Şimdi Ara

DFix Aile Spor Paketi, ilk ay süper paket varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bugün dsmart modül aldım. indirim vardı 100 tl ye aldım. Aile spor paketi. normal d smart aile paketi alinca ilk 2 ay mega paket hediye. modülde de aynı durum geçerli mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet donanimhaber halkı cevap veren yok mu

• Yok dsmart uzerinden alman lazim olmasi icin

• hadi be. hocam peki hic bisey yok mu düz aile spor paketi mi. paketin kendisi boş zaten. ben spor sevmiyorum. bi kac belgesel paketi var. neyse belki 1 ay filmdizi falan açabilirler

• n11 den aldığım aile spor paketi modülü kullanıyorum. bir aydır tüm kanallar açık ayrıca bir yıl dsmart go da hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castlavia -- 25 Kasım 2018; 9:55:38 >
  • Hocam yani bir ay bütün kanallar açık demi. Birde şimdi bi arkadaş geldi ve dedi ki:Sen bunu 100 TL ye almışsın, buna her ay 29 TL para verecen dedi.

Ben 100 tl ye aldım, bu peşin değil mi şimdi??

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-smart-cam-modul-aile-sporbelgesel-1yillik-efsane-cumaya-ozel-P300661896
    Ürün linki bu. ben 100 tl ye aldım şimdi 169 olmuş.
    Lütfen hocam söyleyin başka para verecek miyim bunun için
  • evet arkadaşlar cevap verecek olan var mı?
    bi önceki mesajımda linkini attığım Dsmart modüle başka para verecek miyim. 100 tl ye aldım
  • hocam aldığınız satıcıya sorun ek ücret çıkar mı diye. muhtemelen çıkmaz ama siz yine de içiniz rahat etsin diye sorun bence.

• Tamam hocam watsapdan yazdım görülmedi. Pazar günü ulaşamıyoruz benim bildiğim. siz ürün linkine baktınız mı. taahhüt yok,aktivasyon ücretsiz falan yazıyor
  • Kesinlikle ek ücret yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.