Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci sezon onuncu bölümdeyim şuan,dizi çok ilginç
    çok sıkabiliyor,çok heyecan verici olabiliyor,bi garip oldum
    biraz daha bütçesi olsa süper olurdu aslında,ama bu hali de gayet tatmin edici.
  • Sıraya aldığım dizilerden biri..yorumlara baktımda izlediğime deyecek gibi.
  • 3. sezon ne zaman başlayacak ya.ulan her diziye başladığımda böyle bağlanıyorum.heroes lost prison olsn.bitincede lönk diye kalıyorum
  • cinsellikle ilgili bi paylaşım yaparmısınız
  • yahu bizim analizci bi uzak doğulu war hani ismini hatırlayamadım.1S 8.bölüm sanırım dexteri arıyor ve Deb açıyor telefonunu dex'in.bizimkisi de pardon seksi morganı mı aradım diyor.yarıldım 15 dakika resmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemal_raul

cinsellikle ilgili bi paylaşım yaparmısınız

cinsellik deyince aklına gelen hemen hemen her sahne %10-15 gibi bir yüzdeyle sansürlenip(çok hayatı yerler yani anla artık.erkek we kadında 1er nokta diyim) gerisi ful gözler önünde yani.aileyle izlenecek bir dizi değil.aksiyonu bol olduğu kadar erotizmi de bol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disast3r -- 3 Temmuz 2008; 22:31:46 >
  • S01E01 izledim ama baya etkiledi beni , hem benide eklersin diye hem diğer Dextercilerle konuşmak için güncelledim konuyu..
  • 2 Sezonuda zevkle izledim çok güzel bir dizi gerçekten.
  • 3. sezon trailerı yayınlanmış arkadaşlar.bomba gibi geliyor yeni sezon

http://www.sho.com/site/dexter/comic_con.do?source=m_dexter3_fb_0725_chatpage
  • oh be eylülde hepsi başlıcak

Ekleme:trailer da manyak olmuş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKRUSE -- 25 Temmuz 2008; 21:40:15 >
  • ben doakes'u özlerim yav,aksiydi maksiydi ama iyi adamdı şerefsiz,diziye cuk oturuyodu..
  • Trailer dehşet.

Mükemmel bir sezon bizi bekliyor.

• Eylül eylüüüüüüüüüüüüüül. Heroesda geliyor daha neler geliyor. Şu ayı hem seviyorum hem sevmiyorum okullar açılıyor, diziler başlıyor.
  • 2. Sezonu bitireli baya oldu topic düşünce yazmamışım. Trailere bakılırsa bizi hoş bir sezon daha bekliyor.
  • Evet ama doakes ve küfürleri olmayacak artık.
  • Dizilerde trailer lare hiç bakmam heyecan kaçmasın diye Söylediğiniz gibiyse çok sevindim.
  • 3.sezon başladı bildiğim kadarıyla nereden indirebileceğimiz konusudna yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba
  • Daha 1 ay var dostum ..
  • quote:

Dexter 3. sezonuyla 28 Eylül'de geri dönüyor !

Heyecanlı bir 2. sezondan sonra 9 aylığına tatile giren Dexter, 28 eylül 2008'de 3. sezonuyla Showtime ekranlarındaki yerini alıyor. Showtime comic-con için özel posterler ve trailer hazırlatarak ve bizi 3. sezona hazırlamaya 2 ay öncesinden başladı. Trailer'a bakılırsa oldukça muhteşem bir 3.sezon bizi bekliyor.

3.sezon trailer linki:http://seat42f.com/site/index.php?option=com_content&task=view&id=2945&Itemid=288

comic-con'dan fotoğraflar...

Alıntı: 22dakika.org

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.