Şimdi Ara

DeXTeR Yeni Usa Yapımı Dizimiz [:D]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DeXTeR Yeni Usa Yapımı Dizimiz [:D]

quote:

konuyu şöyle özetleyebilirim: kahramanımız dexter morgan (six feet under'daki david fincher'ı oynayan adam oynuyor) bir seri katil ancak katilliğini farklı amaçlar için kullanıyor. (bunu söylersem spoiler olur) kendisi aynı zamanda bir adli tıpçı, bu sayede polisler hakkında her şeyi biliyor ve çok akıllıca hareket ediyor.

olaylar miami'de geçiyor, ortam, çekimler, cinayet sahneleri falan mükemmele çok yakın. bence bir deneyin, bu dizi çok tutacağa benziyor ama keşfedilmesi lazım. : )

şimdiye dek 4 bölümünü izledim ve gerçekten muhteşemdi. tereddütsüz tavsiye ederim.

cmfasa'a Teşekkür ederiz...

Divxplanette Altyazıları Mevcut Lost,Heroes,Prison Break Dizilerinin Ara vermesi nedeniyle Arayışa Kaymıştım.. Diziyi Çok Övdüler BURADA

İzledim ve Gerçekten Güzel Bir dizi

tavsiye Ediyorummm

• LOST, HEROES, PRISON BREAK in arada olmasıyla 24'e başladım ve 3 hafta oldu 5.sezon bitmek üzere tekrar arayışa koyuldum ve JERICHO'yu buldum ilk 11 bölümü izledim ve o da arada..şimdi bu diziye bakıyorum da ilginç ama aksiyon-sürükleme-merak 3lüsü pek yok gibi..
  • bu heroyu çok sevmiş millet ... yuh kaynağa bak millet akmış diziye bende ekliyim bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

bu heroyu çok sevmiş millet ... yuh kaynağa bak millet akmış diziye bende ekliyim bari

valla İzlemeden kesinlikle birşey anlaşılmıyor dostlar..

ben Lost'a 'bu ne la ben bunu izlemem diyordum,ada da bilmem ne diyordum' ama Şuan Tiryakisiyim..

diziyi beğenen çok Empyrium isterse bir iki bölüm çek bak sararsa..
  • torrentte mevcut mu bakalım mevcutsa ilk 2 bölümü çekerim
  • Dexter ilk 5 ime hızlı bir giriş yaptı mükemmel bir dizi bence özellikle kitabı çok güzelmiş.
    Kesinlikle insirin bence

1.Heroes
    2.Scrubs
    3.Lost,Dexter
    4.Nip Tuck,South Park
    5.House

daha prison breake başlayamadım bile tüm sezonlar var ama işte zaman bulamıyorum
  • tavsiyeniz üzerine ilk bölümü indirdim ve izledim ; gerçektende izlenilmesi gereken bir dizi. lost , jericho ve heroes tatile girince iyi oldu. bu 3 dizi gibi benzer macera konulu dizi önerileriniz var mı ? prison break çok konuşuluyor ama tarzı nedir ?
  • Dexter, Cnbc-e'nin yeni yan kanalı E2'de yayınlanacakmış...

e2'ye digitürk kanal 50'den ve uydudan frekans: 11892 mhz, polarizasyon: horizontal, sembol rate: 12800'den ulaşılabilir.
  • LOST'u özledim

24 bitti sırada 4400 e baslamak var. Bu diziyi de duydum cok övdüler bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapotka

Dexter, Cnbc-e'nin yeni yan kanalı E2'de yayınlanacakmış...

e2'ye digitürk kanal 50'den ve uydudan frekans: 11892 mhz, polarizasyon: horizontal, sembol rate: 12800'den ulaşılabilir.

kablo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

LOST'u özledim

lost ve heroes dan sonra çok basit geliyor özellikle heroes dan sonra izlemek bile istemezsin
    başladım ben 4400 a ama yani karşılaştırmadan edemiyorum heroeslan dağlar kadar fark var
    o kadar güzel bişiyi izleyince daha düşük izlemek kötü oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

LOST'u özledim

roland3tr arkadaşa katılmamak mümkün değil..

heroesdan sonra kesınlıkle tatmın etmıyor insanı..

Battlestar galactıya başladım bende ümitsiz bir şekilde..Bu aralar pek dizi yok malum (:

ancak dizi mükemmel gercektende..heroes prıson break tarzı diziler kadar heyacanlı..Kesınlıkle buna başla salla 4400ü
  • @Pega seni buralarda görmek beni mutlu etti. Uzun zamandır sesini duymamıştım. Bakalım o zaman Battlestara başlayalım
  • Bende seni görünce mutlu oldum serseri..4400le zaman kaybetmene gönlüm razı olmadı

lost
    heroes
    prison break
    jericho
    battlestar galactica
    nip/tuck
    the o.c

benım süreklı takıp ettıklerım..Birçok diziye başladım ancak en tatmınkarları bunlardı..Ayrıca komedi için joey zaman gecırıp heroes boşluğu doldurman için 4400 izleyebilrsin..

dexter içinde cok olumlu yorumlar var ancak bildiğim kadarıyla dizi rayting yapmadığı gerekcesıyle yayından kaldırılmış yada kaldırılcakmış öyle bişey (:
  • yayından kalkacaksa hiç ugrasmayalım
  • İkinci sezon kanal tarafından istenmiş, yanlış olmasın.

quote:

Showtime Gives 'Dexter' Another Stab
    Production will begin next spring

Showtime has picked up a second season of the dark serial killer dramedy "Dexter."

Production on the 12-episode second run will begin next spring for a 2007 premiere.

"Dexter is a home run for us, both critically and in popularity," raves Showtime Entertainment President Robert Greenblatt. "The show was launched at the height of all the broadcast networks' fall premieres yet instantly became our #1 rated show. People seem fascinated by the moral ambiguity of Dexter, as played by the gifted Michael C. Hall. This character and the world of this show are a welcome addition to our 'premium' line-up."

Hall plays Dexter Morgan, a Miami PD forensics expert and part-time serial killer prone to killing some of the city's worst criminals. The show's first season has followed the plot of Jeff Lindsay's novel "Darkly Dreaming Dexter" and co-stars Jennifer Carpenter, Julie Benz and James Remar, among others.

Because Showtime keeps its viewership figures close to the vest, it's hard to know how many people are watching "Dexter," but the Oct. 1 premiere drew 600,000-plus viewers, making it the channel's second most watched one-hour drama premiere behind "The L Word."

Meanwhile, despite teasing "Weeds" finale viewers with the promise of a third season, Showtime is still reportedly finalizing a formal deal, though an announcement is expected soon.

• quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bende seni görünce mutlu oldum serseri..4400le zaman kaybetmene gönlüm razı olmadı

lost
    heroes
    prison break
    jericho
    battlestar galactica
    nip/tuck
    the o.c

benım süreklı takıp ettıklerım..Birçok diziye başladım ancak en tatmınkarları bunlardı..Ayrıca komedi için joey zaman gecırıp heroes boşluğu doldurman için 4400 izleyebilrsin..

dexter içinde cok olumlu yorumlar var ancak bildiğim kadarıyla dizi rayting yapmadığı gerekcesıyle yayından kaldırılmış yada kaldırılcakmış öyle bişey (:

hocam 24 gibi diziyi kaçırman kötü olmuş..ben aşık oldum bu diziye resmen
    utanmasam en başa 24 ü koyarım ama losttan korkuyorum

4400 bence de dandik bir dizi ama battlestarın ilk 2 bölümünü indirdim izledim ve bana saçma geldi ve bir şey anlamadım pek,çünkü indirdiğim 1.sezon ilk2 bölümü sanki ilk 2 bölüm değilmiş gibiydi previously on bg diyodu hatta ilk bölümde ben de anlamadım gitti..

• quote:

4400 bence de dandik bir dizi ama battlestarın ilk 2 bölümünü indirdim izledim ve bana saçma geldi ve bir şey anlamadım pek,çünkü indirdiğim 1.sezon ilk2 bölümü sanki ilk 2 bölüm değilmiş gibiydi previously on bg diyodu hatta ilk bölümde ben de anlamadım gitti..

keşke izlemeden önce bana pm atsaydın dermişim (:

3 saatlik bir mini series var sinema tadında..İlk önce onu izlemek gerekıyor..daha sonra sezon 1 den başlayıp devam edıyorsun..

Bu halıyle beğenmemen cok normal..Anlaman ımkansız nerdeyse mini series izlemeden..

zapotka

bende araştırdım ve yanıldığımı farkettım..Benım bahsettiğim dizi başka day break idi..Ufak bi yanlış anlaşılma olmus (:

dizidizi.net'den afganaf arkadaşın haberi..Dizi severlerın bu siteyi süreklı takıp etmesını öneririm

quote:

Bu sezonun en bomba yapımlarından bir olan “Dexter” bu akşam 1. sezon final bölümüyle ekranlara gelecek. Showtime’da yayınlanan dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğenildi ve gerek yapım olarak gerekse oyunculuk olarak Altın Küre de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. Dizinin ikinci sezonunun çekileceği kesinleşmiş durumda. Daha ilk birkaç bölümün ardından anlaşması imzalanmıştı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 21 Aralık 2006; 13:29:29 >

• Altın Küreye aday gösterilmiş
  • @pega sana pm atalım mı şimdi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.