Şimdi Ara

devletin verdiği tableti açamadım yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bazı şehirlerin bazı okullarında lise 1 lere tablet dağıtılıyor biliyorsunuzdur belki
    geçen sene bende aldım
    tableti aktive etmek gerek. Tableti kablosuz ağ olmadan aktive edemiyorsun.Bizim eve kablosuz ağ bağlanması tableti aldıktan 2-3 ay sonrasını buldu bu yüzden tableti hemen aktive edemedim
    kablosuz ağ bağlantıkdan sonra açtım aktive etmeye çalıştım ama edemedim o sıralarda tam sınav haftası felandı ilgilenemedim kaldı öyle tablet
    şimdi (1 sene sonra  ) tableti tekrar açtım aktive etmek için
    yalnız okuldan bir şifre vermişlerdi öyle hatırlıyorum o şifreyi kabettim ben  tabletin arkasında şifre gibi bir şey yazıyor uzun baya hem harf hem sayılardan oluşan bir dizi
    onu aktive etmek için tabletin şifre bölümüne yazdım
    buluta bağlanıyor dedi ama orda kaldı daha ilerisine gitmedi yarım saat felan bekledim
    tabletin arkasında yazan şifre gibi şeyin aynısı tabletin kutusundada var dediğim gibi onu yazdım buluta bağlanıyor dedi tablet yarım saat bekledim açılmadı
    tabletin ana ekranının sol üstünde 8 haneli sadece sayılardan oluşan bir şey var
    onu deniyicem bir de
    şimdi tableti açanlara soruyorum 1.ben nasıl aktive edebilirim
    2.dediğim yerlerde ki sayılar sizde ki şifre ile aynı mı ?
    3. bilgisayar öğretmenine götiryim mi 1 sene geçti aradan 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twdsfw -- 28 Nisan 2015; 19:52:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.