Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka mı? hatun hala taş gibi görünüyor.

Makyaj yok, saçlar öylesine toplanmış bu haliyle bile güzel. Sokakta 100 tane 25 yaş altında hatun çevir kaç tanesi yaklaşabilir bunun yanına

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

+sonsuz

• Spoiler vermekten kaçınarak tüm dizi hakkında bir kaç kelam etmek istiyorum.

Bazı dizi ve filmler final yaptıktan 5-10 sene sonra eskimiş olur, izleyenler telefon tablet kamera teknolojinin değiştiğiini görür, eskide kalmış görsel efeklerden ciddiye almakta zorlanır, konusu basit gelir, mantık hataları batar .....

Dexter ucundan kurtararak 2021 yılında izlenebilir bir dizi olduğunu söylemek istiyorum.

ben bu diziyi hep erteledim, "polisiye işte ne izlicem" tarzından takıldım, şubat ayında basladım.

Bu salgın döneminde 8. sezon aralıksız izledim bitirdim, Bazı bölümler sıkılmanın ucundan döndüm kabul ediyorum ama 8 sezon boyunca kendini izlettirdi. her zaman 1 sonraki bölümü açma isteği uyandırdı.

İnsanların neden " dexter " dediğini anlıyorum gercekten farklı bir dizi ve evet izlettren bir dizi.

Finali de bence olması gerektiği gibiydi. Ne eksik ne fazla olmuştu. Dizi bittiğinde keşke bitmeseydi dedim mi? evet dedim.

Edit: İzlerken ileri atlattıgım yerle oldu ama üzerinden zaman geçtikten sonra 2. ye döneceğimden eminim, Yanlız zamana yayarak izlerim bu sefer keyfini alabilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AragornNerede -- 10 Mart 2021; 21:26:2 >

• Şimdiye kadar izlediğim en iyi 3 dizi arasında, yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

• Yeni sezon 5ay kaldı

• Bekliyoruz hadi bakalım, adamın polis olası geliyor izleyince :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Keşke ana diziden birkaç karakter daha olsaydı.

• O kadın Chuck'ta aşık etmişti beni kendisine ''Sarah'' karakteri ile. Konusu ilgini çekerse bir bak o diziye.

----------------------------

Dexter izlediğim en iyi dizilerdendir. GoT'dan, Breaking Bad'den vs çok daha fazla severim. Merakla bekliyorum gelecek sezonu, yeterli ilgiyi görür ve iyi eleştiriler alırsa devamı da gelir belki.

Ayrıca yukarıdaki arkadaşa katılıyorum; Yvonne hala fıstık gibi görünüyor. Bayılıyorum zaten şu sarışın-renkli göz-beyaz ten üçlüsüne.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenk_Perry -- 21 Nisan 2021; 13:3:9 >

• Reis odun kesmekten sıkılmış adam kesme zamanı. 

• Daha yenı başladım diziye,1.sezon 8.bolumdeyim.daha yolum uzun:) tek kelime ile muhteşem bir dizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akdogan33 kullanıcısına yanıt

Yavaş yavaş izle.Sonra üzülürsün keşke daha yavaş izleseydim diye :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 2 Haziran 2021; 1:45:54 >
  • Hangi platforma çıkacak bilgi varmı?

• Diziyi yeni bitirdim güzeldi,sonunda üzülsemde yeni sezonun gelmesini pek istemiyorum gibi bazı şeyler eskiden güzeldi :)

• Reis,Miami'nin sıcağından karakışa gitmiş.Acep orada kurbanlardan nasıl kurtulacak?

• dexteri 2014 yılında bitirmiştim yeni sezonu gelmeden tekrar izliyom son sezona geçecem.umarım yeni sezon ilk 4 sezon ayarında olur

debra sahnelerini seri seri geçerek izliyorum.dizideki en balon karakter tahammül edemiyorum cidden

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    dextera aşık olması nedir ya 
  • https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/jennifer-carpenter-dexter-revival-1234981706/

Ölümden dönme diye bir şey yok ama haydi hayırlısı. Bu sitenin haberlerine güvenilir mi bilmiyorum bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadroda görünmüyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/jennifer-carpenter-dexter-revival-1234981706/

Ölümden dönme diye bir şey yok ama haydi hayırlısı. Bu sitenin haberlerine güvenilir mi bilmiyorum bu arada.

harry gibi gözükür.ice truck killerda öyle gözükmüştü 6.sezonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 16 Temmuz 2021; 14:9:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

harry gibi gözükür.ice truck killerda öyle gözükmüştü 6.sezonda

Alıntıları Göster

Ooo evet, doğru. Onu unutmuşum, şimdi taşlar yerine oturdu  . Şimdi keyfim daha yerine geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.