Şimdi Ara

DFI VENUS / EXPERT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir arkadaşımın isteği ile bu soruyu soruyorum :)

dfı expert mı yoksa Venus mu daha iyi ....

ben venus diyorum ama o expert daha iyi diyor :)

yorumlarınızı bekliyorum

• tabıkı venus
  • bende öyle diyorum ama :) başkası ona expert daha iyidir demiş...bana inanmıyor
  • dfı venus zaten sınırlı sayıda uretılen bır bord expert ıse bızzat kullandım kı belkı sonradan bıoslarla duzelmıstır ozellıkle tccd remler ıle uyumsuz ama venusde boyle bır sorun yok
  • evet abi bende biliyorum...venus 1000 tanecik var zaten TR dede 1-2 tane olsun en fazla
  • iddaa ediyorum dfı expert o kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Bence expert
  • dfı expert
  • ya arkadaşlar ...expertten kaç tane üretildiği belli değil ?? VENUS özel üretimdir ve tansel arkadşaımızın dediği gibi DFI ın en sorunsuz ramlerle en iyi çalışan anakartıdır

edit : Yemeğine iddaya girdik arkadaşlar :) hesap 100 ytl çıkar en az :) bilen kimse yok mu yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierra -- 5 Kasım 2006; 23:54:21 >
  • Expert miş
  • expert mi ya ne expert i hadi gidin ya ultra-d bile expert den daha stabil bilmeden konuşmayın şu andaki expert bioslarıyla hiç bişey yapamazken venus un tccd ile ve diğer ramler ile uyumluluğu çok iyi ve stabil ayrıca overclock+ları ise cabası... venus denilen anakart neredeyse dunyada en iyi anakart dan biridir bu boyle biline ki bi anakart dan 1000 tane uretiliyosa vardır bi özelliği ki expert in fiyatı 230 dolar iken venus un fiyatı 350-400 dolar...

ayrıca 2 anakart ı da kullandım expert 5 para etmez en başta dediğim gibi ultra-d alırım daha iyi... ama venus cidden taş gibi ve bence dunyadaki en iyi amd s939 anakart ı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykunsezer -- 6 Kasım 2006; 0:12:57 >

• venus olsa gerek expert cok uretildi venus her halukarda venusdur

rem uyumu daha iyi
  • uzun süre s939 kullandım ve bırcok board deneme fırsatım oldu..expert ve sli dr kullandım dfidan..expert sli için cok mantıklı bir seçim geniş vga aralığından dolayı..Ancak tccdler için biraz aksayan yönleri war..ozellıkle bh5 için kullananlar için ideal...

Ancak venus ise dunyada 1000tane üretilmiş ve tccd için olan zaaflar giderilmiş bir model..Trde sadece fenomenhaa arkadaşta var bildiğim..

Boşa tartışılcak yada konuşulcak birşeyi yok..venüs daha üstün bir model expertten..
  • Yaptıkları yorumlar için bütün arkadaşlara tekekkür ediyorum :)

sayelerinde güzel bir kasa + TR de bulunamayan 550 W lık power kazandım
  • Tabiki venus acik ara.Venusun ana farkliligi kusursuz ramkullanimidir.Bilindigi uzere expertte tccd zaafi ultra= ise bh5 zaafi vardir zaaf demek tam olarak dogru olmasada zayiftir. ancak venusta bu ramlerin kullanami mukemmldir.hayatim boyunca kullanmis oldugum en iyi mobo cok rahatlikla soyluyebilirlm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ramadane

iddaa ediyorum dfı expert o kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

DFI EXPERT diyorum üstadıma katılıyorum

• VENUS
  • tartışması bıle anlamsız tabııkı VENUS , OLSADA kullansak
  • yok arkadaşı kandırmışlar expert daha iyi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierra -- 6 Kasım 2006; 10:26:12 >
  • arkadaş bayağı bi kek miş...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.