Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sandasian

quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Arkadaşlar ben Diziyi yeni izlemeye başladım. Türkçe Dublaj olarak 1. sezonu öyle böyle bitirdim, ama şimdi sezon 2,3... bulamıyorum nette. Acaba bu 1. haricindeki sezonlara Türkçe dublaj seslendirilmedi mi? Eğer seslendirilmediyse mecbur diziden keyif alamadan durdurup durdurup izleyeceğim.
    Eğer Türkçe dublaj seslendirilmişse ve nette yoksa nereden alabilirim. (Orjinal veya korsan).
    Ayrıca hayatımda izlediğim en güzel dizi olduğunu ve daha ilk sezondan bakış açımı çok etkilediğini söylemeden geçemiyeceğim.

Türkçe dublaj önermem, sadece Deb'in küfürleri için bile izleyen var diziyi.

Ben de altyazılı izlemeyi seviyorum ancak takip etmekte zorlandığım için ara sıra kelimeleri kaçırıyorum. Bu seferde bu kelimeleri kafama takıp geri sarıyorum. Yani böylelikle dizi süresi 1 saatten (cidden söylüyorum) 1,5 saate çıkıyor ve bütün heyecan kayboluyor.
    Türkçe dublajda çok uyumlu sesler var, yabancılık çekmiyorum. Eğer Türkçe dublaj varsa tercih ederim. Yoksa yok

• e2 de daha bitmez 6. sezon en son fragmanda whore of babylon vardı :D Görür görmez hemen değiştiyorum kanalı.
  • 6. sezonu dün gece itibariyle bilinmiş bulunmaktayım...final çok hoşnut degildi diyebilriim ama iyi yine de...son 10 dakkaya kadar mı desem öle bişe bi cacık olmadı sonra da cozuttu anasını satim ya...

aslında ben o stajer bozuntusundan bişeler bekliyodum ama seneye kaldı...kesik eli süsledi filn gönderdi ama dur bakalım..zaten o stajeri hiç sevmediydim lakin 7. sezonun güzel olması doğrultusunda iyi potansiyel barındırıyor...belki dexterla yoldaş olurlar kim bilir...deb konusuna gelince fikrim yok açıkcası heycanla 9 ay sonrasını bekliyoruz dicem ama ben hafta hafta degil de birden izledigim için 1 yıl beklicem yine...7 sezondan çok hoş şeyler bekliyorum..güzel olacak güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter is a drug

7.sezon başladığında bölümleri izlemeden sezon finaline kadar bekleyeceğim oda çıktıgı gün sabahtan akşama kadar evde oturup 12 bölümü aynı gün içerisinde izleyeceğim ne olur acaba bekliyorum

bende öyle bir şey yapmayı planlıyorum 12-15 saat Gece başlarım öğlene kadar biter.

Neyse sindire sindire 6.sezonuda bitirdim,

finali iyiydi. 7.sezonda kesik eli bulup yollayan Louis Greene kısmı var.
    Debra'nın öğrenmesi pek bir sorun cıkartmayacak aksine daha önce katil oldugunu ögrenen bir cok kisi gibi karsılayacak tek fark bundan sonrası ve bana göre en eglenceli daha farklı tarif edemedigim türden bir sezon olacagı. Büyük bir keyifle izleyebilmek icin, 9-10 ay bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fds14 -- 22 Ocak 2012; 23:44:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter is a drug

7.sezon başladığında bölümleri izlemeden sezon finaline kadar bekleyeceğim oda çıktıgı gün sabahtan akşama kadar evde oturup 12 bölümü aynı gün içerisinde izleyeceğim ne olur acaba bekliyorum

bende öyle bir şey yapmayı planlıyorum 12-15 saat Gece başlarım öğlene kadar biter.

Neyse sindire sindire 6.sezonuda bitirdim,

finali iyiydi. 7.sezonda kesik eli bulup yollayan Louis Greene kısmı var.
    Debra'nın öğrenmesi pek bir sorun cıkartmayacak aksine daha önce katil oldugunu ögrenen bir cok kisi gibi karsılayacak tek fark bundan sonrası ve bana göre en eglenceli daha farklı tarif edemedigim türden bir sezon olacagı. Büyük bir keyifle izleyebilmek icin, 9-10 ay bekleyeceğim.

7.sezonun 1.bölümü olay yaratacak zaten (izleyenler için) debra'nın bu durum karşısında ne yapacağı dexter'ın deb ile konuşması vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter is a drug -- 23 Ocak 2012; 0:50:59 >

• quote:

Arkadaşlar ben Diziyi yeni izlemeye başladım. Türkçe Dublaj olarak 1. sezonu öyle böyle bitirdim, ama şimdi sezon 2,3... bulamıyorum nette. Acaba bu 1. haricindeki sezonlara Türkçe dublaj seslendirilmedi mi? Eğer seslendirilmediyse mecbur diziden keyif alamadan durdurup durdurup izleyeceğim.
    Eğer Türkçe dublaj seslendirilmişse ve nette yoksa nereden alabilirim. (Orjinal veya korsan).
    Ayrıca hayatımda izlediğim en güzel dizi olduğunu ve daha ilk sezondan bakış açımı çok etkilediğini söylemeden geçemiyeceğim.

Cevap verebilecek biri var mı?
  • quote:

quote:

Cevap verebilecek biri var mı?

Türkiye'de Star Tv gecenin bi vakti yayınlamaya kalktı dublajıyla orjinal olmadıgı icin zaten tavsiye etmem birde baska yorumlardan gordugum cok kotu dublajnın olması karakterlerinin vs.
    kısacası dublajını bulamazsın eger dublajıyla dıger sezonları yapılmadıysa kaldı ki yapılmadı bildigim.

Herkez gibi altyazısıyla orjinal olarak izlemeni öneririm.

• Tamamen size katılıyorum

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021)
  • az önce bitirdim 6. sezon finalini..beklemek koyacak şimdi o kadar ay..bi haftada 6 sezon izleyince sonra durmak zorunda olmak koyuyor insana
  • Arkdaşlar Dexter 2. sezonu indirdim ancak bir türlü uyumlu altyazı bulamadım. İnternetteki tüm altyazıları denedim ancak olmuyor. Sezonu başka indirebileceğim bir sitede bulamıyorum. Dexter 2. sezon Türkçe Altyazılı indirebileceğim br bir site tavsiye ederseniz çok sevinirim..
  • Bu güzelim dizi neden 12 bölüm senede arkadaş yav. 23'lüklerden yapsalardı ya bunuda. 8-9 ay beklenir mi şimdi :D
  • HDE dede arada denk geliyorum iyi oluyo tekrar
  • sonunda 6. sezonu bitirdim ama şöyle bişey var

debranın dexter'a aşık olması çok saçma olmuş, bu olmamalıydı. Şimdiye kadarki tüm sezon finallerinde noktayı koymuşlardı (rita'nın ölümü hariç) 8ay nasıl bekleyecem:( final süperdi bu aşk olayı olmasa tadından yenmezdi
  • quote:

Arkdaşlar Dexter 2. sezonu indirdim ancak bir türlü uyumlu altyazı bulamadım. İnternetteki tüm altyazıları denedim ancak olmuyor. Sezonu başka indirebileceğim bir sitede bulamıyorum. Dexter 2. sezon Türkçe Altyazılı indirebileceğim br bir site tavsiye ederseniz çok sevinirim..

BS Player indir onda izle altyazı buluyor kendi.
  • 6. Sezonla ilgili bi sorum olacak
    dexter gellar ın elini heykele yerleştirdiğnde, bu adamın eli zaten kaç yıldır donmustu yani o elde kan olması heleki o kadar kan olması imkansız. Peki dexter 666 sayısını hangi kanla yazdı? Havuzun bile rengini değiştirecek kadar kan vardı orada. Yoksa ben bi yeri mi kaçırdım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :fünf: -- 25 Ocak 2012; 16:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :fünf:

sonunda 6. sezonu bitirdim ama şöyle bişey var

debranın dexter'a aşık olması çok saçma olmuş, bu olmamalıydı. Şimdiye kadarki tüm sezon finallerinde noktayı koymuşlardı (rita'nın ölümü hariç) 8ay nasıl bekleyecem:( final süperdi bu aşk olayı olmasa tadından yenmezdi

Öz kardeşi değil sonuçta . Saçma değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

quote:

Arkdaşlar Dexter 2. sezonu indirdim ancak bir türlü uyumlu altyazı bulamadım. İnternetteki tüm altyazıları denedim ancak olmuyor. Sezonu başka indirebileceğim bir sitede bulamıyorum. Dexter 2. sezon Türkçe Altyazılı indirebileceğim br bir site tavsiye ederseniz çok sevinirim..

BS Player indir onda izle altyazı buluyor kendi.

Deneyeceğim tavsiyen için teşekkürler.
  • Dexter'ın 8. sezonda biteceği doğru mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostfan

quote:

Orijinalden alıntı: :fünf:

sonunda 6. sezonu bitirdim ama şöyle bişey var

Öz kardeşi değil sonuçta . Saçma değil bence

öz kardeşi olmasa bile sonuçta kardeş gibi büyümüşler

• Günlerdir Quinn'i birine benzetiyorum, bir türlü bulamıyodum, bugün buldum.

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.