Şimdi Ara

Devletinden.com daha pahalısı yok !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

200bin Liralık araca, 400bin lira vergi daha ne olsun.

Me: Bana ordan 1 tane bmw sar
    Devlet:banada 4 tane sar arkadaş ödüyor hesabı kolay gelsin.
    Me: ...

Saadet Partisi ile ilgim yoktur. sadece konuya dikkat çekmek için paylaştığım bir video'dur.
    yanlış anlaşılmasın.

video eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 1 Eylül 2020; 16:5:28 >

• 160 milyar tl vergi sadece araçlardan alınmasına rağmen bu haldeyiz. temelde bir şeyler değişmezse kim gelirse gelsin o vergileri kaldıramaz. saadet gelse pat diye vergileri kaldırsa ne olarak? devletin en büyük kazancı vergi şu anda. üretim ve ihracat ağırlıklı yatırımlar yapıldıkça, vergiye ihtiyaç kalmadıkça vergiler yavaş yavaş kalkabilir. o da kaldırmak isterlerse.
  • Saadet i de sevmem ama sosyal medyasi baya iyi calisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heman gireyim de bir araba alayım en pahalisindan

• https://www.youtube.com/watch?v=3Hw91jZ7uBQ&feature=youtu.be

• aaguler kullanıcısına yanıt
    heryer satıldığı, bütün şirketler özelleştirildiği, bütün yandaşlara peşkeş çekildiği, yol yabdı dedikleri yollar,köprüler yap işlet devretle yapıldığı ve parayı özel şirket kazandığı, geçersek bizim cebimizden geçmezsek hazineden çıkacağı için bu haldeyiz bunu biliyorum. bu halde olduğumuz için ötv kim gelirse gelsin kalkamaz bunu anlatmaya çalıştım sadece. hiç bir zaman akpyi savunmadım. sadece saadetin dediği gibi şu dönemde ötvyi kaldırmanın öyle kolay olmadığından bahsettim.
  • Ağlanacak halimize gülüyoruz vesselam...

• Resmen hükümet bizi sömürüyor .

Yav vergi olsunda sembolik bir rakam olsun

100 bin liralık arabada 5000 lira vergi olsun.

1 milyon liralık araçta 50000 lira vergi olsun

• Yine diyorum sosyal medya ekibi çok iyi çalışıyor, ne atsa gündem oluyor ancak keşke parti kadrosu da böyle olsaydı da güvenle oy verebilseydik
  • Artık Türk Milleti olarak bizi ucuz malın aç gözlüsü yaptılar. Geçen kış aylarını hatırlayın. Patates ve soğan 5 TL 6 TL arasındaydı. Sonrasında sözde depolarda saklanan soğanları piyasaya sürdüler. 3 TL ye bulunan soğan patatesleri rafta çuvallarda vs bırakmadılar. Bu çok basit bir örnek. İnsanlarımızın karakteriyle oynayıp bizi bozdular. Bu kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Bu mesaj silindi.
    40 milyar mı aktarılıyor bu sene? Detaylı raporu görebileceğimiz bir link var mı?
  • Akp ye oymu bi daha asla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.