Şimdi Ara

Devrim karşıtı vs Togg Karşıtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Devrim karşıtı : 2018 yılında şeker fabrikalarının özelleştirmesine karşı çıkar ama 60 sene önce şeker ve çimento fabrikalarını küçümser otomobil ve şeker fabrikası yerine bira fabrikasını yeğler.Sonucunda anadolu efes gibi ihraç edemediğimiz bir ürün ortaya çıkar.Bizden 2-3 yıl sonra başlayan otomobil firmaları milyar dolarlık varlıklarıyla ilk 5'lere girer.

Devrim karşıtı vs Togg Karşıtı

Togg Karşıtı: En basitinden şu siteye girip şirkette çalışanların geçmişlerine bakmazhttps://www.linkedin.com/signup/cold-join?session_redirect=https%3A%2F%2Fwww.linkedin.com%2Fsearch%2Fresults%2Fpeople%2F%3FfacetCurrentCompany%3D%255B%252212978558%2522%255D&trk=login_reg_redirect .Her şeyi yalan görebilme gibi şizorfrenlikleri vardır.Yaptıkları karalamalarla bu insanların haklarına girer. Komik olansa bu tiplerin genelde tüm türkiyenin parasıyla binlerce yatırım yapılan istanbulda yaşamaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 29 Aralık 2019; 13:13:36 >

• Çalışanların ne zaman işe başladığına bak önce. 1 ayda yapmışlar he, he. Yeterli paran varsa firmadan tasarımı sen bile alabilirsin.
    Çıkmayacak olan arabayla göz boyayanlara karşıyız biz.
  • Yerli araba hala yok
    o yuzden karsi olacak bir durumda yok
    daha once ucak arabada yaptik diye cıktilar onlarda yok.
    ekomiyi duzgun goşterme cabaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetfadil 2 sinemalarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    Pardon ben togg'u yüz yıllık firma sanıyordum çalışanları dinazor olması lazımdı değil mi? Firmanın daha marka ismi belli değil ne saçmalıyorsun sen.Ürünün yerlilik oranı %51 hedeflenmiş. Ki türkiyede yerlilik oranı %69'a kadar çıkan markalar var gayet de mümkün.Marka bizim olsun yerlilik oranı zamanla artar.

Dünyadaki tüm firmlar küresel çalışıyor yerlilik oranları %30 ile %60 arası genelde.Kimse arabaya %100 yerli malı demedi zaten.Yanlış anlayan sizsiniz.Kullandığın telefon bile küresel bir cihaz her parçası dünyanın 4 bir yanından geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 29 Aralık 2019; 13:31:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

Çalışanların ne zaman işe başladığına bak önce. 1 ayda yapmışlar he, he. Yeterli paran varsa firmadan tasarımı sen bile alabilirsin.
    Çıkmayacak olan arabayla göz boyayanlara karşıyız biz.
    Daha düne kadar bayraktardan kimsenin haberi yoktu 2009 da maket atarken gülüyordunuz bir de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Daha düne kadar bayraktardan kimsenin haberi yoktu 2009 da maket atarken gülüyordunuz bir de

Alıntıları Göster
    Güzel dövmüşsün
  • Ortada araba var mı ? Fabrika var mı ? Marka var mı ?

O gösterilen araba 2018 yılında çinde de gösterildi üretildi mi bilmiyorum. Çinden getirtirsin yerli dersin bunu insanlar eleştirmezse sonra kandırıldık demek zorunda kalır. Benim tasarımı getirmelerine falan asla lafım yok umrumda değil dünyada bir sürü araba aynı tasarımla farklı markalar üzerinden satılıyor bu hiç fark etmez.

Ama sen FABRİKA MARKA yokken biz yerli araba yaptık paşam diyip başka yerde 2018 yılında çıkarılmış bir aracı getirip burada alın test sürüşü diye ortaya atıp asgari ücret tartışması kapansın diye çaba gösterirsen ben bunun bir tiyatro olduğunu söylerim arkadaşım.

Ben bazıları gibi her şeyi burada üretilmesi kafasında değilim ama bazıları gibi de 35 ülkeden tüm parçalar gelip burada montajlanıp patent parasının ülkelere ödenip devlete zarar ettirilmesine ses çıkarmayacak kadar koyun da değilim. Misal tanzim devlet zarar etti seçim çalışması için...

Benim için yerli araba tanımı %55 %60 yerli olarak başlansın zamanla artırılır bu yerlilik oranı ama başlangıç önemli HALKI KANDIRIP KANDIRIP milli dini duyguları sömürüp insanlardan oy toplayanlara ben kanmam BUNU DEFALARCA YAPTILAR yapmadılar diyorsan tamam için rahat edicekse öyle kabul et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Güzel dövmüşsün

Alıntıları Göster
    Eyvallah

• yerli kalemlerle atılmış yerli imzalarla yerli deniz yoluyla bu ülkeye getirilmiş araca karşı çıkmak vatan hainliğidir net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Alıntıları Göster
    Bayraktarla alakasız konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

Bayraktarla alakasız konu.

Alıntıları Göster
    Bir örnek verdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.