Şimdi Ara

Dexim 10000 Mah Powerbank 39.90 - Birkaç indirimli ürün daha - Turkcell Sarı günler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
25.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sepete otomatik olarak 149 TL hediye çeki tanımlanıyor, sistemsel bi sorun var sanırım. Ben de geçtim bir adet sipariş :D
  • ucaktamircisi kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal iptal edecekler ama belki bi umut yollarlar diye aldım valla 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    2 yıl garantisi yok mu göndeririz ve muhtemelen tamir edemeyecekleri için yenisini verirler
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    Uğraşma ihtimalini göze alıyorsanız yapıştırın bir adet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu gördüğümden beridir sepete beklediğim ürünü almaya çalışıyorum. Ödeme ekranında bir türlü onay butonu çalışmadı. Az evvel tekrar deneyeyim dedim fakat ürün stoklarda kalmadı diyor. Herhalde 1-2 adet ürün sattılar o kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olmadan kulaklık aldım siparişi takip et dediğimde e mail yada e posta hatalı diyor. Bu hatayla karşılaşan var mı?

• ozgur kullanıcısına yanıt
    Bataryalar da bildiğim kadarıyla 6 ay. Garantiye gönderince size muhtemelen garanti bitti der. Demese bile çoğu insan garantiye vermek yerine atar bu aleti, 2 kilo patlıcan parasına aldık diye. En kötüsü de hediye ettiğiniz kişinin “bu ne dandik şey” demesi. Siz iyi kötü düşünüp alıyorsunuz ama insanoğlu çiğ süt emmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucaktamircisi

Sepete otomatik olarak 149 TL hediye çeki tanımlanıyor, sistemsel bi sorun var sanırım. Ben de geçtim bir adet sipariş :D
    dün powerbank siparişi vericektim hediye çeki çıktı dedim herhalde yılların turkcell kullanıcısıyız diye hediye çeki tanımladılar diye düşünmüştüm. şimdi sizin mesajı görünce kendi iyimserliğime güldüm :D yüksek ihtimal siparişlerimiz iptal olucak ama gene de heyecanla bekliyorum :)
  • Kulaklik aldim kirmizi. Mikrofonu kaliteliyse tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Son aldığım AUKEY 5'li kablo seti 27 günde geldi. Ona göre alın.
    bende bunu yazacaktım. muhattap olacak bir yol bile bulamadım
  • c.ozan C kullanıcısına yanıt
    ben Turkcellli olmamama rağmen inanmıştım, hala da umutluyum bakalım, yarın belli olur :D
  • 20 tl indirmis fiati kapis kapis satmis turkcell reklamda iyi kandiriyo herkesi

10 binlik urun degil hizli sarj yok paraya yazik 40 lirada etmez

• powerbank üye girişi yaptığım halde stok görünmüyor sizde de öylemi?
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    stok biteli baya oldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

2 yıl garantisi yok mu göndeririz ve muhtemelen tamir edemeyecekleri için yenisini verirler
    garantiye yollamasına yollanır da, telefonu bozma durumu da olabilir :)
  • Şuan powerbank için stok var, ihtiyacı olan varsa.
  • ilk baslayinca Powerbank almistim kulaklik oncekinde bosver deyip almamistim simdi gorunce neyse alayim dedim zaten 10tl diye. muzik dinlemek icin kullanmam zaten baska iyi kulakligim var ama oyuncu kulakligi oldugu icin kablosu uzundu o yüzden bunu ara konusmak icin kullanirim.

• az önce deXim 10000mah kırmızı sipariş verdim. Cuma günü alanlardan siparişi kargo verilen oldumu?
  • Powerbank çek ilebedavaya alanlarda varmı bir gelişme?

• pupilla79 P kullanıcısına yanıt
    2. Hattımda sistemsel bir hata olduğu için iptal ediyoruz diye aradılar 1. Sinde ses seda yok ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.