Şimdi Ara

Devletin maske dağıtması gerekiyor(epttavm'de başlamış teşekkürler) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
2
Favori
32.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bide site çalışsa güzel olucak sipariş verilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sipariş olduktan sonra verilen sipariş noyu nerden takip ediliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz uğraşınca siparişi onayladı.

• cino__cool kullanıcısına yanıt
    Sen sağlığına bak, yeri geldiğinde en büyük muhalefeti yap. Teşekkür de etme, ama gölge de etme.
  • maskmack kullanıcısına yanıt
    Milletin yığılmayacaağına garanti verebilir misin?
  • pttavm tarafından dağıtılacak maske sertifikalı maske mi? yoksa alelacele tekstil firmalarına yaptırtılan, yeterli koruyuculuğu ve hiç bir tıbbi sertifikası olmayan dandik maskelerden mi? Zar inceliğinde veya gözenekleri geniş maske gönderilecekse, ülkenin kargo sistemini kilitlediklerine değmez.

N95, FFP2 ve FFP3 maskeler öncelikle sağlık personeline gitmeli bunda hemfikiriz ama vatandaşında en azından cerrahi maske kullanması gerekiyor. Bu gönderilecek maskeyle bir cerrah ameliyata girebilir mi?

Tekstil firmalarının alelacele yaptıkları bu maskelere ne kadar güvenmeliyiz?

Kargo ile göndermek yerine, eczane veya sağlık ocaklarından TC no ile dağıtılsa daha akıllıca olmaz mı?
  • 65 yaş üzeri sipariş verilemiyor. Bilginize
  • Keşke kargo yerine randevulu şekilde belirli merkezlerden gerekirse cüzi miktarda parayla dağıtılsaydı. Kargo devlete extra yük.

• tıklamaktan bıkıp başka sekmeye geçmiştim. şimdi geri dönüp baktım onaylanmış
  • Aynı bilgilerle tekrar sipariş verilebiliyor.Normalde hata vermesi lazım ama vermiyor.Biz bu sipariş numarasını nerden sorguluyacaz ?
  • Hiç araştırma yapmamış sınız. Araştırın biraz maskede amaç hastaların özellikle takması. Burada artık öyle bir pozisyon a geldik ki kim hasta kim değil bilmiyoruz. O yüzden herkes taksin diyorlar. Hasta adam virüslerini etrafa saçmasın mikrobu kendinde kalsın diye maske takin diyorlar. Gerçek cerrahi maske çok az piyasada. Elektirikli supurge bezlerini maske yapmışlar. Ama onda bile koruyuculuk %80 nin üzerinde. Herkes maske takarsa mikrobuda kendinde kalır. Amaç bu.

• An itibariyle sitesi çökmüş.

• Yalnız PTT kargo normal zamanda bile geç getiriyor siparişleri, şimdi salgın bitince anca getirir herhalde o kadar yığılmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerade

Aynı bilgilerle tekrar sipariş verilebiliyor.Normalde hata vermesi lazım ama vermiyor.Biz bu sipariş numarasını nerden sorguluyacaz ?
    Ben de hızlı hızlı bastım olmuyor diye butona, 2 defa geçtim kazayla. Oturmamış bir sistem muhtemelen kapı kapı herkese dağıtacaklar. Muhtarlar zaten kimin nerede oturduğunu bilmiyor mu? Seçim zamanı tek tek dolaşıp türk kahvesi dağıtmışlardı. Maske dağıtmak da zor olmasa gerek.

• En güzel yorum bir ise yarasınlar demi

• 10 dakka bastim netice yok
    Sonrada sayfadan.cikti

• sitede doğrulama hatası var :)
  • Hızlı basınca aşağıdaki resim çıkıyor. Form hala duruyor.

Devletin maske dağıtması gerekiyor(epttavm'de başlamış teşekkürler)
  • Sipariş ver butonu bir bende mi tıklanmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.