Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

@Kénan Teşekkürler.

Rica ederim. Sende Dexter avatarı taksaydın
  • Yeterince Dexter avatarı var ben de yapmıyım dedim hem kendisine kızgınım zaten.
    Lilayı öldürdü, Doakes pisi pisine gitti suçsuz yere, 4. sezon ortalarda bir bölümde suçsuz herifi öldürdü.
    Hem farklı dizilerin de reklamını yapalım değil mi? Avatar boyutunu düzelttim ve değiştirdim kalsın bir süre böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Şubat 2010; 19:57:19 >
  • Ayrıca
    Rita'yı iyi koruyamadı ve gözümden düştü. Rita ölmemeliydi, keşke gitmeseydi...

Avatarın The It Crowd ailesine benziyor
  • Evet aynen onlar, süper komedi ama sadece 18 bölümü var dişimin kovuğuna yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Şubat 2010; 20:40:15 >
  • Şöyle güzel imza yapabilecek var mı?Avatarımdan memnunum.İmzayı Dexter yapacağım.
  • Avatar konusuna dönmüş bura. Ben de bir tane dexter avatarı koyayım dedim çalan çalana. Pm atacaktım kapatmış şere...
  • bende güzel bir avatar koymak istiyorum fakat photoshop bilgim yok herkesin kullandığınıda kullanmak istemiyorum , eğer buraya eklemek yerine al bu avatar ı kullan diyen olursa çok memnun olurum pm bekliyorum :)
    sizinkini çalmış olmak istemem kimsenin kulanmadığı şöyle karizmatik varsa

birde avatar dışında şimdi 4.sezon bitmiş bulunmakta yorumlarınızı merak ettim son bölümdeki rita yı kim öldürdü artur meşguldu dizinin seyri bundan sonra ne olur sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 28 Şubat 2010; 13:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

bende güzel bir avatar koymak istiyorum fakat photoshop bilgim yok herkesin kullandığınıda kullanmak istemiyorum , eğer buraya eklemek yerine al bu avatar ı kullan diyen olursa çok memnun olurum pm bekliyorum :)

birde avatar dışında şimdi 4.sezon bitmiş bulunmakta yorumlarınızı merak ettim son bölümdeki rita yı kim öldürdü artur meşguldu dizinin seyri bundan sonra ne olur sizce

Eğer beğendiğin bir resim varsa PM'den yolladığın taktirde avatar'ı hazırlayıp PM'den sana ulaştırabilirim.

Rita'yı tabiki Arthur öldürdü. Dexter, Arthur'un tamirdeki arabasının başında beklerken o 3, 4 saatlik boşlukta Arthur'da Rita'yla meşguldü

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

bende güzel bir avatar koymak istiyorum fakat photoshop bilgim yok herkesin kullandığınıda kullanmak istemiyorum , eğer buraya eklemek yerine al bu avatar ı kullan diyen olursa çok memnun olurum pm bekliyorum :)

Eğer beğendiğin bir resim varsa PM'den yolladığın taktirde avatar'ı hazırlayıp PM'den sana ulaştırabilirim.

Rita'yı tabiki Arthur öldürdü. Dexter, Arthur'un tamirdeki arabasının başında beklerken o 3, 4 saatlik boşlukta Arthur'da Rita'yla meşguldü

evet mantıklı biraz şaşırdığım bir son oldu :) merak ettiğim öbür sezon nasıl olacak acaba yada olacakmı seyri nasıl devam edecek bayağı karışık çünkü aile komple değişkenlik gösterecek 4 sezon toplamındanda farklı bir seyirde hareket etmesi lazım

• daha çok var 5'e yaaaaaaaa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

evet mantıklı biraz şaşırdığım bir son oldu :) merak ettiğim öbür sezon nasıl olacak acaba yada olacakmı seyri nasıl devam edecek bayağı karışık çünkü aile komple değişkenlik gösterecek 4 sezon toplamındanda farklı bir seyirde hareket etmesi lazım

şaşırmayan varmı ya harbiden 5 sezon diğer sezonlardan çok farklı olcak

• bide beyler benim avatarımın biraz büyüğü varmı msn avatarınada gelsin
  • Ben de Dexter T-shirti arıyorum varsa alacağım gerçekten bulursam finallere Dexter T-shirtiyle gideceğim hocalara gözdağı vereceğim.
  • Tam gelecektir.
    quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

bide beyler benim avatarımın biraz büyüğü varmı msn avatarınada gelsin

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Tam gelecektir.
    quote:

Resmi ben de çaldım sorun olmaz değil mi?

• quote:

Tam gelecektir.
    quote:

sağol güzel oldu

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ben de Dexter T-shirti arıyorum varsa alacağım gerçekten bulursam finallere Dexter T-shirtiyle gideceğim hocalara gözdağı vereceğim.

kanlı felan olursa aslında fena olmaz haa

• arkadaşlar dexter'in 1.,2.,3.,4. sezonunu satın alabileceğim bir site yok mu? yardımcı olurmusunuz lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

arkadaşlar dexter'in 1.,2.,3.,4. sezonunu satın alabileceğim bir site yok mu? yardımcı olurmusunuz lütfen.

Valla torrent istersen bol ama diğerleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figure

quote:

Orijinalden alıntı: eskiekşiyazarı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Figure

quote:

Üye olduğumdan bu yana kullandığım avatarımı değiştirmeye karar verdim Avatar(Dexter) önerilerinize açığım.

Eyvallah

Ehem öhöm

3 tane daha var

quote:

quote:

Üye olduğumdan bu yana kullandığım avatarımı değiştirmeye karar verdim Avatar(Dexter) önerilerinize açığım.

Allah tuttuğunu altın etsin hemen alıyorum 1.yi

• Direk çalmışsın hakikaten
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.