Şimdi Ara

Dexim 10000 Mah Powerbank 39.90 - Birkaç indirimli ürün daha - Turkcell Sarı günler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
25.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline gecen yokmu incele imkani bulan 10000 iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz olandan bende sipariş verdim bakalim kac gunde gelecek.. Hızlı şarj özelliği olduğunu sanmam.. Benim telde zaten hızlı şarj desteklemiyor.. 40tl uygun gibi fiyatı.. Umarım pişman etmez aldığımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam n’aptınız ya adamlar kargoya verilen faturasını yolladıkları ürünü iptal ettiler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zynpgre kullanıcısına yanıt
    valla bişey yapmadım, merve aramıştı beni ona biraz hata yaptıysanız cezasını çekmeniz lazım diye atarlandım o da he he dedi kapadık telefonu.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Valla beni ne aradılar ne bilgilendirdiler. Mesaj geldi bir tek talebiniz doğrultusunda iptal edildi diye. Kafalar karışık gerçekten ne yaptıklarını kendilerinin de bildiğini düşünmüyorum :)

Dexim 10000 Mah Powerbank 39.90 - Birkaç indirimli ürün daha - Turkcell Sarı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: zynpgre

Valla beni ne aradılar ne bilgilendirdiler. Mesaj geldi bir tek talebiniz doğrultusunda iptal edildi diye. Kafalar karışık gerçekten ne yaptıklarını kendilerinin de bildiğini düşünmüyorum :)

bizim durum neyse bize en baştan gönderilmedi de böyle yola çıkmış kargoyu talebiniz üzerine iptal edildi diyecek rahatlık nerden geldi bu adamlara. bunu ecnebi memlekette yapsalar dünya ceza yerler de türkiye ve bütük bir firma olunca adamlar kafasına göre takılıyor. arkadaşın da almıştı onun durum ne ?

• Dexim 10000 mah az önce geldi. Siyah almıştım güzel paketlemisler. Yanında tuşu var basınca 4 tane küçük led yardımıyla pil durumunu gösteriyor. İnce ama beklediğimden biraz geniş buldum aynı kapasite daha küçük olanları var piyasada. Onların fiyatı da birkaç kat daha pahalı gerçi.

Giriş : 5 v 2 a
    Çıkış : 5 v 1/2.1 a max değerleri de bu şekilde.

Hızlı şarj yok ama telefon bataryasınin ömrünü kisalttigindan acelem yoksa yavaş şarj ediyorum. Malum telefonların bataryalari değişmiyor artık. Değişirse de su geçirmezlik özelliğine elveda demek durumunda kalabiliyoruz.

• hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Trust hızlı şarj olmamasına rağmen hızlı şarj ediyor. Bu üründen ben de sipariş ettim yolda da bir dener misiniz 10dk da ne kadar şarj ediyor? Bir de tlfn bataryanız kaç mah yazabilir misiniz?

• carsamba gunu kargiya verildi mesaji gekdi fakat hala depodan alinmadi gorunuyir? bu bilgi dogrumu isliyor yoksa verilmismidir?

• Arkadaşlar traffic kuryeden baktığımda bana teslim edildi görünüyor ama ne gelen ne arayan oldu başına gelen var mı böyle saçma bir sistemi var. Turkcelli mi arayayım? Yoksa traffic kargoyu mu

• yuemyusuf044 kullanıcısına yanıt
    fiyat ne kadar hocam

• Depon alım bekliyor yazan ürün geldi beğendim ben ince, 5.5 inç telefon gibi aynı, cebe atmalık
    Dexim 10000 Mah Powerbank 39.90 - Birkaç indirimli ürün daha - Turkcell Sarı günler

• Ben 2 adet aldım. Akşam test ettim orjinal telefon kablosu ile şarj hızı iphone 6s için yeterli ve kasası gayet güzel.

• Dexim 10000 Mah Powerbank 39.90 - Birkaç indirimli ürün daha - Turkcell Sarı günler

sandigimdan cok kaliteli cikti yaa iyiki beyaz almisim estetik görünüyor birde gece kullanacagim diye usb giris yerlerine baktim onlarda siyahti usb girisine sokmaya ugraamim diye renk ayrimi olsun diyede beyazi secmistim cok memnunum sarjim azalmisti icinde 4 ledin 3 dolu sarj ediyorum suan super. kulaklikta gelsin bakalim en azindan kulak ici kulaklik sert plastik olanlardan degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 16 Şubat 2019; 18:18:52 >
  • Dexim gelmiş
    Bunu ne kadar süre şarj edip kullanmalıyız
    Bir de nasıl bir adaptörle şarj edelim

Bilgisi olan var midir

• Kargo sistemine işlenmiyor mu ? Ürun eline ulaşanlar bilgilendirebilir mi depodan alim bekliyor durumunda iken mi ulaşiyor ?

• Bunun içerisinde 18650 numara pil mi var yoksa telefon pilleri gibi yatay pillerden mi var. Açıp bakan var mı? Bana 18650 pil lazım.

• Kargosu gelenler, hangi kargo ile geldiğini söyleyebilir mi, site de daha depoda gözüküyor

• Genelde yüzde 90 i 18650 pil kullanır

Ama bunların icindeki piller e sigara için kullanılmaz eğer onun için dusunuyorsaniz patlama riski çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiBeR10x -- 18 Şubat 2019; 13:54:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üç Kağıtçı Mesut

Trust hızlı şarj olmamasına rağmen hızlı şarj ediyor. Bu üründen ben de sipariş ettim yolda da bir dener misiniz 10dk da ne kadar şarj ediyor? Bir de tlfn bataryanız kaç mah yazabilir misiniz?
    Bugüne kadar kullandığım powerbank'lar içinde en iyi çıkanı trust oldu.alali 2 yıl kadar oldu,7/24 kullanımda, sürekli sarj/deşarj yapılıyor ve hala taş gibi çalışıyor.ne bozuldu, ne sapitti,ne pili yamuldu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.