Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son bölümün son sahnesinden bahsediyosan 40 yaşlarında amerikada nakliye firmasında çalışıyordu
  • off off o briandan sonra gitmedi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha_54

son bölümün son sahnesinden bahsediyosan 40 yaşlarında amerikada nakliye firmasında çalışıyordu

ha geziyor yani, yaşını nasıl çıkardın ? ilk bölümde falan diyor muydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Film veya geri dönüş mümkün bence.Son sahneden belliydi zaten.Ama nasıl döner, konular sürükleyici olur mu bilemem

Edit:Dexter'ı bekleyerek gelmesini istediğim pazartesileri özlüyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 15 Kasım 2013; 13:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: taha_54

ha geziyor yani, yaşını nasıl çıkardın ? ilk bölümde falan diyor muydu

yaşını yüzüne göre tahmin yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha_54 -- 15 Kasım 2013; 20:31:40 >
  • Finali biraz önce bitirdim. çoğunluk gibi bende tatmin olmadım. Bence dexter debrayla beraber sulara gömülmeliydi(debrayı niye suya attığını hala anlamadım)... oduncu nedir arkadaş yaa...Bundan sonra üstüne bi film gider bence ucu açık bırakılmış dizi :D
  • Bitireli çok oldu ama şimdi konu gözüme çarpınca bi yorum atayım. Final tek kelimeyle bomboktu. Böyle bir diziye bu kadar saçma sapan bir final çekmek gerçekten ayrı bir başarı. O hannah denilen uyuz karıyı 31ci bebeler istiyor diye zorla diziye yamadılar. Zaten kötü gidişatın içine iyice sıçıp sıvadı. Ulan bu adam daha ilk bölüm ilk dakikada "eğer birilerine karşı birşeyler hissedebilseydim bu kardeşim debra olurdu" diyor. Sonra angıl dingil haraketler yapıyor. İzleyen çoğu kişi en çok bu çelişkiyi yadırgadı zaten. Her konuya girdiğimde millet sürekli breaking bad'i örnek gösteriyordu. Valla onu daha bu gün bitirdim adamlar sonuna kadar haklıymış. BB yanında bu aliye finali gibi angutça bişey olmuş resmen. Adam oduncu oldu çıktı ya la

• 4. sezon son bölüm

Çok kötüydü ya sonu, her sezonun bitişi bir şok etkisi ama bu sezon çok farklıydı. Öldü mü gerçekten Rita olamaz bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 17 Kasım 2013; 11:36:38 >

• öyle bir bitirdiler ki sanki devam edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

4. sezon son bölüm

Çok kötüydü ya sonu, her sezonun bitişi bir şok etkisi ama bu sezon çok farklıydı. Öldü mü gerçekten Rita olamaz bu

4.sezon finali efsaneydi gerçekten. Bundan sonraki sezonlar ilk sezonlar kadar zevk vermeyecek. Tabi belki sana güzel gelebilir ama genel kanı böyle benimki de dahil. Hele 8.sezon tam bir fiyasko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

4. sezon son bölüm

4.sezon finali efsaneydi gerçekten. Bundan sonraki sezonlar ilk sezonlar kadar zevk vermeyecek. Tabi belki sana güzel gelebilir ama genel kanı böyle benimki de dahil. Hele 8.sezon tam bir fiyasko

Hemen soğutmayın adamı biz izlediysek o da izleyecek yok öyle yağma iyileri izle kötüleri es geç Şaka bir yana sonraki sezonlar 4 e göre sönük kalsa da diğer dizilerle kıyasladığım zaman yine çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Genellikle BB ile kıyaslanıyor ama bb de heyecansız geçen bölümler özellikle ev sahneleri ev kavgaları çok sıkıcıydı. Bb de çok gereksiz sahneler vardı. Dexter tüm sezonları kıyaslarsak bile bb den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu tarz dizilerin en iyisi dexter ve üstüne dizi yok şuanda. O yüzden dizi izleyen biriyseniz mutlaka izleyin tüm sezonları.

• Bitti.
    Böyle bitmemeliydi.
    Hatta böyle bir dizi bitmemeliydi.

House'un finalinden sonra da böyle olmuştum lanet olasıcalar.
  • 8. sezon 8. bölümdeyim en son dexterin talebesinin beynini çıkardılar ben buralardan falan dexter ölücek diye falan okumuştuum bu yetiştirdiği zach yapar diye bekliyordum fakat onu öyle gösterince şok oldum bakalım şuan sabırsızlanıyorum izlemek için gece yatakta telefondan izliyorum süper oluyor her gece bi bölüm şimdi dahada merak ettim bakalım nasıl bişey bekliyor beni bu yaşlı karıyıda hiç sevmedim zaten
  • en son The X Files ın bittiğini öğrendiğimde kötü olmuştum , yine aynı duygu... ben 7. sezon son olur diyorum ama 8. görünce bu kesin son olur dedim ama yine içimde bir umut 2008 yapımı The X Files: I Want to Believe gibi inanmak istiyordum ama olmadı... efsaneydin öylede kaldın...
  • 5. sezonu da bitirdim, diğer sezonlar kadar harika olmasa da fena bir sezon değildi bence, yerilenin aksine
  • Özlüyoruz seni Dexter reyiz.
  • yeni başladım izlemeye , yarın 2.sezona geçiyorum , dizi müthiş gidiyor du bakalım nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

yeni başladım izlemeye , yarın 2.sezona geçiyorum , dizi müthiş gidiyor du bakalım nolacak

3 ten sonra sıkıyor dediler ama ben dün 6. sezonu bitirdim dizi hala soluksuz ilerliyor bence. O bozdu diyenler aynı şeyleri görmekten sıkılan tayfa bence.

Bu arada sen okuma 6. sezon sonu ile ilgili spoiler vericem

Debra, Dexterı görüyor Travisi haklarken, şuan sabırsızlanıyorum 7. sezona başlamak için. Umarım o da hayal değildir, yiyişirlerkenki gibi. Azgın Debra herkese el attı,bir Dexter kalmıştı zaten

• hatırlatmayın
  • Başlasam mı kararsız kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.