Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.122
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dexterden sonra boşluğa düşen arkadaşlara önerim BREAKİNG BAD . dexteri uzunca bi süre unutturur
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

dexterden sonra boşluğa düşen arkadaşlara önerim BREAKİNG BAD . dexteri uzunca bi süre unutturur

onuda izleyip boşluğa düşenler napcak

dizi kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

dexterden sonra boşluğa düşen arkadaşlara önerim BREAKİNG BAD . dexteri uzunca bi süre unutturur

dizi kalmadı

game of thronesi beklesinler ozaman

• 5. Sezonun ortalarindaym Rita'nin olmesi hic iyi olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Übermensch@ -- 2 Şubat 2012; 11:37:05 >
  • -TOSUN-

Ben zaten ilk 4 sezonu 6-7 gunde bitirdim. 5.sezonu es zamanli izledim. 6.sezonu da 2 gunde bitiririm.

Dedigin gibi 2 gunde bitirirsem 1 hafta boslukta hissederim kendimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fdngr

5. Sezonun ortalarindaym Rita'nin olmesi hic iyi olmadi

Spoilere al dostum izlemeyenler var
  • 6. sezondayım, dizi tamamen bitti mi yoksa 7. sezon yolda mı ?
    edit: az önce gördüm 7. sezon gelicek galiba, şu altıncı sezonun sonu çok mu kötü, 8. bölümdeyim ? çok merak ettim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GallagherLip -- 3 Şubat 2012; 16:32:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain16

6. sezondayım, dizi tamamen bitti mi yoksa 7. sezon yolda mı ?
    edit: az önce gördüm 7. sezon gelicek galiba, şu altıncı sezonun sonu çok mu kötü, 8. bölümdeyim ? çok merak ettim şimdi

Devam ediyor, orada bitmez çünkü
  • dizinin konusu seri katil dedektifin hayatı şeklindemi yoksa daha farklımı
  • 4-5 ve 6. sezonları zor günler için arşivde saklıyordum . Fakat dayanamadım 1 ay içerisinde hepsini izledim .
    An itibariyle sezon finalini de izlemiş bulunmaktayım .

6. sezonun başları çok iyi gidiyordu , ritüeller , din , psikopat bir seri katil ; aha dedim '' bu sezonda 4. sezon gibi muhteşem olacak herhalde '' her ne kadar vahiy kitabı cinayetlerinin işlendiği bölümler güzel olsa da sezon finali beni tatmin etmedi maalesef . Senaristin Louis hakkında hiçbir açıklamaya yer vermemesi,Debranın Dexter'a aşık olması ; finali benim için pek de cazip yapmadı .

Bu arada ben mi kaçırdım bilmiyorum ama 5. sezondaki dadı nereye gitti yahu , bütün sezon boyunca kafama takıldı valla

Ulan 9 ay beklenir mi ayıp be

• quote:

quote:

quote:

dizi kalmadı

Hepsini büyük sabırsızlıkla bekliyom , başka dizi yokmu dexter tarzında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

quote:

quote:

dizi kalmadı

roma var shameless var kalite olarak aynı.

• quote:

quote:

quote:

dizi kalmadı

martta geliyor bluray'İ

• Dexter'dan sonra iyice dizilere merak sardık,

Dizi arayanlara ilk tavsiye edeceğim dizi Homeland olacak, Altın Küre'de en iyi drama dalında ödül almış bir dizi, ilk sezon bitti, sezon arasında,

Sherlock var dedektif hikayelerini sevenler için, mini dizi zaten, 3 bölüm ve 2 sezonluk, toplam da 6 bölüm, su gibi akıp gidiyor, çok da yaratıcı senaryosu var,

Bu aralar Suits'e sarmış vaziyetteyim, o da gayet iyi gidiyor, zekice hazırlanmış bir senaryosu var, o da sezon arasında,

The Killing'i de izledim, o da güzel sayılır, suç ve gizem dizilerini seviyorsanız size de hitap edecektir, onda da ilk sezon bitmiş durumda,

Hell on Wheels western severler için güzel bir alternatif olacaktır, ilk sezon yeni bitti, sezon arasında,

Alcatraz'ı da izledim ama senaryo çok zayıf kalıyor, şahsen tavsiye etmem, şimdilik 4 bölüm oynadı,

Person of Interest'da güzel dizi, her bölümün birbirinden bağımsız olması sürükleyecilik açısından zayıf bana göre, bir bölümde de Angel Batista'yı görmek güzel oldu, ilk sezon devam ediyor, 12 bölüm oynadı,

Shameless'e hiç bahsetmiyorum bile, komedi seven varsa yerlere yatarak izleyeceğiniz bir dizi, 2'nci sezon yeni başladı,

Breaking Bad, Dr.House, HIYM zaten eski diziler, izlemeyen kalmamıştır heralde onları,

Bir de Spartacus var, zaten o da yaygın bir dizi, yeni sezon'da yeni başladı,

Amma çok dizi izlemişim vesselam,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bolivya -- 5 Şubat 2012; 9:46:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dizi kalmadı

Romayı zaten izledim güzel filmdi , shameless de güzele benziyo en yakın zamanda izleyeceğim , sağol tavsiye için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dizi kalmadı

Romayı zaten izledim güzel filmdi , shameless de güzele benziyo en yakın zamanda izleyeceğim , sağol tavsiye için.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

dizinin konusu seri katil dedektifin hayatı şeklindemi yoksa daha farklımı

Hayır seri katil ama sadece katilleri öldürüyor,işi de adli tıpta detektif değil yani.

/>

Bu sahnede baya gülmüştüm bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-959295B3B -- 5 Şubat 2012; 0:16:40 >
  • 2.sezon sonundayım;

Dex şuanda çavuş doakes'ı yakaladı ve burda bitti bu bölüm,uykusuzluga dayanamıyorum ama Dexter bu kasap olayından nasıl kurtulucak çok merak ediyorum.

Go Dexter !
  • Boşlukta olanlar White Collar'ı izleyebilirler keza ben de 2 gün önce başladım.Dizinin konusu güzel senaryosu da güzel olunca ortaya kaliteli bi yapım çıkmış.
    Başrolde Chuck'tan tanıdığımız Bryce Larkin'i canlandıran adam var.
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.