaşırmıştım

Fuarda haşere kovucu diye cihaz satılıyordu(150tl).

Dedim bir bakayım neymiş standa yaklaştım,buyrun beyfendi dedi görevli.

Bakabilirmiyim ürünlerinize dedim tabi dedi o anda firma temsilcisi geldi hemen bir tanesini tanıtmaya başladı fare vs kovar falan filan sayıyor

Bir anda cihazın içini açtı ve başladı anlatmaya şu gördüğünüz amerikada özel olarak getirdiğimiz son teknoloji entegre içinde özel yazılımı var bu sayede bütün haşereleri kovar. Şöyle bir baktım Devre tanıdık geldi

Cihazı elime aldım entegreye baktım tahmin ettiğim gibi son teknoloji özel yazılımlı entegre ben kendimi bildim bileli piyasada olan

NE555.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2272 Mesaj
    quote:

arkadaslar bugun acura elektrik tasarruf cihazı aldım...aslında sigortaya en yakın yere takılması gerekiyormus..ama bizim prizler sigorta uzakta...her hangi bir yerde prize taksam tasarruf saglarmı tamamen ?

sayaca en uzak yere tak, daha az elektrik harcar.
    yada baş ucuna tak, ledi gece lambası olur.
    |
    |
    Elektrik kurumunuzu arayayarak sorabilirsiniz.Bu cihazların elektrik tasaruffu sağladığına dair Belge yada onay vermemektedirler.Ona verdiğiniz Yüklü para ile evde varsa Flamenli ampulleri Yeni nesil 7wattlık 10-20bin saat lamba ömürlü aydınlatma ürünlerinden alsaydınız.Daha verimli olurmuş.
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

quote:

Orijinalden alıntı: aeronics

Fuarda haşere kovucu diye cihaz satılıyordu(150tl).

Dedim bir bakayım neymiş standa yaklaştım,buyrun beyfendi dedi görevli.

Bakabilirmiyim ürünlerinize dedim tabi dedi o anda firma temsilcisi geldi hemen bir tanesini tanıtmaya başladı fare vs kovar falan filan sayıyor

Bir anda cihazın içini açtı ve başladı anlatmaya şu gördüğünüz amerikada özel olarak getirdiğimiz son teknoloji entegre içinde özel yazılımı var bu sayede bütün haşereleri kovar. Şöyle bir baktım Devre tanıdık geldi

Cihazı elime aldım entegreye baktım tahmin ettiğim gibi son teknoloji özel yazılımlı entegre ben kendimi bildim bileli piyasada olan

NE555.

+1000
    |
    |

• Yarbay
    2555 Mesaj
    halkı dolandırmak için türlü türlü yollar çıkıyor bıktık artık yok 5 kavanoz bal 100 liraymış yok nanomatik ile 89 lira vererek 3000 lira tasarruf edecekmişiz.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: herdogan80

http://www.brightuse.com.tr/ arkadaşlar peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz patent var falan filan diyorlar

evinizde reaktif gücü ölçen sayaç varsa evet işe yarar ancak evlerde sadece aktif sayaç kullanılır ve bu sayaçlar reaktif enerjiyi ölçmedikleri için bu cihazlar bir işe yaramaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1660 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: herdogan80

http://www.brightuse.com.tr/ arkadaşlar peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz patent var falan filan diyorlar

Demesi bedava. Kalite belgesine sahip dedikleri cihaz aslında kalite belgesine sahip parçalardan (ne kadar inandırıcı orası ayrı) imal edilmiş. İki söylem arasında dağlar taşlar kadar fark var. Trifaze elektriğiniz yoksa (ki Türkiye'de evinde trifaze elektrik bildiğim kadarıyla meskene verilmiyor) bu aletlerin alayı fasa fiso. Bu aletin araba versiyonu bile vardı. Bulursam koyarım buraya. Çakmağa takıp yakıt tasarrufu sağlıyormuş. Ateşlemeyi düzgün yaptırıyormuş.

• Yarbay
    2555 Mesaj
    peki zaten ben bunlara inanıp para vermem sadece neden böyle bir belge aldıklarını sormuştum cevapımıda aldım
    |
    |
    Her Zaman Elektiriğim 45 tl geliyordu...Cihazı taktım 28 tl geldi Hepiniz Boş Konusuyorsunuz Arkadaşlar...ben 2 tane daha alıcam...
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.