Şimdi Ara

Devreyi lider kapatamazsak ismimi sınırsız çizdiririm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
3.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı benden ötesi? Varmı şu forumda senden daha iyi bir iddia koyarim diyen? Rakipleri bekliyorum .
    5/5 Yapacağız .
    Şampiyon Fenerbahçe Y A Z D I R A C A Ğ I Z !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herşeye rağmen , herkese rağmen bu böyledir SS alın ve bekleyin

• Bu Türk taraftarları olmucak arkadaş ya hemen bir oyunda takımı barça ilan etmeler yine başladı.

İnşallah yeni nesil daha aklı başında yetişir bir maçla hiç birşey olmucağını erken yaşta öğrenirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

Bu Türk taraftarları olmucak arkadaş ya hemen bir oyunda takımı barça ilan etmeler yine başladı.

İnşallah yeni nesil daha aklı başında yetişir bir maçla hiç birşey olmucağını erken yaşta öğrenirler.

Aylardır düşüncem aynı , bekle dost.

• Haftaya antalyayı yenersek 1 ay bölümden uzaklaştırıyorum kendimi.O kadar eminim ki yönetimden rica ediyorum devreyi lider kapatırsak Fenerbahçe bölümünden 2099a kadar falan uzaklaştırsınlar saçma sapan konu açmayın,muhtemelen gsli veya bjklisin devre arasi konuyu asil hesabinla uplarsin

• İmkansız

• Antalya maçı sonrasi 'Aziz istifa' 'Aykut istifa'

• Bu forum benim canm.

• Şuraya park edeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5'te 5 yapsak bile 1. olamayız.GS ve BJK'yi geçmiş oluruz ama Başakşehir de kalan maçlardan rahat 4ünü alır.Yani o iş yaş.

• Devre arasını Başakşehir lider kapatır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şşt..

• Simdiden gecmis olsun birader.
  • (4. Bitirdi)

• Haftaya Soldado 80'de ya da golü yedikten sonra Osmanlı maçındaki gibi 90'da felan girerse kimse şaşırmasın.

Bir takımın et mi tavuk mu balık mı ne halt olduğunu anlamak için kahin olmaya gerek yok.

Bu Fener anlık parametrelerle giden dengesiz bir takım,Aziz maçtan önce yemekli organizasyonda argo bir şekilde tehdit etmiş topçuları,Sivas 10 kişi kalana kadar ezici bir oyun da yok ortada zaten.

Aynı hakem Fb'den birini atabilirmiydi?Sivaslı garibanı hemen attı,aynen Bjk - Akhisar maçındaki kırmızıyı cart diye çıkaran hakem gibi,esneklik hiç yok Anadolu topçularına.

• vay arkadaş akıllanmaz kimse 2 haftadır hangi fb konusuna girsem aziz istifa, aykut istifa yazıyordu biraz erken havaya girmedinmi bak ben bizimkilerden örnek vereyim başımızdaki mal herif olduğu sürece bizden bir yol olmaz daha öncede söyledim gençlerbirliği maçından sonrada bu şekilde oynatırsa başak ve beşiktaş içimizden geçecek diye ne oldu başak geçti sıra beşiktaşta.
  • Çok da umrundaydı insanların sizin çizdirmeniz.
    Kime ne faydası, zararı var.
  • Fener iki sene daha lider olamaz. Gelmis devreyi lider kapaticaz diyor.

• 100 lirasına iddaya girerim. 5te 5 yapamayacak Fenerbahçe.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.