Şimdi Ara

Devletin maske dağıtması gerekiyor(epttavm'de başlamış teşekkürler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
2
Favori
32.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu her dükkanda ayrı maske olayını kim dedi hocam. Hiç bir yerde yazmıyor da.
  • Beş para etmez bir şey tamamen göstermelik. Sütyeni kesip üstüne tshirtle ağzı burnu kapatacak şekilde sarılsa daha etkili korur. Ne günlere kaldık.
  • Kızılay şuanda erbilde maske dağıtıyor

Kızılay Türkiye'de para aktarımı yapılan paravan şirket olmuş zaten yardımlarını hep dışarı yapıyor nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet içinde devlet olmak isteyen Ankara ve İstanbul BB leri maske dağıtacakmış bak sen kendini bilmez hadsizlere.
  • Benim maske ve kolonya gelmedi. Akp teşkilata uyle mi olmam lazım? Ben kansız, terörist, hain soysuz tabakadabım. Tayyip öyle buyurdu. Kendisi söyledi, ben söylemedim. Ama Tayyip benden iyi para kopardi.

Tayyip ve ben. Tayyip su bizim işsizlik sigortası parasisindan ateşler bize. Aslan

• marjinalxx kullanıcısına yanıt
    Maskesiz markete giremiyosun yalnız artık. Benim maske alacak param var ama piyasada maske yok nerden alıcam? Marketlerden mi alıcam e markete giremiyorun maskesiz ki marketlerde de yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupada marketlerde Maske zorunlulugu var ve Market girisinde maskeler bedava olarak dagitiliyor. Maske zorunlulugu gelmeden once yeterince maske siparisi verip marketlerin bu maskeleri bedava dagitmalarini sagladilar ondan sonra boyle bir yasa getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 5 Nisan 2020; 8:49:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tla776

Tc Kmlik noya ata bir tane e-recete, e devletten de ulaşalım recetelere olsun bitsin. İstediğimiz eczaneden istediğimiz zaman alabiliriz.
    Hem stok takip edebil, hem kim kaç paket almış bil. Ne stokçuluk yapılabilsin nede karaborsa

Alıntıları Göster
    O da iyi fikir. Pratik çözüm işte.

• alex59 kullanıcısına yanıt
    Kalitesiz olduğunu ben de farkettim, elimde n95 maskelerden bir tane var. Zaten evden çalışıyorum, haftada 1 gun evden cikiyorum. O da market alisverisi icin kisa sureligine. Buyuk siparisleri getir ve migros sanal marketten yapiyorum. O yuzden bu maske isimi gorecektir diye düşünüyorum.

• Sacma sapan bir baslik daha ve populer. 184 kisi de begenmis sasirdim mi hayir. Artik bu forum icin normallesti.

• Yasaklıyorsan maskeyi vermek zorundasın, sokağa çıkmayı yasakliyacaksan ihtiyacını vermek zorundasın, 20 yaşı altına sokağa çıkartmıyorsan maaşlı maaşı vermek zorundasın... Bunun gibi diğerleride öyle

• Veya standart getirilecek. 1 maske max 1 lira olacak gibi mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Sacma sapan bir baslik daha ve populer. 184 kisi de begenmis sasirdim mi hayir. Artik bu forum icin normallesti.
    Saçma olan kısmı ne anlatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Kalitesiz olduğunu ben de farkettim, elimde n95 maskelerden bir tane var. Zaten evden çalışıyorum, haftada 1 gun evden cikiyorum. O da market alisverisi icin kisa sureligine. Buyuk siparisleri getir ve migros sanal marketten yapiyorum. O yuzden bu maske isimi gorecektir diye düşünüyorum.
    N95 maskeler kimyasala ve ince tozlara karşı daha fazla koruyucu olduğu için sanayide ve iş güvenliğine önem veren firmalarda kullanılır ama sürekli tak çıkar bir maske değildir.

Bu algı çok yanlış hemen herkes sürekli 300-500 maskeye vereceğime gider 50-100 tl verip bir seferde bir n95 maske alır lazım oldukça kullanırım diyor ama tıpkı benim aldığım cerrahi maskeler gibi onlarda tek kullanımlık sadece kullanım alanları farklı.

Sürekli tak çıkar olan maskeler filtresi değişen maskeler bunun harici şu sözde yıkanan nano maskeler bile tekrar kullanılacak maskeler değil.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Pardon o eldiven içinmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Markası belli olmayan, merdiven altı, çakma maskeler satılıyor internette, bunları alacağımıza bez dolayalım kafamıza daha iyi, devletin buna bir çözüm bulması lazım, başka ülkelere koli koli maske gönderip hava atarken iyi mk vatandaşını da düşünsün biraz

• Maske için de iban verirler

• Maskeden önce para dağıtması gerekiyor.. Millet hastalıktan değil acından ölecek..
  • siyah olarak üretilen maskeleri iyi araştırın çoğu merdiven altı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.