Şimdi Ara

DEVLET RESMEN HALKTAN HARAÇ KESİYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
12.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 81
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Huseyin-ZST (2 mesaj) coupant (2 mesaj) ugarb (2 mesaj) Naganzo (2 mesaj) programmer_onur (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (47 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
406 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> DEVLET RESMEN HALKTAN HARAÇ KESİYOR.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2564 Mesaj

Yapmayın bunu RTE başkan olunca uçacaktık işte gaz da bulunda borumuzda var ama boru pimaş olarak bize yanaşıyor

|
    |
  • Yarbay
    2102 Mesaj

AKP'nin azılı seçmeni olan 50 yaş ve üzerindeki insanlar, hayatlarının hiçbir döneminde bolluk ve rahatlık görmediler. Hani o bahsettiğiniz İngiltere'de et 5 pound, yok Almanya'da bir aylık market alışverişi 100 euro falan bunların hepsi hikaye. Çünkü bu adamlar bunun ne demek olduğunu bilmiyor hayatlarında hiç görmedikleri için. Bu aynen hayatı boyunca hiç gün ışığı görmemiş doğuştan kör birine güneşi tarif etmek gibi.

20 yıllık AKP devrinde sadece 2 yıl ucundan biraz gösterip tattırdılar bolluk ve refahı... TAdını aldıkları şeyi sadece AKP verir sanıyorlar. Çok yakında o tadı alabileceklerine o kadar eminler ki. Şuan dıj güjler bizimle uğraştığı için sıkıntı çekiyoruz ama reis alayının ....... zaman o 2 yıllık dönemdeki rahatlığı bize verecektir.

Bugün AKP'nin iktidar olmasının en büyük sebeplerinden biri geçmişteki siyasetçiler ve devlet yönetimi anlayışıdır. BEnce önce geçmişimizle yüzleşip nerede hata yapıldığına bakılmalı, sonrası kolay, bir seçime bakar herşey.

|
    |

• Binbaşı
    1982 Mesaj

Biden seçildi konular arttı. Yedirmeyiz reisi.

Sen kime hizmet ediyorsun?

|
    |
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

Kötü şeyler yaparak iyi şeyler olmasını bekleyemezsiniz. Ben açıkçası artık saldım. Size de tavsiye ederim. Cahil bırakılmış bir halk ( ki bu çağda cahil kalmış bir insana saygı duyamıyorum maalesef ) tarafından kaderimizi tayin ediliyor ve sonuçlar ortada. Ekonomik kriz var diyorsun, ona rağmen hala Don Kişot misali dev diye yel değirmeniyle dövüşen bir iktidar var. İnsanlar da bu hayali dış güçlere inanıyor ve ne egonomisi gardeşim vadan elden gidiyor diye inanıyorlar ve tek kurtuluşu tek adamda görüyorlar. Dediğim gibi ben artık politika takip etmiyorum, size de öneririm.

Not: Sokrates'in ne kadar da haklı olduğunu ve demokrasi - halk ilişkisini 2000 yıldır görüyoruz. Demokrasi maalesef gelişmemiş toplumlarda intihar demek.

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj

günaydın her sokak başında trafik polisi müşteri bekliyor, güya güvenliği sağlayacaklar, yersen

|
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1029 Mesaj

Keşke Thanos gibi olsam sonsuzluk taşlarını taksam bı şaklatsam parmağımı da ..... ları yok etsem ülke kalkınır şaha kalkar. Hayali bile güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nedwish -- 8 Kasım 2020; 19:37:17 >
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj

Yaşım 29 bu zamana kadar başıma ne geldiyse şükrettim durdum ama artık bıktım usandım her şeye şükür şükür şükür başımızdakiler sarayda yaşasın krallar gibi hayatlarını yaşasınlar eeee bizler de şükredelim yeter artık abi şükür falan etmiyorum hakkım olan hayatı saygıyı istiyorum. Bıktım artık değersiz bir varlık olmaktan başımıza meteor bile yağsa şükretmekten...

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 37 gün cezanın, 36 gün 23 saat 7 dakika kadarı kaldı.

Ne kızıyosunuz olm akpye biz osmanlı torunlarıyız diye övünmüyomuydunuz

osmanlı farklı bişeymiydi bundan vergiye abanmaktan kılıç geçirmekten başka neden anlıyodu osmanlı... Sultan Erdoğan paşa hazretleri özünüz gibi yönetiyor sizi kızmayın

|
    |
  • Yarbay
    4113 Mesaj

namaz kiliyor

ezan okuyor

gilisdar namaz kiliyor mu?

|
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    [21 Mart 2021 15:39:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

işin ilginci de hadi akp den menfaati çıkarı olan hali vakti yerinde olanları anlarım da,kıçına don alamayıp da reis çok iyi işler yaptı cı lar var bu ülke de!yani bu haraçı savunan yüzde 35 lik kesim maalesef ki var ve bu gerçek!

|
    |
  • Yarbay
    2988 Mesaj

herşey tamamda köprü fiyatını rakam olarak geçmiş ile kıyaslamak yanlış. 21 milyon dolara yapılmış ilk köprü. şimdi bu kadar ucuz olsa boğazda evi olan 21 kişi birleşir bir köprü yaparlar. futbol takımı kuramazsın 21 milyon dolara şu zamanda.

1970 1 ons altın 100 dolar.

2020 1 ons altın 2000 dolar.

http://www.onderpirlanta.com/?Syf=26&Syz=395535

dolar bile 20 kat değer kaybetmiş 50 yılda. tl bırak dolar olarak bile kıyas edilemez çok eski rakamlar. yani eskiyi başka türlü çevirip kıyas etmek gerek dolar olarak değil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj

Yayıncıyı bende izliyorum kamyon şoförü ayda 3500 pound kazanıyor yediği dolu dolu bizim KFC den 50 liraya alamadığımız ürüne 4 pound veriyor çıkıyor. (Chips)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Naganzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    82 Mesaj

Bu hadise bitmez neden abi şöyle

İnsanlara soruyorsun

Halinden memnun musun ekonomiden vs.

Cevap %90 hayır

Bunu diyenlerin %40 ı yine hükümete oy veririm diyor başka imkan yok onlara göre.

Sen bu vaziyetten nasıl çıkacaksın gel çık bakalım ülkece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmeram -- 9 Kasım 2020; 0:48:13 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj

"....bizde ise halk devlet için var" kısmı yanlış.

Bizde halk hükümet ve yandaşları için var.

Devlet başka şey.

Konuyu devlete getirirseniz yanlış anlaşılır, vatan haini damgası bile yersiniz.

Millet yıllarca eşek gibi berbat şartlarda çalışıyor,

1 evi geçtim

1 arabayı geçtim.

Daha temel gıda maddelerine zor erişiyor.

Doğru düzgün et-balık yiyemiyor mesela..

Yani karın tokluğuna bile değil,

Hayatta kalmak için minimum gereksinimlere gidiyor tüm kazandıkları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 9 Kasım 2020; 0:55:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Yayıncının adını soran bir arkadaş olmuş kendisine özel mesaj atamadığım için buradan yazıyorum.

hem belki başka merak edenlerde vardır.

Twitchte Chips adı. Hergün kamyon yada tır sürerken yayın açar.

şimdiden uyarayım çok fazla küfür eder :)

@Ari4emeS

|
    |
    Bahsedilenler: Naganzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Ari4emeS
  • Teğmen
    184 Mesaj

Burada bilen arkadaşlarda çok bir sorum olacak Erbakanı nasıl bilirdik yorumlarınızı merak ediyorum

• Teğmen
    103 Mesaj
    ben mersinde oturuyorum ama istanbuldaki yeni koprunun garanti geçiş ücretini köprüden geçmeden ödüyorum!!! ne dandirik iş. sözde cepten para çıkmadan köprü yapılmış....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    704 Mesaj

madem o kadar şikayet ediyorsun sen git.

|
    |
  • Yüzbaşı
    704 Mesaj

erbakan yaşasa kemal abi bir partide ona kurdururdu. 

|
    |
    TheKill02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.