Şimdi Ara

Devletin maske dağıtması gerekiyor(epttavm'de başlamış teşekkürler) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
2
Favori
32.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet kendimi kınıyorum suan.

Velveleye verenlere söyle kardeşim ben devletimi beğeniyorum.

Kolonyadan sonra maskede geldi hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargo belirli bir süre sonra şişer dağıtımlar çok gecikir. Sıkı kontroller eşliğinde sağlık ocakları ve eczanelerden dağıtımı yapılması lazım yoksa çok kişi madur olur bu hizmetten.
  • Sipariş verebilen var mı,bilgileri giriyorum siparişi ver kısmına tıklıyorum öyle kalıyor ilerlemiyor

2 dk sonra falan korona yaz gönder tarzı bi mesaj geldi,sipariş verebildik mi belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 5 Nisan 2020; 19:53:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site çökmüş bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Kargo belirli bir süre sonra şişer dağıtımlar çok gecikir. Sıkı kontroller eşliğinde sağlık ocakları ve eczanelerden dağıtımı yapılması lazım yoksa çok kişi madur olur bu hizmetten.
    Baglı bulunan Aile hekimliklerine maskeler gönderilip sistemden alanlar tek tek düşülse daha iyi olurdu sanki.
  • Sipariş ver butonuna tıkkanmıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Sipariş verebilen var mı,bilgileri giriyorum siparişi ver kısmına tıklıyorum öyle kalıyor ilerlemiyor

2 dk sonra falan korona yaz gönder tarzı bi mesaj geldi,sipariş verebildik mi belli değil
    Devletin maske dağıtması gerekiyor(epttavm'de başlamış teşekkürler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

https://maske.epttavm.com/
    Bu link sahte olmasın insanların bilgilerini toplamak için ya da ne bileyim köyü amaçlarla kullanmak için siteye girdim zarla zorla yapılmış bir link, şüphe kaptım bir sürü bilgimi istiyor telefon ailemin tc 'leri benim tc em ve adres falan her şeyi istiyor. Böyle bir linki almak kolay olabiliyor.

Yanlış anlamayın size laf etmiyorum linkin ne kadar sağlıklı ve gerçekçi olması açısında dikkatli olmalıyız demeye çalışıyorum.

Düzenleme = Sitenin doğru olduğunu teyit eden arkadaşlar olmuş artı haber sitesinde de aynı link verilmiş tamamdır, benim mesajımı önemsemeyin. İlk siteyi görünce dedim bir çakallık olmasın işin içinde diye. Biraz rahatlasın site sipariş ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 5 Nisan 2020; 20:14:1 >
  • Hâia sipariş verilmiyor, aşırı birikim olucak nasıl başa çıkacaklar acaba
    Edit: Çok zor olsa da onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phiedod -- 5 Nisan 2020; 21:11:44 >
  • İl merkezleri yoj

• Şipariş verilmiyor yaaa
  • Ahaaha 8119 bağışı istiyorlar...

Site gidik.

Form açılıyor ama ilk zamanki gibi değil. CSS çalışmıyor.

Bu iş böyle olmaz. ASM'lere gönderilir. İnsanlar gider alır. Nokta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Alıntıları Göster
    Bende çıkmıyor sayfa sonundaki maske siparişi ver kısmına tıkıyorum hiç hareket yok

• https://www.hurriyet.com.tr/gundem/e-pttavmden-vatandaslara-ucretsiz-maske-dagitimi-basladi-41487087

Adres sahte değil gerçek ama daha sipariş bile verilemeyen bir sistemde bunca halka bu maskeler nasıl dağıtılacak işte orası muamma.
  • TrendMark kullanıcısına yanıt
    En alta bakın hocam.

• Butona devamlı basınca sipariş oluşturuldu diye çıkıyor.
  • Sonunda siparişi verebildim,defalarca sipariş ver kısmına tıkladım peş peşe,oldu.

• Beyler. İhtiyacı olan versin böylece ihtiyacı olan beklememiş olur. Sülalenize sipariş vermeyin lütfen.

502 Hatası veriyor. Yoğunluk var. Güzel bir hizmet hükümete teşekkürler. Fakat Eczanelere dağıtılsaydı ve TC ile verilseydi sanki daha az masraflı ve kolay olurdu.

Error: Server Error
    The server encountered a temporary error and could not complete your request.
    Please try again in 30 seconds.

Türkçesi:
    Hata: Sunucu Hatası
    Sunucu geçici bir hatayla karşılaştı ve isteğinizi tamamlayamadı.
    Lütfen 30 saniye icinde tekrar deneyin.
  • Sipariş verilmiyor

• firefoxta olmadı çok saçma. telefondan denedim safari de oldu.

site çok dandik yapılmış zaten belli. şunu e-devlet üzerinden yapsanız mesela daha iyi olmaz mı. aile bireylerini de oradan rahat seçerdik ama işlerine gelmiyor sanırım. siteye bilgileri kazandıracaklar..

bir de nedir ismi.. ilk formu doldurdum onay mesajı gelmedi 8119 dan direk bağış yapın diye mesaj geldi. sadece bende olmamış sanırım bu.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.