Şimdi Ara

devlet yurduna kayıt için gerekli belgeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peçito -- 28 Ağustos 2010; 17:30:31 >

• şöyle değiştirelim soruyu..

devlet yurduna kayıt için gerekli belgeler?

bilgiğim kadarıyla vesikalık isteniyor ve sakalsız..
    başka neler gerekli..
  • tamam öyle değiştirdim
  • up
  • Benim zamanımda 2004 (öss tercih formu ile beraber başvuruyorduk kyk ya) ikametgah, sabıka kaydı, sağlık raporu, pedere ait maaş bordrosu, nufüs cüzdanı örneği, fotoğraf, varsa öğrenci kardeşlere ait öğrenci belgeleri ve birkaç şey daha istiyorlardı(hatırlamıyorum tam).

30 ağustosta yurt burs kredi sonuçları açıklanıyor ona göre gerekli belgeleri duyururlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

Benim zamanımda 2004 (öss tercih formu ile beraber başvuruyorduk kyk ya) ikametgah, sabıka kaydı, sağlık raporu, pedere ait maaş bordrosu, nufüs cüzdanı örneği, fotoğraf, varsa öğrenci kardeşlere ait öğrenci belgeleri ve birkaç şey daha istiyorlardı(hatırlamıyorum tam).

30 ağustosta yurt burs kredi sonuçları açıklanıyor ona göre gerekli belgeleri duyururlar.

yurdu satın almıyoz altı üstü bi sene kalcaz ne bu böyle
  • Fotoğraf ve kayıt olduktan sonra üniversiteden alacağın öğrenci belgesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

Benim zamanımda 2004 (öss tercih formu ile beraber başvuruyorduk kyk ya) ikametgah, sabıka kaydı, sağlık raporu, pedere ait maaş bordrosu, nufüs cüzdanı örneği, fotoğraf, varsa öğrenci kardeşlere ait öğrenci belgeleri ve birkaç şey daha istiyorlardı(hatırlamıyorum tam).

En son geçen sene böyleydi. Bu sene bu kadar çok şey istemiyorlar sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.