Şimdi Ara

Devlette Psikiyatriste Gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende bipolar bozukluk var . 2016 dan beri özelde tedavi oluyordum ancak maddi durumumuzun iyi olmaması sebebiyle bırakmak zorunda kaldım . Tedaviye başladığım doktor doçent idi .Şimdiki randevu aldığım doktor ise uzman doktor . Bunun ne gibi bir etkisi olur iyi kötü ? Birde MHRS den baktım muayene edilen süre yaklaşık 10 dakika bana biraz yetersiz gibi geldi. O 10 dakikalık süre zarfında ne kadar ilgilenebilir?

• güncel
  • ilgilenmez devlettekiler. 5 dakikada ne sorunun var der, gelen 100 hastanın 95'ine yazdığı ilacı yazar gönderir. söylemem lazım ki devlette mental sağlık hizmeti denilen şey yok. 10 dakika öyle randevular için belirlenmiş bi olay, isterse 30 dakikaya da çıkarır, 2 saate de. ama dediğim gibi 5 dakikada gönderir, 2-3 dakika da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundercry -- 13 Ağustos 2018; 4:48:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenim gitmişti sadece ilaç yazıyor başka bir faydası olmadı demişti ama her doktor aynı değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundercry

ilgilenmez devlettekiler. 5 dakikada ne sorunun var der, gelen 100 hastanın 95'ine yazdığı ilacı yazar gönderir. söylemem lazım ki devlette mental sağlık hizmeti denilen şey yok. 10 dakika öyle randevular için belirlenmiş bi olay, isterse 30 dakikaya da çıkarır, 2 saate de. ama dediğim gibi 5 dakikada gönderir, 2-3 dakika da olabilir.
    nasıl bakabilir 2 saat anlatsana bi
  • Abartıldığı kadar kötü değil devlettekiler. Özeldekiler üniversiteden, devlettekiler kasaptan almıyor diplomayı.
  • Güncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özelde ne kadar ödüyordun seans başına?
  • cCc_lollol_cCc C kullanıcısına yanıt
    350 lira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Abartıldığı kadar kötü değil devlettekiler. Özeldekiler üniversiteden, devlettekiler kasaptan almıyor diplomayı.

kötü değil zaten bilerek bakmıyorlar bunalıyorlar artık insanlardan ve bir hastaneye girer maaşımı alırım baba diyen bir sürü doktor ve doktor adayı var ülkede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bipolar Bir Genç

350 lira
    Günde senin gibi 10 hasta gelse, günlük 3500 TL, aylık da ortalama 100.000 TL kazanıyor. Vay anasını ya, psikiyatr olmak vardı cidden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cCc_lollol_cCc -- 13 Ağustos 2018; 16:5:42 >
  • Polis asker olmak istiyosanız psikiyatriye gitmeyin. Eliyolar kayıtları görünce

• Devlet psikiyatrilerine 3 kere gittim 3 ünde de anlayıp dinlemeden çat diye ilaç yazıp paketlediler.Gidecekseniz özele gidin

• quote:

Orijinalden alıntı: mor yakut

Polis asker olmak istiyosanız psikiyatriye gitmeyin. Eliyolar kayıtları görünce
    Peki hocam hukuk tıp veya mühendislik gibi bölümlerde dediğiniz gibi bir durum olur mu
  • devlet hastaneleri kalabalık olduğu için öyle pek bişey bekleme
    2-3 dakkada ilaç yazar yollar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bipolar Bir Genç

Peki hocam hukuk tıp veya mühendislik gibi bölümlerde dediğiniz gibi bir durum olur mu

Alıntıları Göster
    tıpta 100% olur mühendislikte ne mühendisi olduğuna bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mor yakut

Polis asker olmak istiyosanız psikiyatriye gitmeyin. Eliyolar kayıtları görünce
    Hocam 2 kere gittim sosyal fobi ve diğer şeyler icin cidden olur mu böyle bir sey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ivo -- 13 Ağustos 2018; 20:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFenomen_

tıpta 100% olur mühendislikte ne mühendisi olduğuna bağlı

Alıntıları Göster
    NAsıl yani psikiyatirye giden devlette çalışamıyor mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.